@MESSIah16 Po co to w takim razie nagłaśniać itd.? Jrsli to nie ona za tym stoi,tylko mediq nakręcaja tę dyskusję to spoko. Tak czy siak życzę jej sukcesu,a także jej i dziecku zdrowia.
@Rastafarnianin Xavi został legendą jako piłkarz i nikt mu tego nie odbierze. Status legendy piłkarskiej zapewnił mu od razu wejscie na wysokiego konia i start w karierze trenerskiej. Ale w tym zawodzie startował od zera. Osiągnął sukces i zdobył mistrzostwo,ale teraz wiedzie mu się gorzej. Ale wcale się nie rozmienia na drobne. Co to za gadanie w ogóle. Być może zostanie za jakiś czas zwolniony, może nadejdą okoliczności które uzasadnią takie myślenie że się rozmienia,ale na razie to przesada
@AxelF Tylko, że te dwa tygodnie liczy się od kolejnego tygodnia Czyli jakby złożył w poniedziałek to 2 tyg liczy się dopiero od następnego poniedziałku. Ale to tak na marginesie.
@urbipl Szanowny Jarosław nadal się mądrzy w tym temacie? Już raz mu rura zmiękła przy okazji ćwiczeń rezerwy gdy się dowiedział na ile mogą go powołać.
@kynio302 Gdyby tylko Arabowie się zjednoczyli to Izrael zniknąłby w mgnieniu oka. Oni jednak nienawidzą się między sobą niemal tak jak nienawidzą Izraela.
@MESSIah16 Nie wiem czy trudniej, bo nie znam tamtejszych realiów i jak popularny jest to tam sport. Zresztą Chiny czy Indie w pilce nożnej nic nie znaczą ,a też mają z kogo selekcjonować.
3
@Popitek12 A czy kobiety przestrzegają praw La Rambli?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MESSIah16 Po co to w takim razie nagłaśniać itd.? Jrsli to nie ona za tym stoi,tylko mediq nakręcaja tę dyskusję to spoko. Tak czy siak życzę jej sukcesu,a także jej i dziecku zdrowia.
0
@ikar34 No tak. Pamiętam ich. Za darmo grali. Dzisiaj takich już nie robią.
0
@BORO_12 Tylko kogo obchodzi opinia toksycznych fanów? Każdy powinien mieć w nich wywalone.
0
@Rewolucja123 Tak,ale to może przyćmić twoje dotychczasowe "dokonania".
0
@Rewolucja123 Chłopie- gorące to dopiero poczatek. Coś czuję, że w ten oto sposób się właśnie rodzi nowa legenda La Rambli.
0
@TaughtMule Posłanka to jest to co leży na łóżku?
0
@Faro Que mirras bobo?
0
@Safrani Jakich znowu więźniów hydraulicznych?
0
@Rastafarnianin Xavi został legendą jako piłkarz i nikt mu tego nie odbierze. Status legendy piłkarskiej zapewnił mu od razu wejscie na wysokiego konia i start w karierze trenerskiej. Ale w tym zawodzie startował od zera. Osiągnął sukces i zdobył mistrzostwo,ale teraz wiedzie mu się gorzej. Ale wcale się nie rozmienia na drobne. Co to za gadanie w ogóle. Być może zostanie za jakiś czas zwolniony, może nadejdą okoliczności które uzasadnią takie myślenie że się rozmienia,ale na razie to przesada
0
@Stinger_ Jeszcze daj opcję kto #teamKołoWujaMiToLata.
1
@FcPortoFan1999 A może właśnie nauczyły. Dla USA były przecież to najlepsze okazje do zarobku i rozwoju.
0
@kamyk_23 Hahaha. Propagowanie alkoholizmu i do tego jazdy po pijaku nie jest zbyt rozsądne.
0
@MarioVeB! Normalnie cyrki panie.
0
@macio_944 Ja liczę po cichu na Thiago Mottę. Dobra robotę robi w Bolognii.
0
@Homeopata8989 Jesli przerwa od poprzedniej pracy nie przekroczyła 30 dni, to nie musi. Poprzedni okres zatrudnienia wlicza się do tego wymogu.
0
@AxelF Tylko, że te dwa tygodnie liczy się od kolejnego tygodnia Czyli jakby złożył w poniedziałek to 2 tyg liczy się dopiero od następnego poniedziałku. Ale to tak na marginesie.
0
@tadzik447 Skoro na początek dali ci te puste zbiorniki do obsługi to wykorzystaj okazję i łap doświadczenie.
0
@michal26 Musialbym jeszcze na powtorke zerknac. Na pierwszy rzut oka wydawal sie oczywisty karny.
0
Dobrze byłoby do przerwy kontaktowego strzelic
0
@michal26 No jak nie bylo karnego? Daj spokoj.
1
@urbipl Szanowny Jarosław nadal się mądrzy w tym temacie? Już raz mu rura zmiękła przy okazji ćwiczeń rezerwy gdy się dowiedział na ile mogą go powołać.
0
@kynio302 Gdyby tylko Arabowie się zjednoczyli to Izrael zniknąłby w mgnieniu oka. Oni jednak nienawidzą się między sobą niemal tak jak nienawidzą Izraela.
0
@MESSIah16 Nie wiem czy trudniej, bo nie znam tamtejszych realiów i jak popularny jest to tam sport. Zresztą Chiny czy Indie w pilce nożnej nic nie znaczą ,a też mają z kogo selekcjonować.
1
@Hosh To żeś teraz podsumował budowlańców.
0
@MESSIah16 Ale co tu akurat ma liczba mieszkańców do tego?
3
@LM10GOAT Nigdy bym nie poszedł do telewizji aby odgrywać podobne dramy. Przecież to jest uwłaczające godności człowieka.
14
@marcin62 Po tylu latach dopiero się obudzili.
0
@szkudi7 Bo ja wiem? Swoje i tak na nim zarobili. Zresztą właśnie go z powrotem przygarnęli.