1

@koksik2700 Po co mi tu wrzucasz politykę w święta? Dziś na pewno tego nie włączę

0

@draxidox Nowy Kołodziejczak co się sprzedał za stołek? Ale co wywołał zamętu w sprawie CPK to jego.

1

@koksik2700 To wesołe święta miałeś.

0

@NeroTFP1 Trzeba znać jakiś kontekst aby to zrozumieć czy o co tu chodziło?

1

@draxidox Widzę,że ostatnio coś często wrzucasz swego faworyta.

0

@sokot Spokojnie. Jeszcze potracą punkty. Ja bym się bardziej skupił na tym czy Barca da radę wygrać wszystko do końca.

0

@FcPortoFan1999 No i o to wlaśnie chodzi aby zgubili gdzie tylko się da.

0

@FcPortoFan1999 Przecież i tak są. To akurat nic nie zmienia w stawce tego meczu.

0

Oby Brighton urwało im punkty,a potem Arsenal pokonał szejków.

0

@Rl9k1nG Na stałe? Raczej nie.

1

@Mixtape Nawet mi ich nie żal. Ci co nawet w święta babrają się w tym szambie mają naprawdę smutne życie. I to z własnego wyboru.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hubert102 "Jego to zabili, zawiesiwszy na drzewie. " Że jak?

0

@Stinger_ Szkoda mi tego Kane'a. Akurat odkąd tam poszedł to raz w życiu kibicowałem Bayernowi aby wygrał ligę. Oczywiście co do rekordu to trzymam kciuki aby jednak go nie pobił.

0

@Pitinho Nic dziwnego. Póki co czeka go jeszcze sporo pracy.

15

@draxidox A kimże są ludzie którzy go potępiają? I za co go potępiają? A co w takim razie z firmami które prowadza interesy z ruskimi? O tym cicho więc nie ma tematu? Przecież wjeżdża do nas np. ruskie zboże itp. Najlatwiej przyczepić się do czlowieka na swieczniku.

0

@ranger3120 Co sądzę? Ja do armii na pewno nie pójdę. A jak mnie zmuszą i dadzą mi broń to pierwsze co robię to strzelam sobie w łeb. Nie zamierzam zabijać innych ludzi w imię czyichś interesów. To sądzę.

0

@Emhyr Masakra co się tu dzieje.

0

@koksik2700 Ten jeden to podobny do tego słynnego hobbita.

8

Yamal od początku to kryminał.

0

@bartekvisca Ale już wchodzą tylnymi drzwiami i będą fabryki we Włoszech, na Węgrzech i być może także w Polsce.

0

@Azi Pewnie chodziło o to, że określiłeś Pepe niepochlebnym epitetem.

0

@Azi Ta @Moderacja a jest niesamowita. Twój post poleciał ,a w gorących wisi post w którym nazwano prezydenta "debilem" i nikomu to nie przeszkadza?

0

@Azi Pepe z czasów Realu.

0

@WojciechM Bayer to nigdy nie będzie klub z topu.

0

@Rl9k1nG Nie. Wywalone mam na jakieś tułanie się po świecie.

0

@FcPortoFan1999 Gdyby awansowali z grupy to każdy by to przyjął jako odfajkowanie obowiązku, a jak awansowali rzutem na taśmę to taki awans smakuje inaczej.

0

@FcPortoFan1999 W zeszłym roku w sumie jakoś mało było komarów. Ja tam bardziej nienawidzę much.

0

Kuźwa była zima i było dobrze a tu już muchy zaczynają człowieka wnerwiać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?