@Ptasior Weź człowieku daj spokój - oni go trzymają? To jest tak sztuczne,że aż zęby bolą. Choć fakt - szacunek dla ochroniarzy bo widać że już śmiechu ledwo co wytrzymywali. Pomyśleć że są tacy co się tym ekscytują
@tbas Weź daj spokój - zmowa cenowa to może wystąpić na rynku, który kontroluje kilka podmiotów. Zmowa cenowa tysięcy piekarzy w Polsce. O czym my rozmawiamy w ogóle?
@tbas Ale piszesz tak jakby na tym rynku panował monopol, a bariera wejścia na rynek była nie do pokonania. A nawet jesli jest jakiś spisek i zmowa to przecież takie fundusze weszłyby tam z buta i właśnie by to rozbily.
@tbas Otóż to - jednak takie fundusze gdzie ludzie mogliby inwestować nawet niewielkie kwoty także przyczyniłyby się do wzrostu budownictwa. A jak wiadomo im więcej dostępnego towaru na rynku tym szybciej spada jego cena.
Wracając jeszcze do debaty o mieszkaniach,to dziwne,że nikt tam nie wspomniał o REIT-ach. A gdyby wprowadzono odpowiednie przepisy, to pozwoliłoby to także na lekką poprawę sytuacji w tym zakresie.
@Albatros Po części zgoda. Dość niepewny zawód - jak się skupisz na treningach to siłą rzeczy zaniedbasz edukację,w każdej chwili możesz odnieść kontuzję i koniec kariery a do dużych zarobków przebijają się tak naprawdę nieliczni.
@Azrik Ja nawet nie o tym - ładne kilka lat minęło od tego gdy opuścił Barcę, kilka klubów zwiedził i człowiek zapomniał jak młody wtedy był. Wydawało mi się, że ma więcej.
0
@Emhyr "Król pośród królów".
9
Ja bym się zdał ostatecznie na wizję nowego trenera,ale jak dla mnie to świetny pomysł - wszystko się zgadza pod względem sportowym i finansowym.
1
@MarioVeB! No spoko - jednak polityk który ma wpływ na prawodawstwo powinien odpowiedzieć na takie pytanie
0
@jacobFCB Reakcja Pana Grzegorza mówi sama za siebie. Właśnie to sądzą o wyborcach.
0
@michal26 No nie przesadzaj że nikt - o kostkach mówią albo ci którym się za to płaci, albo pożyteczni idioci. Ci co maja mózg widzą co się dzieje.
0
@Ptasior Weź człowieku daj spokój - oni go trzymają? To jest tak sztuczne,że aż zęby bolą. Choć fakt - szacunek dla ochroniarzy bo widać że już śmiechu ledwo co wytrzymywali. Pomyśleć że są tacy co się tym ekscytują
2
@Reviven Janusz Gajos.
To ja złodziej
serial Pitbull
Żółty szalik
Szczęśliwego Nowego Jorku
0
@MesQueUnClub_87 Magazynek może być pusty ale zwykły paproch w lufie może wyrządzić krzywdę.
0
@Katalonbar Pique jaki kozak. @TheNekro94 No Ramos w sumie też.
0
@draxidox Niechaj lud zdecyduje...
1
@Comentateiro Tak tak - ośmieszaj walkę z rasizmem. No bo wiecie - Vinicius jest odklejony hehehe,a rasizm nie istnieje.
1
@Criss18Barca I prawidłowo. Niech sam idzie na front i wgniata Putina w ziemię.
0
@Tasde "KE ogłosiła rezygnacje z części zielonego ładu". Z tego co wiem to jedynie ZAWIESILI chwilowo część zapisów.
1
Olmo , Xavi - jedziecie dzisiaj z nimi.
0
@tbas Tak właśnie działa rynek. Jak ktos kupuje to nie ma sensu obniżać cen. Ale to nie na nic wspólnego ze zmową cenową.
0
@tbas Weź daj spokój - zmowa cenowa to może wystąpić na rynku, który kontroluje kilka podmiotów. Zmowa cenowa tysięcy piekarzy w Polsce. O czym my rozmawiamy w ogóle?
0
@tbas Ale piszesz tak jakby na tym rynku panował monopol, a bariera wejścia na rynek była nie do pokonania. A nawet jesli jest jakiś spisek i zmowa to przecież takie fundusze weszłyby tam z buta i właśnie by to rozbily.
7
@ProMILs "Siema mordo. No to zapierda..amy"
13
@jakub1906 ON jest naprawdę niesamowity.
1
@tbas Otóż to - jednak takie fundusze gdzie ludzie mogliby inwestować nawet niewielkie kwoty także przyczyniłyby się do wzrostu budownictwa. A jak wiadomo im więcej dostępnego towaru na rynku tym szybciej spada jego cena.
1
Wracając jeszcze do debaty o mieszkaniach,to dziwne,że nikt tam nie wspomniał o REIT-ach. A gdyby wprowadzono odpowiednie przepisy, to pozwoliłoby to także na lekką poprawę sytuacji w tym zakresie.
0
@Forsyth Niech wklada kamasze i zapie. a na front jak mu tam pilno.
0
@HighestInTheRoom Jednak nie sa takie szkodliwe jak mówili.....
0
@Kgorecki2500 Oni serio wystawią Morawieckiego? Przeciez to niewybieralny kandydat
0
@Patrykl145 I jeszcze żeby telewizja padła.
26
@MarioVeB! @wpwelement Swego czasu była przestroga aby unikać słów "pisior" "lewak" "prawak". Słowa "konfiarz" to nie dotyczy?
0
@Zoker I prawidłowo. Co to za żenada,żeby biały się zniżał poniżej pewnego poziomu. Dobrze,że tego zakazali.
0
@Deviler Na budowie też ludzie giną.
0
@Albatros Po części zgoda. Dość niepewny zawód - jak się skupisz na treningach to siłą rzeczy zaniedbasz edukację,w każdej chwili możesz odnieść kontuzję i koniec kariery a do dużych zarobków przebijają się tak naprawdę nieliczni.
0
@Azrik Ja nawet nie o tym - ładne kilka lat minęło od tego gdy opuścił Barcę, kilka klubów zwiedził i człowiek zapomniał jak młody wtedy był. Wydawało mi się, że ma więcej.