2

@LM10GOAT A ten dalej będzie jojczył. Ciesz się opie i trzymaj kciuki także za ligę, a nie tylko to narzekanie i marudzenie z każdej strony.

1

@hayek Oj tam psychiczny. Dzieciak jak dzieciak. Tylko kiedyś tego nie nagrywali i nie puszczali w eter.

0

@PatrychoO Ohydne.

3

@Luccas Prawda jest taka,że i tak ma liczby lepsze niż Dembele .....

0

@VegetaPolska Gdzie to transmitują?

0

@MarioVeB! Nigdy nie mieliśmy szczęścia do naszych zachodnich sąsiadów. Krzyżacy, Prusacy, Naziści a teraz Niemce.

4

@Compadre To nas nie dziwi. Dziwi nas, że mężczyźni też je mają,mimo że nie ma u nich czego przez nie ssać.

0

@Polaco9 A kto oddał tą decyzyjność jak nie m.in PIS? Oni tylko dużo krzyczeli a sami podpisywali traktaty.

0

@MESSIah16 Przeciez to nie chodzi aby miał wpłynąć. Po prostu PIS rozpoczyna kampanię wyborczą.

2

@Safrani Czyli nadal będzie pretekst do podważania procedury uchwalenia ustawy budżetowej? Ech. Myślałem że ten cyrk już się skończy.

3

@michal26 Co to ma być?

2

Czyli nici z wcześniejszych wyborów? Panowie posłowie będą mogli uczestniczyć w obradach?

0

@SelloutCrowd @MOLESTA No i znowu się zaczyna przepychanka. Przedmówca może zbyt wyraźnie nacechował jakoby to była tylko i wyłącznie wina rządu. Ale skoro ktoś uznaje PIS za tych niewłaściwych, to po obecnym rządzie należaloby oczekiwać że wykażą większe zrozumienie dla tej opisanej kwestii.

1

@tristan87 Ja pamiętam jak się czekało z wypiekami na twarzy na wyniki Bundesligi czy ligi francuskiej w telegazecie aby sprawdzić jak drużyna z Polakiem w składzie sobie radzi. Dziś Polacy są w czołowych drużynach najlepszych lig Europy i biją się o mistrzostwo Anglii, Hiszpanii czy Włoch i nikt tego nie docenia.

10

@JimMorrisonFCB Z tego co kojarzę to od x lat konsekwentnie im tak odpowiada, kiedyś dość uprzejmie wytłumaczył reporterowi TVN,że chodzi o to iż potem mu potna wypowiedź i zmontują to co będą chcieli. I że jeśli chcą wywiad to tylko na żywo.

1

@MarioVeB! Nie wiem. To czemu teraz zakladasz, że miałoby być inaczej?

2

@MarioVeB! "Cpk bez poszanowania prawa własności nie powstanie" A jak PO zorganizowało Euro w Polsce? Z poszanowaniem własności?

0

@Bobo25 Były wiceprezes. Nie obecny. Obecnie on gdzies za granicą pracuje.

0

@draxidox Efekt odsunięcia Korwina i ogólnie zbratania się z układem.

2

@tbas W listopadzie jakoś oglosili inwestora strategicznego.

1

@pioz123 Po prostu nie każdy, po prostu nadaje się do publicznych, po prostu wystąpień. Tak nie powinno być aby od razu wyśmiewać takie osoby. Ciekawe ilu którzy się z niej śmieją, przed kamerami sami by dukali podobnie zapominając języka w gębie.

2

@Kgorecki2500 Tak się zastanawiałem czy w innych krajach też dzieją się lub działy podobne cyrki i ile z tego do nas dociera. I proszę - dzięki za to ciekawe info.

1

@esem91 Dokładnie. Wszystkie słowa utworzone z przyrostkiem "-love" zajeżdżają kiczem. A na dodatek do Kowalczyka to w ogóle nie pasuje.

1

@Encore Ależ ten świat głupieje.

0

@FCB_dimiC Z odpowiedzi PKP wynika,że to rozporządzenie Rady Ministrów.

0

@Sulimo Co do Złotego kompasu to powstał też serial.

0

@HighestInTheRoom Raczej nie. Nie bawiłoby mnie podobne zachowanie. Obojętnie z jakiej opcji by to było.

0

@HighestInTheRoom Serio śmieszy cię taki rodzaj humoru prezentowany przez tego pana? Bardzo słabe to było.

3

@MarioVeB! Co to za debil bezbekowy z tym papierem.

1

@tristan87 Rzymskie ognie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?