@Stinger_ Szkoda mi tego Kane'a. Akurat odkąd tam poszedł to raz w życiu kibicowałem Bayernowi aby wygrał ligę. Oczywiście co do rekordu to trzymam kciuki aby jednak go nie pobił.
@draxidox A kimże są ludzie którzy go potępiają? I za co go potępiają? A co w takim razie z firmami które prowadza interesy z ruskimi? O tym cicho więc nie ma tematu? Przecież wjeżdża do nas np. ruskie zboże itp. Najlatwiej przyczepić się do czlowieka na swieczniku.
@ranger3120 Co sądzę? Ja do armii na pewno nie pójdę. A jak mnie zmuszą i dadzą mi broń to pierwsze co robię to strzelam sobie w łeb. Nie zamierzam zabijać innych ludzi w imię czyichś interesów. To sądzę.
@FcPortoFan1999 Gdyby awansowali z grupy to każdy by to przyjął jako odfajkowanie obowiązku, a jak awansowali rzutem na taśmę to taki awans smakuje inaczej.
1
@koksik2700 Po co mi tu wrzucasz politykę w święta? Dziś na pewno tego nie włączę
0
@draxidox Nowy Kołodziejczak co się sprzedał za stołek? Ale co wywołał zamętu w sprawie CPK to jego.
1
@koksik2700 To wesołe święta miałeś.
0
@NeroTFP1 Trzeba znać jakiś kontekst aby to zrozumieć czy o co tu chodziło?
1
@draxidox Widzę,że ostatnio coś często wrzucasz swego faworyta.
0
@sokot Spokojnie. Jeszcze potracą punkty. Ja bym się bardziej skupił na tym czy Barca da radę wygrać wszystko do końca.
0
@FcPortoFan1999 No i o to wlaśnie chodzi aby zgubili gdzie tylko się da.
0
@FcPortoFan1999 Przecież i tak są. To akurat nic nie zmienia w stawce tego meczu.
0
Oby Brighton urwało im punkty,a potem Arsenal pokonał szejków.
0
Polska - wspaniały kraj, tylko urzędnicy kur-y - https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-03-31/panstwo-w-panstwie-pozwolili-budowac-domy-teraz-kaza-je-burzyc-rodziny-zrozpaczone/
0
@Rl9k1nG Na stałe? Raczej nie.
1
@Mixtape Nawet mi ich nie żal. Ci co nawet w święta babrają się w tym szambie mają naprawdę smutne życie. I to z własnego wyboru.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hubert102 "Jego to zabili, zawiesiwszy na drzewie. " Że jak?
0
@Stinger_ Szkoda mi tego Kane'a. Akurat odkąd tam poszedł to raz w życiu kibicowałem Bayernowi aby wygrał ligę. Oczywiście co do rekordu to trzymam kciuki aby jednak go nie pobił.
0
@Pitinho Nic dziwnego. Póki co czeka go jeszcze sporo pracy.
15
@draxidox A kimże są ludzie którzy go potępiają? I za co go potępiają? A co w takim razie z firmami które prowadza interesy z ruskimi? O tym cicho więc nie ma tematu? Przecież wjeżdża do nas np. ruskie zboże itp. Najlatwiej przyczepić się do czlowieka na swieczniku.
0
@ranger3120 Co sądzę? Ja do armii na pewno nie pójdę. A jak mnie zmuszą i dadzą mi broń to pierwsze co robię to strzelam sobie w łeb. Nie zamierzam zabijać innych ludzi w imię czyichś interesów. To sądzę.
0
@Emhyr Masakra co się tu dzieje.
0
@koksik2700 Ten jeden to podobny do tego słynnego hobbita.
8
Yamal od początku to kryminał.
0
@bartekvisca Ale już wchodzą tylnymi drzwiami i będą fabryki we Włoszech, na Węgrzech i być może także w Polsce.
0
@Azi Pewnie chodziło o to, że określiłeś Pepe niepochlebnym epitetem.
0
@Azi Ta @Moderacja a jest niesamowita. Twój post poleciał ,a w gorących wisi post w którym nazwano prezydenta "debilem" i nikomu to nie przeszkadza?
0
@Azi Pepe z czasów Realu.
0
@WojciechM Bayer to nigdy nie będzie klub z topu.
0
@Rl9k1nG Nie. Wywalone mam na jakieś tułanie się po świecie.
0
@FcPortoFan1999 Gdyby awansowali z grupy to każdy by to przyjął jako odfajkowanie obowiązku, a jak awansowali rzutem na taśmę to taki awans smakuje inaczej.
0
@FcPortoFan1999 W zeszłym roku w sumie jakoś mało było komarów. Ja tam bardziej nienawidzę much.
0
Kuźwa była zima i było dobrze a tu już muchy zaczynają człowieka wnerwiać.