0

@barcanawieki Ciekawe co na to sekta? Jak wielu o tym pisało i krytykowało, to go bronili. Jakie fikołki teraz wymyślą aby dalej to bronić? Plus dla Messiego za to że się trochę pokajał.

0

@macio_944 Przeciez to kobieta,nie?

0

@Kilotopy A dla mnie błędy i emocje jakie po meczu budzą złe decyzje sędziów to nieodłączny element tego sportu. Oczywiście chodzi mi o typowe ludzkie pomyłki a nie o celowe krzywdzenie czy korupcję. Ale na to są sposoby - niekoniecznie technologia, która też nie jest doskonała.

0

@ranger3120 Raczej bym omijał tę aptekę,bo takie nachalne podkreślanie atrybutów tej magister farmacji mogą budzić podejrzenia że i na studiach je wykorzystywała....

0

@Mario96w Ale bez przycisków z nokii to juz nie to samo.

0

@FanBarcYxD Zwiastun czego?

6

To już idzie za daleko.

0

@Pedri16Future Żółtek? Top Menelowe plus.

0

@BorzyKrzys Czekam z niecierpliwością bo uwielbiam zimowe klimaty.

2

@LM10GOAT Oczywiscie,że jego wybór, ale jesli jest tak jak mówi,że rzutuje to potem na to jak spędza czas z rodziną,to nie jest zbyt mądre moim zdaniem.

12

No to niezbyt mądre podejście moim zdaniem. Trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć sobie dość. Tym bardziej w jego sytuacji gdy już zdobył sam szczyt

11

@BorzyKrzys Niech dokręcają śrubę jeszcze bardziej. Prawica w całej Europie tylko na to czeka by zyskać jeszcze większe poparcie

0

@Lionel_Messi10 Momentami ten śmiech Luisa przypominał mi śmiech JKM.

2

@kamiVeB Villa jednak trochę za krótko u nas grał aby zdobyć podium.

1

@Emhyr W całej historii Barcelony?

0

@tadzik447 To jakis fotomontaż?

0

@mordini123 Myślałem że już jakoś przeczekam aż mi telewizor padnie ale jednak chyba trzeba kupić ten cholerny dekoder.

0

Co tu - znowu coś mieszają z tymi kanałami telewizji naziemnej? Ostatnio pozabierali większość programów,tak że tylko TVP mi została,a teraz i to zabiorą?

0

@BorzyKrzys To jest konto prawdziwej Żukowskiej czy ktoś wykorzystał jej nieobecność na twitterze i się pod nią podszył? Zbyt mądry komentarz jak na nią.

0

@NeroTFP1 Chyba ci się MacAllistery pomieszały.

0

@bartekvisca No ale jak ci nie ubywa olej ani płyn chłodnicy to co się przejmujesz? Obserwuj i tyle. Miałem kilka aut - z silnikiem zapoconym od oleju i nigdy do bani nie brałem bo olej od wymiany do wymiany starczył, ewentualnie jakieś 0,5 l się dolewało.

1

@Sysia11 Byłem wtedy totalnie załamany.

0

@Culers Ja tam też nie mogę się doczekać. Szkoda, że musimy czekać aż kilka miesięcy.

0

@Odcinkowy Nawet klimat strolował ten szczyt turyst... - tfu klimatyczny.

0

@tristan87 No a już dostrzegałem jakiś pozytyw u tego Garnacho.

1

0

@tristan87 W sklepie też szczęścia nie dają.

0

@hayek No to akurat nie ma się czego wstydzić.

1

@marcin62 Tak jakby w czasach Messiego i CR7 nie grali Ramos, Pepe, a wcześniej Materazzi czy Vinnie Jones i rzeźnicy z Wimbledonu.

1

@marcin62 Piękna historia ale i skandal w jakich warunkach przetrzymywano go w tym zoo - w klatce o powierzchni 10 mkw. Stworzenie przywykłe do przestrzeni i towarzystwa ludzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?