@arasz1819@FCB_dimiC Spoko. Tylko jeśli jest się za środowiskiem które promuje postawę aby nie piętnować ludzi np za ich preferencje seksualne czy inne sprawy osobiste to nie warto walczyć tą bronią tylko wyznaczać nowe standardy.
@barcelonaLM Mogliby zaproponować cos pracownikom czyli co najmniej 100% dodatkowego wynagrodzenia za pracę w niedziele. A nie tylko idą na rękę koncernom.
@Ojciec5tkidzieci Jedyne ludzkie śmiecie jakie dostrzegam w tej wyimaginowanej historyjce to te dwie dziewczyny z fakturowania. Zaś ta zwolniona otrzymuje dar od losu, że nie musi więcej oddychać tym samym powietrzem co te mendy
@Pedri16Future "Otrzymał zakaz posiadania zwierząt" - ciekawe jak taki zakaz będą egzekwować. Moim zdaniem sad nie powinien wydawać podobnych wyroków,które trudno wyegzekwować,bo to uderza w powagę tego sądu.
@MesQueUnClub96 Weź już się nie dołuj. Relacje towarzyskie sa przereklamowane. I tak koniec końców kazdy samotnie odchodzi z tego świata. Nie warto się takimi bzdurami w ogóle przejmować
@MarioVeB! Piszesz o tej jednej sprawie - ok. Ja też patrzę przez palce na tę szumną propagandę Konfy,ale tak patrząc bardziej ogólnie to dalej będzie rozdawnictwo i podwyżki podatków.
@MarioVeB! Dlaczego więc nikt nie zakłada cięcia wydatków? Zamiast tego rozdają dalej - tu in vitro, tam coś innego, zaraz wzrośnie 500 plus - przecież mogą to zablokować
@Bykunn A co do tego mają panele? W dzień z reguły jesteś poza domem,a ładujesz auto wieczorem i nocą. A nowe reguły rozliczania prosumentów są niekorzystne dla takich osób.
@tbas Czyli klasycznie - podziel społeczeństwo na grupy,bo wtedy mniej ludzi będzie się buntować,a druga grupa nawet to poprze. A potem zajmiemy się resztą.
1
@BorzyKrzys O proszę,to jednak Gazpacho ma jakieś plusy
0
@arasz1819 @FCB_dimiC Spoko. Tylko jeśli jest się za środowiskiem które promuje postawę aby nie piętnować ludzi np za ich preferencje seksualne czy inne sprawy osobiste to nie warto walczyć tą bronią tylko wyznaczać nowe standardy.
0
@bartas97 A potem przyjdą europejskie puchary i bach bach karabach ich z hukiem pogoni.
0
@M_Kos Po Pepie najlepszy byl Tito Vilanova,a potem Luis Enrique. Dopiero potem Ernesto.
3
@barcelonaLM Mogliby zaproponować cos pracownikom czyli co najmniej 100% dodatkowego wynagrodzenia za pracę w niedziele. A nie tylko idą na rękę koncernom.
1
@arasz1819 I po huk wchodzisz z butami w czyjeś życie prywatne?
1
@Popitek12 Okaże się po pełnej kadencji
0
@Cotutajsiedzieje Jedne media mówią tak,inne media mówią inaczej.
4
@tomek8756 Mam nadzieję,że powoli to sobie ułożysz w głowie i że Ryszard będzie dla ciebie super kumplem.
0
@tristan87 Ależ epitety się cisną,ale szkoda bana. Totalny upadek rasy ludzkiej,choć nie wiem czy to co tu widzimy można do rasy ludzkiej zaliczyć.
0
@Ojciec5tkidzieci Jedyne ludzkie śmiecie jakie dostrzegam w tej wyimaginowanej historyjce to te dwie dziewczyny z fakturowania. Zaś ta zwolniona otrzymuje dar od losu, że nie musi więcej oddychać tym samym powietrzem co te mendy
2
Brawo Vlaho, brawo Chiesa. Forza Juve.
0
@Pedri16Future No i sprzedał policjanta który dał mu cynk.
0
@Pedri16Future "Otrzymał zakaz posiadania zwierząt" - ciekawe jak taki zakaz będą egzekwować. Moim zdaniem sad nie powinien wydawać podobnych wyroków,które trudno wyegzekwować,bo to uderza w powagę tego sądu.
0
@Kuba_1 Ciekawe gdzie dziś grałby Malcolm gdyby jednak trafił do Romy
0
@AFA90 Z jednej strony nawet kibicowałoby się tej Aston Villi,ale potem przypominasz sobie,że tam gra ktos taki jak martinez i ta ochota przechodzi.
3
@Emhyr Gol piękny. Aż żal,że trafił się temu typowi. Bardziej irytujący niż vinicius.
1
@bartas97 Masz za swoje.
0
@Katalończyk 99 No i dobrze. Ważne że zdrowy.
0
Warto też rozważyć w przyszłosci Sylvinho i Marqueza.
1
@MesQueUnClub96 Weź już się nie dołuj. Relacje towarzyskie sa przereklamowane. I tak koniec końców kazdy samotnie odchodzi z tego świata. Nie warto się takimi bzdurami w ogóle przejmować
3
@matirix20 Labirynt, albo Pogorzelisko. Ten ostatni miażdży,ale nie wiem czy jest na tych platformach.
0
@MarioVeB! Piszesz o tej jednej sprawie - ok. Ja też patrzę przez palce na tę szumną propagandę Konfy,ale tak patrząc bardziej ogólnie to dalej będzie rozdawnictwo i podwyżki podatków.
3
@MarioVeB! Dlaczego więc nikt nie zakłada cięcia wydatków? Zamiast tego rozdają dalej - tu in vitro, tam coś innego, zaraz wzrośnie 500 plus - przecież mogą to zablokować
1
@ranger3120 Już raczej nie. Ostatnio zjechał Bosaka i Mentzena,za to że za bardzo próbują zbliżyć się do mainstreamu. Teraz bardziej wspiera Brauna.
2
@kynio302 Jedni warci drugich. Pomijając przyczyny i genezę konfliktu to absolutnie niczym się od siebie nie różnią.
0
@ludnek Jak ty nie wiesz kto był trenerem kiedy odszedł Griezmann i z jakich powodów odszedł to już lepiej nic nie pisz na ten temat.
0
@arasz1819 Z tego można jak najbardziej. Gdyby Bóg chciał inaczej, to by inaczej stworzył ten świat.
0
@Bykunn A co do tego mają panele? W dzień z reguły jesteś poza domem,a ładujesz auto wieczorem i nocą. A nowe reguły rozliczania prosumentów są niekorzystne dla takich osób.
5
@tbas Czyli klasycznie - podziel społeczeństwo na grupy,bo wtedy mniej ludzi będzie się buntować,a druga grupa nawet to poprze. A potem zajmiemy się resztą.