0

Lepiej na spokojnie poczekać niż przyspieszac powrót na siłę.

0

@draxidox Zero juz się zesrał.

0

@Barcasub Rosja>Izrael.

1

@DLFCB Artykuł sprzed blisko swóch lat. Ciekawe jak smakowało mięsko i czy konsument wyczuł czy zjadł krowę czy byka?

0

@LM10GOAT Andres prawdziwy TOP. Aż się łezka w oku kręci na wspomnienie

0

@lntrowertyk Sportowo to wydaje się regres. Jedyne wyjasnienie tego ruchu to takie, że chodzi o finanse.

0

@Emhyr Ten Wolff to typowy czeski pilkarz,a więc lata 80-te.

2

@koksik2700 Jakoś mam do nich większy sentyment niz do MSN.

1

@draxidox Bydlęta przy stole. Kto to widział takie rzeczy?

0

@Borneo Cięzko się odnieśc do argumentów,których nie da się rozczytać i zrozumieć.

0

@Kazragore Takie coś znalazłem w artykule Faktu - "Otóż niewiele osób wie, że na ulicy Wiejskiej, niedaleko Sejmu funkcjonuje Kancelaria Prezydenta RP. Prowadzi ona również stołówkę, kilka lat temu była ona bardziej ceniona wśród posłów, niż sejmowa."

5

@MarioVeB! Czy to jakis jednorazowy wydatek? Czy wydatki reprezentacyjne na różne imprezy rozłozone w jakims czasie?
Edit - przecież to umowa na 3 lata. Czy to taka szokująca kwota?

2

@draxidox Gruba , pijesz?
-Jak ty do mnie powiedzialeś?!!?!!

- Gruby, pijesz?
- Dawaj.


To są te detale.

0

@Borneo No boli. A co to ma do twego pisania?

0

@mekston A potem było za późno. Bardzo kosztowna pomyłka.

1

@Szreko Ale kiedyś to inaczej smakowały. Głównie dzięki temu,że jednak rzadziej byly na codzień.

0

@Borneo Nie pij tyle,bo w literki juz nie trafiasz.

0

@Cotutajsiedzieje Nie rozumiem dlaczego on go nie faulował od razu.

0

@BorzyKrzys Piękna historia najlepiej w dziejach opisująca cały absurd wojen.

1

@macio_944 Myślę,że jednak jutro z Aston Villa wygrają,pomimo iż to się wydaje niewykonalne.

0

@Kamilos84 Tylko obie prywatne

7

@tomek8756 I oto kolejny powód dla którego za wszelka cenę musimy walczyć o istnienie gotówki.

0

@Culers No to się wyłam i zacznij od siebie. Powiedz coś ponad oklepane formułki.

0

@Culers Nie każdy.

0

@Wojcio Ale z ta chanuką w Sejmie to kto to widział.

2

@AdiKingu96 Irytujący?

3

@Criss18Barca Miałem nie strzelać,bo szkoda kasy,ale jesli powstają podobne akcje to w szczytnym celu jednak warto trochę wydać.

0

@Chada I tak powinno być.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@AFA90 Ładna byla ta pasterka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?