@AFA90 Ale wiesz,że akurat teraz to jak z tym bacą z kawału? Co oddałby krowę towarzyszom,oddałby świnię towarzyszom, oddałby nawet żonę towarzyszom. Ale nie oddałby im owcy. Bo tylko owcę z tych wszystkich rzeczy ma.
@MarioVeB! Trafiła mi się jakuś czas temu praca wojsku na niskim szczeblu jako cywil. To jaki burdel tam się dzieje w różnych zamówieniach i ogólnie to jest normalnie komedia. Taki szybki przykład to pilne zamówienie latarek na granice,a gdy żołnierz dostał do ręki to się okazało że nie ma do nich ładowarek. I tam to jest nagminne. To jest taki beton,ze to tylko zaorać
@tbas Każdy kto tak zrobi zasługuje na krytykę. Przedmówca @Bykunn chociaż wyraził swój niesmak. Dopóki będzie istniało takie podejście jak twoje,to nigdy nic się nie zmieni.
1
@tristan87 Dożywocie to powinny dostac osoby odpowiedzialne za wyrzucanie dobrego jedzenia.
0
@Messibestplayerintheworld Ten kto wymyslił mu tą idiotyczną ksywę wyrządził chłopakowi jednoczesnie dużą krzywdę.
0
@Rewolucja123 Ani to zgłosić , bo karę dowalą,ani z drugiej strony siedzieć cicho. Masakra jakaś.
0
Puchar FA. Wszyscy z PL mają jakieś ogórki a Arsenal trafił na siebie z Liverpoolem.
1
@LukaszFan Lepsze to niż 2 czy 3 mld z naszych podatków.
0
@FcPortoFan1999 Spoko,bo ostatnio spotkałem gościa który nawet nie wiedział o co w tym chodzi i wszystko poplątał.
0
@FcPortoFan1999 Ale wiesz że to nie było skazanie stricte za aferę gruntową? Albo raczej jaka była rola tego posła w tej aferze?
2
@AFA90 Ale wiesz,że akurat teraz to jak z tym bacą z kawału? Co oddałby krowę towarzyszom,oddałby świnię towarzyszom, oddałby nawet żonę towarzyszom. Ale nie oddałby im owcy. Bo tylko owcę z tych wszystkich rzeczy ma.
1
@Rust_Cohle Ja to bym chętnie zapłacił 150 tys za taki bieg wydarzeń.
0
@Janas11224 A to nie znam tego wykopowego uniwersum,więc nie wiedziałem do czego pijesz.
0
@Janas11224 Ale co śmiechu warte? Że ma takie hobby,czy że używane?
1
@barcelonaLM To Putin wprowadził Szwecję i Finlandię do NATO,a nie Sanna.
1
@hayek Bzdury. Z top 5 lig to jeszcze Al -Nassr ma takich zawodników
0
@Mezocyklon87 W pewnych przypadkach jest to korzystne a w innych mniej.
0
@MarioVeB! Trafiła mi się jakuś czas temu praca wojsku na niskim szczeblu jako cywil. To jaki burdel tam się dzieje w różnych zamówieniach i ogólnie to jest normalnie komedia. Taki szybki przykład to pilne zamówienie latarek na granice,a gdy żołnierz dostał do ręki to się okazało że nie ma do nich ładowarek. I tam to jest nagminne. To jest taki beton,ze to tylko zaorać
0
@Mezocyklon87 To nieudokumentowane "pod stołem" w pewnych przypadkach działało też na minus.
2
@Tabaluga37 @against_modern_football Na razie nie ma konkretnego nowego programu. To co ogłosili będą jeszcze konsultować. Potem ocenimy.
0
@marcin62 I ja miałbym placić na podobny ściek? Dziękuję Prezydencie Duda,że zablokował Pan te pieniadze na tvp.
1
@gumaz Pele, Maradona, Ronaldo Nazario.
1
@Danny Gaucho Dajesz Robercik.
1
@Danny Gaucho A co znaczą te literki R i K w nawiasach?
0
@Danny Gaucho Wikipedia podaje, że Assuncao strzelił 73 bramki. Czyli wychodzi,że prawie wszystkie z wolnych.
15
@tbas Każdy kto tak zrobi zasługuje na krytykę. Przedmówca @Bykunn chociaż wyraził swój niesmak. Dopóki będzie istniało takie podejście jak twoje,to nigdy nic się nie zmieni.
4
@LjakRoberciik Jakieś wymyślne śniadanie byś jej przyszykował,a nie ino te gierki i gierki.
1
@FCKubanczyk89 Niestety tym razem bez happy endu. Odsunęli bohatera który próbował go ratować
2
@patrix211 Gruba, pijesz?
Co ty do mnie powiedziałeś?!!?
Gruby pijesz?
Dawaj, co się głupio pytasz.
0
@Pedri16Future Coś jak kibole. Każdy ma swoje pasje i idee.
2
@Emhyr Owen był słabszy. Modrić jak najbardziej zasłużył.
32
@Ojciec5tkidzieci Teraz k---a my.
0
@marcin62 To też, ale jest szansa, że jeśli będzie miał wybór to wybierze coś co w jego mniemaniu będzie bardziej atrakcyjniejsze.