@Criss18Barca "Skoro musicie to strzelajcie, ale starajcie robić się to w miejscach gdzie nie narażacie innych na niepotrzebny stres." Post zaczynasz od ciekawostek o psach a potem piszesz o jakichś "innych" i ich stresie. Te psy z początku postu to dotyczą policjantów czy o co chodzi?
@konrad1661 Taki zakaz w obecnych czasach jest bezcelowy,choć pewnie trochę ograniczy stosowanie. Przez internet mozna nabyc,więc malolaty i tak znajdą sposób a ktoś na tym zarobi.
@tbas Jeździłem kilka razy Oplem Grandland X. Nie wiem czy tam jest głosowe sterowanie. Gdyby to było moje auto to bym pewnie znał wszystko od podszewki.
@hayek Chore podejście. Idea zbiórek charytatywnych polega na altruizmie i dobrowolności a nie na wymuszaniu psychicznym. Całkowite wypaczenie tej idei. Mogli w tym przypadku w zamian wymyślić zrobienie jakiegoś prezentu własnoręcznie a nie wymuszanie kasy.
@Kamilos84 Oby wzięli to motto do serca na cały rok i spadli z ligi. PS - miałem w tym roku odpuścić strzelanie,ale skoro nagle wszędzie promują to aby nie strzelać to jednak sięgnałem do kieszeni na pohybel im wszystkim.
@marcin62 Mówisz o latach obecnych. Ale jakoś Azjaci, Arabowie, Europejczycy i ludy Ameryki Płd. i Środk. potrafiły na przestrzeni wielu wieków stworzyć wielkie cywilizacje. Jakoś dziwnym trafem to m.in. w Afryce nic im się nie udało. A jeśli już to tylko na terenach akurat na styku z Azją i Europą.
@FcPortoFan1999 Jak to mówią - prezydentem na jedną kadencję może zostac każdy. Ale tyle lat utrzymać się na szczycie (z przerwa na premierowanie) to jednak byle kto nie potrafi.
0
@draxidox A coś się zmienia w tej kwestii?
0
@Criss18Barca "Skoro musicie to strzelajcie, ale starajcie robić się to w miejscach gdzie nie narażacie innych na niepotrzebny stres." Post zaczynasz od ciekawostek o psach a potem piszesz o jakichś "innych" i ich stresie. Te psy z początku postu to dotyczą policjantów czy o co chodzi?
1
@HypeR A dziękuję. Ja również.
0
@barcelonaLM To lipa straszna.
2
@VegetaPolska Ile miliardów idzie w alkohol to się w pale nie mieści. Jakby wszyscy wydali to na dziwki to byłoby coś pięknego.
0
@barcelonaLM Tam też mają takiego pierdolca na punkcie zwierząt jak u nas czy luz z tym tematem?
0
@ikar34 No ale jaka z tego frajda?
1
@tristan87 A kogo to?
2
@tadzik447 Podniecają się analizą tego czym podniecają się neandertalczycy.
2
@tomek8756 Dawał twarz propagandzie. A Orłoś to nie dawał?
0
@Seba_89_ To się w porę obudzili.
1
@tomek8756 Nie.
1
@NeroTFP1 A znasz historię niejakiego Pierre Doigt'a?
0
@Adran360 No ale co to w ogóle oznacza?
0
@konrad1661 Taki zakaz w obecnych czasach jest bezcelowy,choć pewnie trochę ograniczy stosowanie. Przez internet mozna nabyc,więc malolaty i tak znajdą sposób a ktoś na tym zarobi.
0
@tbas Jeździłem kilka razy Oplem Grandland X. Nie wiem czy tam jest głosowe sterowanie. Gdyby to było moje auto to bym pewnie znał wszystko od podszewki.
0
@Pitinho Akurat sa za to jakieś kary,ale przeciez to nie do wyegzekwowania,bo ciężko kogoś złapać na goracym uczynku.
0
@tbas No tak - ale tam wszystko intuicyjnie się robi nawet bez patrzenia. Najgorzej jest gdy się wsiada w inne auto.
0
@RichardWinters Dokładnie - za używanie telefonu podczas jazdy są mandaty a absorbujące uwagę fabryczne tablety już nikomu nie przeszkadzają
1
@hayek Chore podejście. Idea zbiórek charytatywnych polega na altruizmie i dobrowolności a nie na wymuszaniu psychicznym. Całkowite wypaczenie tej idei. Mogli w tym przypadku w zamian wymyślić zrobienie jakiegoś prezentu własnoręcznie a nie wymuszanie kasy.
0
@MesQueUnClub_87 Albo do momentu gdy przejmie ich inny wlaściciel.
2
@FCB_dimiC Daj spokój - rzecznik coś nie w sosie dzisiaj. Chyba trafił mu się dyżur w ambasadzie i z sylwka nici.
1
@Kamilos84 Oby wzięli to motto do serca na cały rok i spadli z ligi.
PS - miałem w tym roku odpuścić strzelanie,ale skoro nagle wszędzie promują to aby nie strzelać to jednak sięgnałem do kieszeni na pohybel im wszystkim.
0
@MesQueUnClub_87 Owszem jest. Nie bądź naiwny.
1
@Faro Tomb rajder oczywiście
1
@marcin62 Mówisz o latach obecnych. Ale jakoś Azjaci, Arabowie, Europejczycy i ludy Ameryki Płd. i Środk. potrafiły na przestrzeni wielu wieków stworzyć wielkie cywilizacje. Jakoś dziwnym trafem to m.in. w Afryce nic im się nie udało. A jeśli już to tylko na terenach akurat na styku z Azją i Europą.
1
@Comentateiro Wszystko spoko. Tylko co tam robi ten trzeci kawałek materiału? Serio jest tam potrzebny?
0
@MESSIah16 Sami sportowcy. Ależ dokonania ciemnoskórej rasy. A gdzie naukowcy,politycy i jakieś prawdziwe autorytety?
1
@Popitek12 Jeśli to typ który ciągle tylko porusza temat polityki to bym odpuścił. W sumie nieważne jaką opcję by popierał.
2
@FcPortoFan1999 Jak to mówią - prezydentem na jedną kadencję może zostac każdy. Ale tyle lat utrzymać się na szczycie (z przerwa na premierowanie) to jednak byle kto nie potrafi.