1

@qbuteq Nie wiem - może myślała że będą się tam klepać po plecach i prawić te swoje mądrości.

0

@DonMatteo901 Oj tam w obronie. Nie każdy jest stworzony do wystąpień publicznych,albo po prostu nie wiedziała co powiedzieć.

0

@Benz On jest wypożyczony?

0

@Jackazz Jak na poligonie to co innego ...

1

@macio_944 Odciąć prąd, wodę i nikogo nie wpuszczać i sami się wyniosą jak szczury z tonącego okrętu. Żadnych fotek wtedy nie zrobią.

9

@panczo To jest też takie trochę granie na emocjach. Wszystko zależy z jakiego worka przerzucą tę kasę. Bo jeśli mieliby na przykład zabrać innym tysiącom potrzebującym chorym aby pomóc kilku chorym to już ocena moralna takiego posunięcia nieco by się skomplikowała. Ale jeśli na przykład zabraliby to z finansowania TVP to nie ma co tego roztrząsać tylko przyklasnąć.

0

@kynio302 A to nie jest zakamuflowana wersja? Na testy na drogach czasami tak robią aby ukryć wygląd do oficjalnej prezentacji To serio ma tak wyglądać?
Edit - Takie coś znalazłem w sieci - "Według doniesień konstrukcja seryjnego samochodu elektrycznego będzie zupełnie inna, a firma wykorzystuje prototyp do testowania platformy i jednostek."

0

@AFA90 Zajefajna opowieść. Nie wiedziałem że z niego taki spoko gość.

0

@Pedri16Future Po co to rozpowszechniasz?

2

@Kgorecki2500 Dojechać ich króciutko i do samego spodu. A najlepiej odizolować od reszty spoleczeństwa.

2

@Bykunn Mimo wszystko król strzelców i mistrz hiszpańskiej ligi to jednak spore osiagnięcie.

0

Słychać wycie? Znakomicie.

0

Grzegorz pewnie chętnie by zszedł z zarobków. Do tego Lewy w skladzie...

1

@Ojciec5tkidzieci 3 złote na godzinę dawały wtedy 3 Marsy. Obecnie ile ich można kupić? 7-8?

1

@Yakoob Trwam i Radio Maryja. Radio Wnet.

2

@Comentateiro Z tego co mówią przedstawiciele "demokratycznych" partii to nie chodzi tu w ogóle o zachowanie Bosaka podczas pełnienia funkcji wicemarszałka tylko o to, że Konfederacja zbyt słabo zareagowała wobec Brauna. Generalnie jest to taka zagrywka z ich strony - "kto się ugnie". Z racji tego że mają tę większość to albo go odwołają pod tym pretekstem,albo Konga się ugnie czym pokażą Konfederacji miejsce w szeregu i też zbiją na tym trochę punktów.

12

@Comentateiro Ale co takiego zrobił Bosak? Mało podano przykładów gdy przedstawiciele tych "demokratycznych" partii także łamali standardy? Nikt ich potem nie szantażował w tak jawny i skandaliczny sposób jak to robią teraz. Nie rozumiem jak można przyzwalać na podobne rzeczy. Mają coś do Brauna to niech mu odbiorą immunitet i sąd niech go osądzi. Co ma Bosak do tego?

4

@Kgorecki2500 Czyli "demokratyczna" większość sejmowa de facto usunie całą opozycję z prezydium Sejmu. Bo albo im się nie podoba ich przedstawiciel, albo nie ulegają ich szantażowi i nie robią czegoś pod ich dyktando.

1

@Encore Ależ to jest debilny sposób na zarabianie kasy.

0

@hayek Nie mogli jakiejś panienki wyznaczyć do tego zadania,a nie facet ich maca?

0

@GeneralXavi "W ogóle płaczę na samą myśl o obecnie dorastającym pokoleniu." I te niezmienne zdanie od stuleci powtarzane przez wszystkich 40-50 latków.

0

@Pawel13sz Pewnie w jakimś Kauflandzie, Biedronce albo w Lidrze.

1

@Popitek12 Portugalia nie wygrała na razie mundialu.

0

@RosjaninBut Jeśli to nie clickbait i nienwypowiedź wyrwana z kontekstu,to gęste ha tfu w stronę tego osobnika. Powinien odpowiedzieć z całą surowością za takie skandaliczne słowa.

0

@tbas Ma szczęście,że gra w lidze w której tytuł mistrza parzy wszystkie inne drużyny i nikt nie potrafi wykorzystać ich potknięć,bo sami się potykają o wlasne nogi.

0

@jacobFCB Choćby temperatura zamarzania wody.

0

@Kgorecki2500 No to teraz będa grali tak jak im zagrają. A to dopiero początek bratania się z banda czworga. Jak ich przeczołgają przez tę kadencję to nie będzie z nich czego zbierać.

0

@Kgorecki2500 Podobne szantaże są niepoważne i tyle.A Bosaki i Mentzeny niech teraz piją to co nawarzyli sobie tym że nie stanęli murem za Braunem.

0

@TR3YWAY Marcin pozamiatał. Niejaki dziki trener moze się uczyć jak bez darcia mordy zmiażdzyć system przekazem.

5

Co ten Inter. Od finału LM przegrali tylko jeden mecz z Sassuolo we wrzesniu. Warto przypomnieć,że nieco ponad rok temu ich trener wisiał na włosku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?