@Comentateiro Nie do końca. To nie jest przecież marsz pod jakimiś radykalnymi hasłami. A podejrzewam,że część osób nawet nie wnika w postać lidera i kto go organizował,tylko przyciągnęła ich sama nazwa marszu i jego rozmach.
@tbas Skoro znalazł się poważny zagraniczny inwestor działający zresztą w tej branży, który chce wyłożyć własną kasę, to chyba ten projekt musiał dokładnie przeanalizować. Pomijam to co zrobił PIS i ile już utopił. Bo nie wierzę w to że ktoś za to beknie. Ale ten projekt powinien powstać.
@FcPortoFan1999 Ech - przecież nie o to mi chodziło. Przedmówca wyraził opinię,że cieszy go miejsce Śląska, ja wyraziłem inną opinię i podałem argumenty dla których kibicuję innym. A nie że im się coś należy.
@Stinger_ Jakos mi się nie widzą takie Śląski,Jagiellonie czy Pogonie w europejskich pucharach. Lepiej niech top 3 zostanie podzielone na Legię,Lecha i Raków obojętnie w jakiej kolejnosci.
@HighestInTheRoom No traktuję mecze ze Zrinjski jako dostarczyciele punktów dla reszty grupy. I wtedy Legia musi ugrać jakies punkty. Nie mówię,że tego nie zrobi ale jednak do awansu nie taka prosta droga jeszcze.
@Ostatnikrwawygang Nic dodać nic ująć. @Przemek2323 Zastosowanie analogii porównującej Rolników do tej zielonej zarazy zakrawa na prowokację z Twojej strony. @Stoiczkow Stanowczo potępiam wszelkie formy protestu utrudniające życie innym niczemu niewinnym obywatelom. Czy to przewoźników czy kogo innego. Pomijając wszelkie inne kwestie,to tu jednak mieli szansę zastosować się do żądań człowieka grożącego im bronią. Sami sobie winni.
0
Ech gdyby tak cofnąć czas i zamiast Lewego udałoby się jakimś cudem ściągnąć Kane'a.
2
@Dari0G Chodzi o to że przeważnie był spożyty w formie proszku.
3
@Kapitan hawk Haaland robi niesamowite liczby.
1
@cris27 Przecież dzisiaj może bez problemu zostać niemcem czy kim tam chce i zarabiać w euro.
0
@Pawlak1992 del Piero,
Zidane,
sir Bobby Robson,
Villa/Torres
Ballack
Maradona
Pele
Cristiano Ronaldo
2
@Emhyr taktyk marsz
2
@Comentateiro Nie do końca. To nie jest przecież marsz pod jakimiś radykalnymi hasłami. A podejrzewam,że część osób nawet nie wnika w postać lidera i kto go organizował,tylko przyciągnęła ich sama nazwa marszu i jego rozmach.
3
@Comentateiro Dlaczego niby wstyd? Każdy kto tam idzie reprezentuje przede wszystkim siebie.
0
@mekston Green Zone
Green Berets
1
@tbas Skoro znalazł się poważny zagraniczny inwestor działający zresztą w tej branży, który chce wyłożyć własną kasę, to chyba ten projekt musiał dokładnie przeanalizować. Pomijam to co zrobił PIS i ile już utopił. Bo nie wierzę w to że ktoś za to beknie. Ale ten projekt powinien powstać.
1
@Kengo Tylko niby czemu temu diabłowi raz się udawało,a innym razem uchodzili z życiem?
0
@Tasde Ale jednak tak to dzisiaj działa.
1
@Sulimo Skoro ciągle się o nim pisze czy mówi to jak widać potrafi doskonale i nic go nie przerasta.
0
@BorzyKrzys Jako ciekawostka ,to film powstał na podstawie książki syna Mela Brooksa. Mi tez bardzo się podobał.
1
@FcPortoFan1999 Ech - przecież nie o to mi chodziło. Przedmówca wyraził opinię,że cieszy go miejsce Śląska, ja wyraziłem inną opinię i podałem argumenty dla których kibicuję innym. A nie że im się coś należy.
0
@Robert1603 Ja kiedyś miałem i nie byłem zadowolony. Zraziłem się do tej marki,choć to było dawno i mają przecież różne modele.
0
@Kgorecki2500 To idź do sklepu i niech ci oddadzą pieniądze. Ja bym reklamował
0
@Arys Bareja nigdy się nie znudzi,choc znam je wszystkie na pamięć.
0
@takisobiektos Nie no - oczywiście że tak. Ale to im kibicuję,a nie Śląskowi.
0
@FcPortoFan1999 Ważne że jako jedyny potrafi to głośno powiedzieć.
0
@Nazio_87 Chciałbym aby jednak zagrał na Euro.
0
@Stinger_ Jakos mi się nie widzą takie Śląski,Jagiellonie czy Pogonie w europejskich pucharach. Lepiej niech top 3 zostanie podzielone na Legię,Lecha i Raków obojętnie w jakiej kolejnosci.
1
@kynio302 No i gdzie jest kurna policja? Potem się dziwią,że ktoś bierze sprawy w swoje ręce.
1
@Pedri16Future To działo się zawsze, tylko teraz jeszcze nagrywają,co stanowi potem dodatkową traumę dla ofiary.
0
@HighestInTheRoom No traktuję mecze ze Zrinjski jako dostarczyciele punktów dla reszty grupy. I wtedy Legia musi ugrać jakies punkty. Nie mówię,że tego nie zrobi ale jednak do awansu nie taka prosta droga jeszcze.
0
@TheNekro94 Bramkarze powinni być osobno klasyfikowani bo to tak naprawdę jakby inny sport uprawiali
0
@HighestInTheRoom Ciężko z tym wyjściem będzie
1
@El Plutoninho MU wtopił z Sancho, Barca z Dembele, a akurat oni wyciągnęli jedyny talent z Borussi który póki co doskonale się sprawdza.
2
@JordiAlbion A potem chipy i sztuczna inteligencja będzie sterowała poczynaniami zawodników.
0
@Ostatnikrwawygang Nic dodać nic ująć.
@Przemek2323 Zastosowanie analogii porównującej Rolników do tej zielonej zarazy zakrawa na prowokację z Twojej strony.
@Stoiczkow Stanowczo potępiam wszelkie formy protestu utrudniające życie innym niczemu niewinnym obywatelom. Czy to przewoźników czy kogo innego. Pomijając wszelkie inne kwestie,to tu jednak mieli szansę zastosować się do żądań człowieka grożącego im bronią. Sami sobie winni.