1

@Kgorecki2500 Jeśli na tym zarobią to na pewno chętni. Ci którzy stracą pewnie mniej.

0

@Kidd Najtrudniejszy pierwszy krok ...

0

@Blantozaur A potem bunt nastolatków?

1

@ciema Szkoda to jest jak się pół litra rozbije, a nie w tym przypadku.

1

@Joe_Barbaro To nie bieda. To nieumiarkowanie w piciu i jedzeniu.

0

@Criss18Barca Co to jest wiek zgody?

0

@Dertinho Wszystko spoko, ale te jedzenie to tak średnio wygląda.

0

@Dankho94isback W domu pewnie łatwiej im by to było upozorować niż na służbie. Może plan był inny,a wyszło jak wyszło. Kurczę - łatwiej mi byłoby w takie cos uwierzyć niż w to,że ktos robi takie coś własnemu dziecku. Od początku nie mogłem tego przyjąć do wiadomości, mimo iż wiem że różne rzeczy ludzie robią.

0

@tadzik447 No ja wiem,że nic nie zrobisz. Ale czasami jest też tak,że siedzi jakaś starsza babka i nie ogarnia,że dziś można pewne rzeczy przez neta załatwić. Kiedyś cos tak załatwiałem to dzwoni zdziwiona i czemu ja nie przyszedłem osobiście i że pierwszy raz takie coś przez neta ktoś załatwia. I o dziwo nawet się udało.

0

@Dankho94isback Mógł im uciec czy coś.

0

@RomanHoffer Rochemback.

0

@tadzik447 Pewnie chcieli tłumaczenie z mongolskiego podpisane przez sołtysa. XXI wiek, cyfrowe państwo, człowiek sam im podatek w zębach przynosi to jeszcze go ganiają,bo przez neta nie można załatwić. Ręce opadają.

1

@Firestone Przecież to on zaczął akcję po której strzelił Guiu.

3

@Ojciec5tkidzieci A założyciel tego ośrodka kiedy się zgłosi do odbycia zasądzonej kary?

0

@tomek8756 Ale śmieszne.

0

@RosjaninBut I teraz jeszcze niemiecki premier się nam trafił. Brawo My.

0

@DaPidejpi A kto wtedy powinien wygrać? Ja tam zawsze lubiłem Owena.

0

@Rl9k1nG Szczepionki zaczynają działać?

1

@Joe_Barbaro Janusz Korwin Mikke spokojnie mógłby wejść do finału. Jeszcze Ryszard Legutko też pewniak,ale pewnie on by się nie załapał do tych najbardziej znanych.

2

@Jakchcesz Ta trzecia ciekawostka trochę mnie zaszokowała, nie spodziewałbym się. Natomiast co do drugiej to bym dyskutował. Obrońcą jest się gdy zespół się broni, w momencie ataku już się nim nie jest - w myśl zasady - "cały zespół się broni,cały zespól atakuje".

1

@MesQueUnClub96 Oby spadli z ligi.

0

@Kengo Reszta świata.

0

@Rastafarnianin Bo to coś pięknego gdy takie kopciuszki odnoszą sukces.

0

@LM10GOAT Wybrać nie mogę,ale mocno kibicuję Gironie aby byli jak najwyżej. Jak wygrają ligę naszym kosztem to płakać nie będę.

0

@Kgorecki2500 Jak cos powiesz to się dowiesz. Komisja to oceni i sprawdzi.

0

@tomek8756 Ktoś wie czy MM podpisał wniosek?

0

@Kgorecki2500 Przecież to mógł być też szczur.

0

@Mns21 Szkoda zwłaszcza Sergiego.

0

@ObiwanKenobi Skąd oni się biorą? Przecież każdy wie, że Słońce świeci przez cały czas.

0

@tbas Ależ dopakował przez te kilka miesięcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?