@Kazragore Takie coś znalazłem w artykule Faktu - "Otóż niewiele osób wie, że na ulicy Wiejskiej, niedaleko Sejmu funkcjonuje Kancelaria Prezydenta RP. Prowadzi ona również stołówkę, kilka lat temu była ona bardziej ceniona wśród posłów, niż sejmowa."
@MarioVeB! Czy to jakis jednorazowy wydatek? Czy wydatki reprezentacyjne na różne imprezy rozłozone w jakims czasie? Edit - przecież to umowa na 3 lata. Czy to taka szokująca kwota?
0
Lepiej na spokojnie poczekać niż przyspieszac powrót na siłę.
0
@draxidox Zero juz się zesrał.
0
@Barcasub Rosja>Izrael.
1
@DLFCB Artykuł sprzed blisko swóch lat. Ciekawe jak smakowało mięsko i czy konsument wyczuł czy zjadł krowę czy byka?
0
@LM10GOAT Andres prawdziwy TOP. Aż się łezka w oku kręci na wspomnienie
0
@lntrowertyk Sportowo to wydaje się regres. Jedyne wyjasnienie tego ruchu to takie, że chodzi o finanse.
0
@Emhyr Ten Wolff to typowy czeski pilkarz,a więc lata 80-te.
2
@koksik2700 Jakoś mam do nich większy sentyment niz do MSN.
1
@draxidox Bydlęta przy stole. Kto to widział takie rzeczy?
0
@Borneo Cięzko się odnieśc do argumentów,których nie da się rozczytać i zrozumieć.
0
@Kazragore Takie coś znalazłem w artykule Faktu - "Otóż niewiele osób wie, że na ulicy Wiejskiej, niedaleko Sejmu funkcjonuje Kancelaria Prezydenta RP. Prowadzi ona również stołówkę, kilka lat temu była ona bardziej ceniona wśród posłów, niż sejmowa."
5
@MarioVeB! Czy to jakis jednorazowy wydatek? Czy wydatki reprezentacyjne na różne imprezy rozłozone w jakims czasie?
Edit - przecież to umowa na 3 lata. Czy to taka szokująca kwota?
2
@draxidox Gruba , pijesz?
-Jak ty do mnie powiedzialeś?!!?!!
- Gruby, pijesz?
- Dawaj.
To są te detale.
0
@Borneo No boli. A co to ma do twego pisania?
0
@mekston A potem było za późno. Bardzo kosztowna pomyłka.
1
@Szreko Ale kiedyś to inaczej smakowały. Głównie dzięki temu,że jednak rzadziej byly na codzień.
0
@Borneo Nie pij tyle,bo w literki juz nie trafiasz.
0
@Cotutajsiedzieje Nie rozumiem dlaczego on go nie faulował od razu.
0
@BorzyKrzys Piękna historia najlepiej w dziejach opisująca cały absurd wojen.
1
@macio_944 Myślę,że jednak jutro z Aston Villa wygrają,pomimo iż to się wydaje niewykonalne.
0
@Kamilos84 Tylko obie prywatne
7
@tomek8756 I oto kolejny powód dla którego za wszelka cenę musimy walczyć o istnienie gotówki.
0
@Culers No to się wyłam i zacznij od siebie. Powiedz coś ponad oklepane formułki.
0
@Culers Nie każdy.
0
@Wojcio Ale z ta chanuką w Sejmie to kto to widział.
2
@AdiKingu96 Irytujący?
3
@Criss18Barca Miałem nie strzelać,bo szkoda kasy,ale jesli powstają podobne akcje to w szczytnym celu jednak warto trochę wydać.
0
@Chada I tak powinno być.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@AFA90 Ładna byla ta pasterka?