@Visca_barca Może nie ulubione,bo to się zmienia. W tej chwili Girona i Bologna. Ale fakt - Alaves polubiłem kiedyś za niesamowity finał chyba w Pucharze UEFA z Liverpoolem.
@Kazragore Mnie ciekawi z kolei jak taka Konfa by zagłosowała za projektem Lewicy w tej sprawie, i odwrotnie. Podejrzewam,że zaraz by jedni i drudzy gadali,że jakies tam szczegóły sa nie do przyjęcia i byliby przeciw albo by się wstrzymali.
@Kazragore Przecież w Konfie wiele osób wypowiadało się za pełną wolnością w zakresie tego co ludzie moga w siebie wlewać,wstrzykiwać,przyjmować czy palić.
@prokofiew Ale oni muszą się liczyć z tym że nie mogą sobie ot tak sprzedać tego uzbrojenia by na nim zarobic,bo maja też inne niepewne rejony swiata gdzie być może im będzie potrzebne.
@Khajio Co znaczy lepsze? Taka Chelsea jest obecnie lepsza od Aston Villi na przykład? Miejsce w tabeli to idealny wyznacznik jaki klub jest na dana chwilę lepszy.
0
@MesQueUnClub96 Pięknie. Oby tylko to dowieźli do konca.
0
@Arden No niesamowite. Trzeba byc totalnym naiwniakiem aby ufać doniesieniom podobnych instytucji i dawać im kasę.
0
@Gaz No nie no. Mam nadzieję,że nowy potencjalny trener zostawi Polaka rodaka. Nieprędko przyjdzie nam oglądać innego Polaka w barwach Barcy.
0
@Arden Warto dodać,że część przyszła grillować, reszta w tym czasie poszła dobrowolnie trenować.
0
@Derean Oby Fulham ich dziś ostatecznie pogrążył.
1
@Visca_barca Może nie ulubione,bo to się zmienia. W tej chwili Girona i Bologna. Ale fakt - Alaves polubiłem kiedyś za niesamowity finał chyba w Pucharze UEFA z Liverpoolem.
0
@LM10GOAT No nic,ale chciałem się poczuć tak jak wielu malkontentów tutaj co krytykuja wszystko co związane z Barcą.
0
@LM10GOAT Sztab Barcy jest niesamowity.
0
@DonCarletto Bo Xabi Alonso. Element znienawidzonego Real Madryt z czasów Mourinho.
0
@LM10GOAT Dobre żarty.
1
@FCB_dimiC On ma swój mały wszechświat. I niech sobie w nim żyje.
0
@Stinger_ No to tym bardziej dzisiaj całym sercem za BVB.
0
@DonMatteo901 Ja już wymieniłem rok temu.
1
@blakkudium Brać póki jest możliwość.
4
@FCB_dimiC Slyszysz? Przestań zsamować się la Ramblą.
1
@Kazragore Mnie ciekawi z kolei jak taka Konfa by zagłosowała za projektem Lewicy w tej sprawie, i odwrotnie. Podejrzewam,że zaraz by jedni i drudzy gadali,że jakies tam szczegóły sa nie do przyjęcia i byliby przeciw albo by się wstrzymali.
0
@Kazragore Przecież w Konfie wiele osób wypowiadało się za pełną wolnością w zakresie tego co ludzie moga w siebie wlewać,wstrzykiwać,przyjmować czy palić.
0
@prokofiew Ale oni muszą się liczyć z tym że nie mogą sobie ot tak sprzedać tego uzbrojenia by na nim zarobic,bo maja też inne niepewne rejony swiata gdzie być może im będzie potrzebne.
1
@Kgorecki2500 Ciekawe czy ona ogarnia,że te mieszkanie o którym piszą w tym "ogłoszeniu" to taka przenośnia.
1
@Kgorecki2500 Ależ okaz. I jaki seksowny zarost.
0
@Messi96_96 No w sumie..
0
@kigani A to on nie pauzuje za tą czerwoną kartkę?
0
@Khajio Co znaczy lepsze? Taka Chelsea jest obecnie lepsza od Aston Villi na przykład? Miejsce w tabeli to idealny wyznacznik jaki klub jest na dana chwilę lepszy.
0
@stone80 No skoro nie uciekają,to czyja niby?
0
@tbas Si senor Javier.
0
@stone80 No ofiar, a czyja?
2
@Barcanajlepszyteam Polak potrafi,a Ukrainiec tym bardziej. A już w warunkach wojennych to w ogóle bajka dla kombinatorów.
0
@tbas Weź idź Pan z tym Tuchelem. Nawet nie mów nic o nim. A dna Barcy to podstawa tego klubu.
0
@pete Jak masz panele 10 kW, to przez cały rok musiały naprodukować więcej niż 6,2 MW. I ta różnica to pewnie autokonsumpcja
0
@stone80 Aha. No to spoko. Nie ma tematu. Przecież ich ostrzegli - skoro nie uciekli (bo nie mieli gdzie) to juz ich wina.