@tomek8756 No pewnie z takiego który by otrzymał po ewentualnej rezygnacji pani Bosakowej,jako kolejny na liście z najwyższą ilością głosów. Ale to byłoby jak naplucie w twarz wyborcom.
@Comentateiro A co złego robią tym marszem? Dlaczego środowiska demokratyczne nie mogą iść razem? Bo pojmują demokrację jako - "moja racja jest najmojsza"?
@Popitek12 Patologia robić takie rzeczy,jeszcze większa się tym chwalić,a największa ekscytować się tym i żywić jakis szacunek do podobnych patologicznych zachowań.
@Kgorecki2500 Generalnie to niczym nie zawinił,poza tym że on toczył osobistą wojnę z Korwinem. W wywiadzie z Winim trochę się odsłonił i wyjaśnił jak manipuluje ludźmi. Nie wiedziałem też wcześniej,że on jest osobistym wrogiem nr 1 Korwina i żywi do niego żal. Z tą wiedzą można inaczej spojrzeć na to co się ostatnio działo w Konfederacji.
@mleczkoo A skąd wiesz że tam było coś słychać i że było cos widać? Każdy tylko wszystkie rozumy pozjadał i mysli,że wszystko wie i nic go w życiu nie zaskoczy. PS- jeśli to było świadome to nawet nie ma o czym gadać tylko ukarać. W tym przypadku rehabilitacji nie będzie bo już podali,że ofiara odniosła tylko niegroźne zadrapania
@fotohobby@Tomo1989 To że ma prawko zatrzymane to nic nie znaczy. Policja je zatrzymuje i przekazuje do sądu. Gościu dostaje w zamian kwitek ważny chyba tydzień, z którym normalnie może kierować autem. W ciągu tego tygodnia pisze wniosek do sądu i mogą mu to prawko z miejsca zwrócić przed rozpatrzeniem sprawy. Tak to działa. Wiem bo przerabiałem to. Ewentualna decyzja o jakiejś karze może zapaść dopiero na sprawie. Sprawa z reguły jest zaoczna - gość na policji złoży zeznania i wyjaśnienia i tyle. Tym bardziej,że jest nagranie. Edit - bardzo ważne w tej sprawie jest to czy doszło do wypadku czy kolizji,czyli czy powstały obrażenia na ponad 7 dni.
0
@Kgorecki2500 Prorosyjski to już be,ale jawnie proniemiecki to już nikomu nie przeszkadza.
0
@Popitek12 Od dawna nie ma żadnej debaty. Debatę tworzycie wy - psychofani Messiego.
3
@urbipl To że czyta z kartki to huk. Ale ile przedtem Pana Tadeusza musiał wy... znaczy przeczytać
0
@Kamiloza91 Akurat to Milan wyrzucił Napoli Spallettiego z LM, więc nawet z nim na ławce mieli ciężary w Mediolanie.
3
@Stinger_ Nic bym nie wybrał bo to bez sensu takie dywagacje.
0
@draxidox Nawet mi ich wcale nie żal. Sami tak wybrali tego tuska.
2
@tomek8756 No pewnie z takiego który by otrzymał po ewentualnej rezygnacji pani Bosakowej,jako kolejny na liście z najwyższą ilością głosów. Ale to byłoby jak naplucie w twarz wyborcom.
0
@kuz Ajaks to się skończył po wojnie o Troję.
0
@FcPortoFan1999 PiS się rozpadnie po odejściu prezesa.
0
@FcPortoFan1999 Co tak późno?
0
@daniel32778 Każdy kto wchodzi na ring powinien się z tym liczyć.
0
Kiedy się ukaże druga część Zielonej Granicy? Tej co się akcja dzieje w strefie Gazy? Ktoś coś wie może?
1
@norbi77 Co to za gość z tego filmiku poniżej? To było w realu czy to sceny z jakiegoś filmu?
1
@Comentateiro Nie muszą iść pod rękę. Wystarczy aby w tym jednym dniu szli tylko POD wspólną flagą. Tylko tyle
0
@Comentateiro A co złego robią tym marszem? Dlaczego środowiska demokratyczne nie mogą iść razem? Bo pojmują demokrację jako - "moja racja jest najmojsza"?
23
@Popitek12 Patologia robić takie rzeczy,jeszcze większa się tym chwalić,a największa ekscytować się tym i żywić jakis szacunek do podobnych patologicznych zachowań.
0
@BorzyKrzys Trzymam kciuki aby strzelił im hattricka w tym meczu.
0
@MaziFCB No i co cię to boli? Wygrali a więc mają prawo.
0
@Czak18 pijafka.pl
0
@Kgorecki2500 Braun też idzie za Korwinem,albo tylko chce przy okazji wywalczyć lepszą pozycję i planuje założyć własne koło w Sejmie.
0
@Kgorecki2500 Generalnie to niczym nie zawinił,poza tym że on toczył osobistą wojnę z Korwinem. W wywiadzie z Winim trochę się odsłonił i wyjaśnił jak manipuluje ludźmi. Nie wiedziałem też wcześniej,że on jest osobistym wrogiem nr 1 Korwina i żywi do niego żal. Z tą wiedzą można inaczej spojrzeć na to co się ostatnio działo w Konfederacji.
1
@MESSIah16 Każdy rozgrywa własne interesy,a tych wszystkich dzieci naprawdę szkoda.
0
@Kgorecki2500 No i niestety. Stało się.Mam nadzieję,że Korwin założy własną partię,a Mentzen z Wiplerem niech się buja. Ładnie Wipler Sławka rozegrał.
1
@mleczkoo A skąd wiesz że tam było coś słychać i że było cos widać? Każdy tylko wszystkie rozumy pozjadał i mysli,że wszystko wie i nic go w życiu nie zaskoczy.
PS- jeśli to było świadome to nawet nie ma o czym gadać tylko ukarać. W tym przypadku rehabilitacji nie będzie bo już podali,że ofiara odniosła tylko niegroźne zadrapania
1
Wolnoć Tomku w swoim domku? Nigdy w życiu. Chyba,że pan minister w swej łaskawości zezwoli - https://www.portalsamorzadowy.pl/zmiany-w-prawie/od-soboty-mozna-bedzie-zakazac-wlascicielowi-dzialki-postawienia-na-niej-domu,499145.html
1
@mleczkoo Takiemu to juz tylko kulka w łeb najlepiej?
1
@fotohobby @Tomo1989 To że ma prawko zatrzymane to nic nie znaczy. Policja je zatrzymuje i przekazuje do sądu. Gościu dostaje w zamian kwitek ważny chyba tydzień, z którym normalnie może kierować autem. W ciągu tego tygodnia pisze wniosek do sądu i mogą mu to prawko z miejsca zwrócić przed rozpatrzeniem sprawy. Tak to działa. Wiem bo przerabiałem to. Ewentualna decyzja o jakiejś karze może zapaść dopiero na sprawie. Sprawa z reguły jest zaoczna - gość na policji złoży zeznania i wyjaśnienia i tyle. Tym bardziej,że jest nagranie.
Edit - bardzo ważne w tej sprawie jest to czy doszło do wypadku czy kolizji,czyli czy powstały obrażenia na ponad 7 dni.
1
@Kgorecki2500 Ok. Ja tam jednak od tylu lat głosuję na Korwina,że jak stworzy nową partię to pewnie oddam na nich głos. Jak zostanie to tym lepiej.
0
@Kgorecki2500 Ja tam jednak idę za Korwinem. Po co głosować na kolejną partię która będzie politycznie poprawna?
1
@Sulimo Akurat punkt 3 to minus,ale na szczęście można go zlać ciepłym moczem.