@Kgorecki2500 To ci powiem, że kiedyś podobną sytuację z obrazka przeżyłem w życiu - odebrałem wówczas swoją przyszłą żonę z jej pracy a dosłownie godzinę później budynek w którym pracowała spłonął i jedna dziewczyna tam zginęła.
@Kapitan hawk Zawsze to jakiś wyczyn. Przynajmniej do czasu aż nikt go nie pobije,co może się zdarzyć dość szybko. Edit - albo i nie tak szybko,bo w sumie mundiale co 4 lata się zdarzają.
@John_Doe No tak - bardzo poważne podejście. Ignorowanie pisma. Niczym niepublikowanie wyroków TK. Albo zamrażarka sejmowa gdzie trafiały m.in. projekty obywatelskie ustaw. Owszem - jeśli to będzie wybiórcze traktowanie spraw to będę pierwszy do krytyki,ale na razie ta decyzja się broni.
@John_Doe Czyli jak? Tak jak PIS zwlekać z podejmowaniem decyzji? Miał nie zaprzysiąc nowych posłów w polskim Sejmie czy co? Co konkretnie mógł zrobić w tym temacie? Są 4 osoby na liście - pierwsza z nich objęła mandat posła i podjęła decyzję by zrezygnować z europarlamentu, druga osoba tak samo - wybrała polski Sejm, trzecia osoba zmarła i wtedy na ich miejsce wchodzi własnie czwarta osoba. Co miał zrobić Hołownia? Zablokować objęcie poselstwa przez te dwie osoby czy wskrzesić tego zmarłego? Pytam bo być może jest jakaś procedura - jeśli tak to podaj, bo pisowcy tylko dużo szczekają ale żaden z nich nie napisał jak to można było zablokować. Konkretnie
1
@Kgorecki2500 To ci powiem, że kiedyś podobną sytuację z obrazka przeżyłem w życiu - odebrałem wówczas swoją przyszłą żonę z jej pracy a dosłownie godzinę później budynek w którym pracowała spłonął i jedna dziewczyna tam zginęła.
0
@Kapitan hawk Zawsze to jakiś wyczyn. Przynajmniej do czasu aż nikt go nie pobije,co może się zdarzyć dość szybko.
Edit - albo i nie tak szybko,bo w sumie mundiale co 4 lata się zdarzają.
0
@Kapitan hawk Cóż. Ale i tak na razie jako jedyny strzelał gole na pięciu mundialach.
0
@Mns21 To jak na Camp Nou gdy grał Eintracht.
1
@barcelonaLM Moskwa potem wykorzystała to w propagandzie.
0
@Ptasior W takiej grupie to nie wstyd tylko totalne upokorzenie i chyba największa porażka w historii polskiej reprezentacji.
4
@mariogbch Baraże nie są za miejsce tylko za Ligę Narodów.
0
@Rastafarnianin Ten sprzedawca podobny do Biedronia czy mi się wydaje?
0
@tristan87 Dokładnie. Bez tej trzynastej to czternastej pewnie by nie strzelili.
1
@Pawci023x Racja geniuszu. W samo sedno.
2
@Szmulek Z Luksemburga to zejdź,bo w tych eliminacjach całkiem dobrze sobie radzą.
0
@Donnie_Darko "Frustracji" xD.
0
@Androchem Bezapelacyjnie tak. Łubu dubu niech żyje nam.
1
@_barti Oczywiście, że Ez.
0
@Messibestplayerintheworld Jak widzisz mogą.
2
@AmigoBlancos Aj tam głupie gadanie z tym nie mamy prawa. Wygramy baraż to wchodzimy. Szans może nie mamy,ale prawo jak najbardziej.
1
@Messibestplayerintheworld Bolą mnie jego psychofani którzy totalnie zohydzili mi jego postać.
0
@Lionel_Messi10 Toż to szok. Nie wyzywał od głupków? Medal dla jego dać.
0
@Encore Następnym razem pisz lepiej Iworyjczycy albo WKS.
1
Włochy chyba w końcu przełamały złą passę z Macedonią. Fajny "baraż" się szykuje - Ukraina- Włochy.
0
@John_Doe No tak - bardzo poważne podejście. Ignorowanie pisma. Niczym niepublikowanie wyroków TK. Albo zamrażarka sejmowa gdzie trafiały m.in. projekty obywatelskie ustaw. Owszem - jeśli to będzie wybiórcze traktowanie spraw to będę pierwszy do krytyki,ale na razie ta decyzja się broni.
0
@tomek8756 KPO nie ma, ale pieniądze na programy przecież już rozdają. Nawet projekty już się realizują.
0
@mekston Ok. Dzięki za info.
5
@tomek8756 To już Statham albo vin Diesel lepszy z tych znanych.
0
@mekston Ale tam grają wszyscy z trzecich miejsc?
0
Luksemburg ma jakieś szanse na Euro? Nie orientuję się w tych dodatkowych awansach.
1
@Ojciec5tkidzieci Pewnie to było dość frustrujące,ale po wszystkim chociaż będzie co opowiadać i z czego się śmiać
0
@Rastafarnianin Lepiej późno niż wcale. Szkoda,że wcześniej o tym nie mówili. Może bym na nich zagłosował.
0
@John_Doe Czyli jak? Tak jak PIS zwlekać z podejmowaniem decyzji? Miał nie zaprzysiąc nowych posłów w polskim Sejmie czy co? Co konkretnie mógł zrobić w tym temacie? Są 4 osoby na liście - pierwsza z nich objęła mandat posła i podjęła decyzję by zrezygnować z europarlamentu, druga osoba tak samo - wybrała polski Sejm, trzecia osoba zmarła i wtedy na ich miejsce wchodzi własnie czwarta osoba. Co miał zrobić Hołownia? Zablokować objęcie poselstwa przez te dwie osoby czy wskrzesić tego zmarłego? Pytam bo być może jest jakaś procedura - jeśli tak to podaj, bo pisowcy tylko dużo szczekają ale żaden z nich nie napisał jak to można było zablokować. Konkretnie
0
@Kgorecki2500 No i jeszcze raz pytam - co to zmienia dla natury? Jak ktoś kosi trawę to też dzieje się jakaś krzywda dla natury?