0

@michal26 Nie powtórzą z tego powodu,że ten mecz nie ma aż takiej decydującej wagi. Wygrana dawała cień szansy ale to za mało.

0

@Rhaan Ale europarlament ich przesłuchuje a potem zatwierdza. Do tego wybierają przewodniczacego Komisji.

0

@Rhaan No nie do końca. Europarlament ma jednak jakiś wpływ zarówno na skład tych instytucji jak i na prawodawstwo unijne

0

@Kgorecki2500 Raz że z powodów historycznych im się to należy, a dwa że mają to na własne życzenie.

1

@Kgorecki2500 Wesele bezalkoholowe. Do tego w Polsce?Czego to ludzie nie wymyślą...

1

@Kgorecki2500 Współczujesz Niemcom? Dobre sobie.

6

Jego czas już się chyba skończył. Przynajmniej w tych największych klubach.
Edit - jak widzę nazwisko Rivaldo to od razu jeden obrazek się nasuwa -


1

@BorzyKrzys Ale jaka masakra. Kamilek ci się nie podoba czy co? Przyznaj, że tobie też serce mocniej bije...

0

@GeneralXavi Ale co innego działalność,a co innego podatki. Chyba to nie jest przychód zwolniony z opodatkowania. Gdyby ta osoba odprowadzała uczciwie podatek,to pewnie by o tym wspomniała.

0

@Rl9k1nG To może niech od razu odniesie się do rzezi Ormian? Coś na ten temat panie Erdogan?

1

@kigani Akurat ten klub to tak samo dla mnie taki sam rak futbolu jak pozostałe . Z tym, że angielskie kluby są ogólnie przeinwestowane.

1

@kigani I to jest właśnie piękne,że sama kasa niewiele daje. Tak samo jak w przypadku MU. A spójrzmy tymczasem dla kontrastu na takie Newcastle czy Brighton.

2

@mr Barca Akurat w Barcy to prawie każdy jest podatny na kontuzje.

0

@esem91 MEGA - Make Europe Great Again.

1

@IronSanHybrid Cyrk. A z tym L4 na depresję to jest przegięcie. Z jednej strony poważna sprawa i wtedy wszelka aktywność jest wskazana,ale też życzę tym którzy nadużywają tego powodu aby naprawdę to kiedyś odczuli. Zresztą w sumie jak wszystkim innym symulantom

0

@GeneralXavi To by trzeba było spytac trenera i finansistów w klubie. Ale generalnie nie ma ludzi niezastąpionych,więc jesli jest taka potrzeba to niech idzie

2

@Remi70 Też tak myslałem gdy chodziło o Fatiego.

3

200 milionów za 16-latka? Brać i uciekać.

0

@Cygan BRC Jak byłem mały to nieraz śnieg padał w pażdzierniku. A i pamiętam - bywały takie lata że i w maju padał śnieg Jedyne co to właśnie, że te zimy są za mało mroźne.

0

@Pedri16Future To tylko jeden z aspektów i wcale nie najwazniejszy. Ale ogólnie Europa jest obecnie tak słaba jak nie była nigdy.

0

@zodiak_10 Taa jasne. Ufaj Ukraińcowi.

2

@agaFCB Kwiecień plecień,a ludzie się dziwią.

0

@zodiak_10 Jestem hardkorem.

0

@ranger3120 La liga to mem. Najbardziej prestiżowy mecz piłki nożnej na świecie, a nawet goal line nie mają.

1

Niech na spokojnie wraca do zdrowia. Sezon i tak już zakończony. Niech młodzi się ogrywają.

5

@NeroTFP1 Otóż to. Niby taki kontrwywiadowca, podrzuca nam tu jakieś podszywki, ale to wszystko ustawka. Podrzuca nam jakieś płotki, które jego mocodawcy spisali na straty, ale teraz wyszło szydło z worka.

4

@Kapitan hawk "Przegrany Klasyk to też plusy." Dość kontrowersyjne stwierdzenie.

5

I tu piłka przekroczyła linię niby? To jest parodia normalnie

0

Christensen mógł tam na szczupaka się ładować.

2

No to jest żart. Jak nie lubię narzekania na pracę sędziów i roztrzasania niejednoznacznych sytuacji, tak tutaj wszystko bylo widać jak na dłoni. Ewidentny przekręt. Brak słów na to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?