0

@Emhyr "Król pośród królów".

9

Ja bym się zdał ostatecznie na wizję nowego trenera,ale jak dla mnie to świetny pomysł - wszystko się zgadza pod względem sportowym i finansowym.

1

@MarioVeB! No spoko - jednak polityk który ma wpływ na prawodawstwo powinien odpowiedzieć na takie pytanie

0

@jacobFCB Reakcja Pana Grzegorza mówi sama za siebie. Właśnie to sądzą o wyborcach.

0

@michal26 No nie przesadzaj że nikt - o kostkach mówią albo ci którym się za to płaci, albo pożyteczni idioci. Ci co maja mózg widzą co się dzieje.

0

@Ptasior Weź człowieku daj spokój - oni go trzymają? To jest tak sztuczne,że aż zęby bolą. Choć fakt - szacunek dla ochroniarzy bo widać że już śmiechu ledwo co wytrzymywali. Pomyśleć że są tacy co się tym ekscytują

2

@Reviven Janusz Gajos.
To ja złodziej
serial Pitbull
Żółty szalik
Szczęśliwego Nowego Jorku

0

@MesQueUnClub_87 Magazynek może być pusty ale zwykły paproch w lufie może wyrządzić krzywdę.

0

@Katalonbar Pique jaki kozak. @TheNekro94 No Ramos w sumie też.

0

@draxidox Niechaj lud zdecyduje...

1

@Comentateiro Tak tak - ośmieszaj walkę z rasizmem. No bo wiecie - Vinicius jest odklejony hehehe,a rasizm nie istnieje.

1

@Criss18Barca I prawidłowo. Niech sam idzie na front i wgniata Putina w ziemię.

0

@Tasde "KE ogłosiła rezygnacje z części zielonego ładu". Z tego co wiem to jedynie ZAWIESILI chwilowo część zapisów.

1

Olmo , Xavi - jedziecie dzisiaj z nimi.

0

@tbas Tak właśnie działa rynek. Jak ktos kupuje to nie ma sensu obniżać cen. Ale to nie na nic wspólnego ze zmową cenową.

0

@tbas Weź daj spokój - zmowa cenowa to może wystąpić na rynku, który kontroluje kilka podmiotów. Zmowa cenowa tysięcy piekarzy w Polsce. O czym my rozmawiamy w ogóle?

0

@tbas Ale piszesz tak jakby na tym rynku panował monopol, a bariera wejścia na rynek była nie do pokonania. A nawet jesli jest jakiś spisek i zmowa to przecież takie fundusze weszłyby tam z buta i właśnie by to rozbily.

7

@ProMILs "Siema mordo. No to zapierda..amy"

13

@jakub1906 ON jest naprawdę niesamowity.

1

@tbas Otóż to - jednak takie fundusze gdzie ludzie mogliby inwestować nawet niewielkie kwoty także przyczyniłyby się do wzrostu budownictwa. A jak wiadomo im więcej dostępnego towaru na rynku tym szybciej spada jego cena.

1

Wracając jeszcze do debaty o mieszkaniach,to dziwne,że nikt tam nie wspomniał o REIT-ach. A gdyby wprowadzono odpowiednie przepisy, to pozwoliłoby to także na lekką poprawę sytuacji w tym zakresie.

0

@Forsyth Niech wklada kamasze i zapie. a na front jak mu tam pilno.

0

@HighestInTheRoom Jednak nie sa takie szkodliwe jak mówili.....

0

@Kgorecki2500 Oni serio wystawią Morawieckiego? Przeciez to niewybieralny kandydat

0

@Patrykl145 I jeszcze żeby telewizja padła.

26

@MarioVeB! @wpwelement Swego czasu była przestroga aby unikać słów "pisior" "lewak" "prawak". Słowa "konfiarz" to nie dotyczy?

0

@Zoker I prawidłowo. Co to za żenada,żeby biały się zniżał poniżej pewnego poziomu. Dobrze,że tego zakazali.

0

@Deviler Na budowie też ludzie giną.

0

@Albatros Po części zgoda. Dość niepewny zawód - jak się skupisz na treningach to siłą rzeczy zaniedbasz edukację,w każdej chwili możesz odnieść kontuzję i koniec kariery a do dużych zarobków przebijają się tak naprawdę nieliczni.

0

@Azrik Ja nawet nie o tym - ładne kilka lat minęło od tego gdy opuścił Barcę, kilka klubów zwiedził i człowiek zapomniał jak młody wtedy był. Wydawało mi się, że ma więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?