1

@michal26 No spoko. Tylko to o czym piszesz to nie jest zasługa stricte samego internetu. Nagranie np. koncertu i przesłanie go na odległość możliwe było i bez internetu.

0

Co ta Bośnia odwaliła to nie mam słów.

2

Dobra Panowie. To teraz Polska na luzie wygrywa Euro,a potem Probierz obejmuje Barcę. Tak to widzę.

0

Dobra. Dawać mnie tę Walię już

0

@4drian0 Króciutko i na temat.

0

@skubi99 Akurat jemu bardzo mało zabrakło aby dopiąć swego.

1

@MESSIah16 Apel to ingerowanie w czyjeś życie?

1

@SelloutCrowd #piekło Europejczyków.

0

@Destroyer_of_Worlds Świetny pomysł. Tylko przy okazji niech wprowadza obowiązkowe OC dla rowerzystów i pieszych.

0

@skubi99 Ależ nie do końca. Wynikałoby z twego wpisu,że Niemcy zapatrzyli się na Imperium Brytyjskie. Przecież oni mieli swoje własne kolonie. I w zasadzie sami wymyslili totalną zagładę całych nacji, co najpierw praktykowali z rodem Hererów w Namibii,a potem podżegali do tego Turków by zlikwidowali Ormian. W Imperium Brytyjskim nie było takich rzeczy.

0

@GABVI36 Quaresma drugi w kolejności. No chyba,że chodzi o kolejnosc chronologiczną to Ansu Fati, choc nadal go nie skreslam.

0

@MysticCat Może i tak. Normalne to na pewno nie jest.

1

@JordiAlbion Ci którzy maja pojęcie pchali by się wtedy na wolny rynek, a do rządzenia zostałyby same miernoty. Ewentualnie jeszcze więksi złodzieje którzy na lewo by dorabiali.

0

Co trzeba mieć w głowie aby tak wpaść to ja nigdy nie zrozumiem - https://gazetaolsztynska.pl/gizycko/1032172,Przyjechala-odebrac-samochod-Byla-nietrzezwa.html

3

@draxidox W sumie po co ma iść skoro te wybory to tylko formalność.

0

@MysticCat Jasne, że tak ale taka utarła się reguła. Bayern pilnuje talenty z Bundesligi.

0

@th@les Teraz to o wielu można tak pisać. I zapewne udałoby się złożyć nawet topową jedenastkę z graczy którzy mogli tu kiedyś trafić,ale przy okazji złożylibyśmy też kilka jedenastek z graczy którzy tu nie trafili a w międzyczasie gdzieś zaginęli.

1

@Rl9k1nG Do czego pijesz?

1

@Destroyer_of_Worlds Ostatnio ciekawe doniesienia się pojawiły w tej sprawie. https://www.money.pl/podatki/spor-w-obozie-wladzy-o-podatek-z-kpo-sprzeczne-glosy-7007354686892928a.html
Zobaczymy jak się to potoczy.

1

@MesQueUnClub_87 Zgon na pogrzebie (oryginał brytyjski).
Jeszcze dalej niż północ.

0

@Kgorecki2500 Mam problem z Rada Powiatu i większy z Sejmikiem Wojewódzkim.

0

@Radioactive9705 W Bundeslidze to tak nie działa. Tam praktycznie wszyscy trafiają najpierw do Bayernu.

0

@VeB 1899 Nie no - oczywiście, że niech wyleczy do końca. Tylko liczę ze uda się to zrobić do Euro

0

@Blue9 Ja po cichu liczę,że ten "wariat" na Euro wróci

0

@th@les "Szacuje się , że ponad połowa wyciętych lasów w obu krajach była nielegalna". Skoro połowa wyciętych lasów była nielegalna to chyba dobrze,że te nielegalne lasy wycięto?

1

@michal26 "jak trzeba, to niech wezmą widły w dłoń, bo tutaj chodzi o NASZĄ przyszłość. Jestem skłonny zaakceptować większy poziom agresji, ponieważ sprawa jest WYJĄTKOWO istotna z naszego, społecznego, punktu widzenia."
Serio? Czyli ktoś ma się wykazać agresją walcząc także o TWOJĄ przyszłość? A sam oczywiście popierasz,ale jeden dzień czyichś blokad to już ponad twoje siły? I rozumiem wzburzenie postronnych ludzi którym to utrudnia życie,ale nie rozumiem tych którzy popierają protest ale jednoczesnie nie popierają. Początek postu może i miałeś obiecujący ale te argumenty na koniec przekresliły całość wypowiedzi.

0

@ACRAB95 Ja też byłem zdziwiony,ale czyjs komentarz mi to wyjasnił. Przeciez to by było absurdalne gdyby zwalniali skazanych za kaucją.

0

@ACRAB95 Jak to ktos przytomnie wspomniał,to zapewne tylko wyjście za kaucją do czasu aż zakończy się droga odwoławcza. Raczej nie ma czegoś takiego że za kasę wypuszczają kogoś skazanego na więzienie (no chyba że gdzies tam za łapówkę)

3

@Emhyr Jakkolwiek by nie było, to taka odpowiedź gwarantuje mu spokój i że nie będa mu więcej zawracać tym głowy.

2

@Bobo25 Nie rozumiem po co dają się przyklejać jakimkolwiek politykom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?