@bartas97 Mi to lotto. Jeśli zarząd uzna że jest taka potrzeba to przywitam go z zadowoleniem. Aczkolwiek ostatnie lata w jego karierze raczej nie przemawiają za tą kandydaturą.
@misterio No dokładnie. Gdyby to się nie wydarzyło naprawdę,to uznałbym to za film fantastyczny. To jest niepojęte,że oni przetrwali w takich warunkach.
@PatrychoO Akurat znałem tę historię,ale o tym jajku i rekordzie to się dowiedziałem po mundialu zwłaszcza gdy na La Rambli relacjonowano ten "wyścig".
1
@lntrowertyk Obraza ich uczuć religijnych
0
@Herato Każde zwycięstwo na tak trudnym terenie biorę w ciemno.
0
@Benz No jeśli miałbyś tam dogorywać ranny to sam byś prosił o dobicie. Ale to już inna sprawa. Przetrwać samo to zimno itd. to jest niepojęte.
0
@bartas97 Mi to lotto. Jeśli zarząd uzna że jest taka potrzeba to przywitam go z zadowoleniem. Aczkolwiek ostatnie lata w jego karierze raczej nie przemawiają za tą kandydaturą.
1
@misterio No dokładnie. Gdyby to się nie wydarzyło naprawdę,to uznałbym to za film fantastyczny. To jest niepojęte,że oni przetrwali w takich warunkach.
0
@DonCarletto W top 5 lig świata,to jeszcze Al-Hilal także jest niepokonane.
0
@koksik2700 Kounde?
0
@Criss18Barca A po tym wszystkim dowiadujesz się,że od pocałunku w policzek jednak wcale nie zachodzi się w ciążę....
0
@Mario96w A to nie chodzi o tego innego pieroga?
0
@MeMyselfAndI A według mnie takie pojmowanie niweluje całkiem strach przed śmiercią. Choć fajną sprawą byłby także powrót w kolejnych wcieleniach.
2
@PatrychoO Widzę to dwa dość poważne argumenty które bardzo mi się podobają. Tak więc fajny ten PNA.
0
Jaki wynik uda wam się wykręcić? Ja 246,ale kilka oczywistych nazwisk mi wyleciało z pamięci - https://www.sporcle.com/games/Freddie/uclbarcelona
0
@MESSIah16 Ale jak rozumiesz wieczny spokój - w sensie wieczna nicość? Czyli umierasz i finito?
1
Nie wiem czy ktoś już wspominał, ale w rozgrywkach Pucharu Azji wielka sensacja i zaskoczenie - Irak pokonał Japonię 2-1.
1
@Safrani "Mowa nienawiści" to współczesny eufemizm stosowany zamiast słowa "cenzura"
2
@TedeFCB On przecież operację pleców przeszedł i długo nie zagra.
1
@pluszek A może czas zmienić podstawę programową? Bo ktoś się zabrał nie z tej strony za naprawę tej sytuacji
0
@DonCarletto A kto by się martwił o ich hajs. Niech dalej przepłacają.
0
@Jarema2000 2 euro to i tak drogo w takich warunkach - https://forsal.pl/lifestyle/aktualnosci/artykuly/8891054,niemcy-boja-sie-chodzic-na-baseny-obelgi-i-grozby-smierci-sa-na-porz.html
0
@gumaz No to rzeczywiście jest argument.
1
@Ls0811 Ojej. Filmowiec i autor książek chce zarabiać na swojej twórczości. Świat się kończy.
4
@norbi77 Piękne to było.
0
@TR3YWAY Jestem ciekaw jak się tam znalazły? Dźwig im pomógł?
0
@TR3YWAY No dobra. A kto to u diabła jest Marcin Wrzosek?
0
@vangoor No o tym nie pomyślałem. Też tak mogło być.
1
@PatrychoO Akurat znałem tę historię,ale o tym jajku i rekordzie to się dowiedziałem po mundialu zwłaszcza gdy na La Rambli relacjonowano ten "wyścig".
0
@vangoor Dokładnie. Chyba że mu zgasł albo nie mógł w panice biegu wrzucić czy coś. Ale samo to że podjechał do przodu to było niezrozumiałe.
3
@PatrychoO Podchwytliwe dla osób które nie interesują się piłką. @Culer9002 tam nie napisali nawet nazwy klubu tylko z "saudyjska koszulką".
1
@norbi77 "oraz kierując się wolą należytej realizacji inwestycji" - to słowa Sienkiewicza które brzmią jednoznacznie.
2
@MESSIah16 No właśnie chodzi głównie o to,że nie wydają swoich pieniędzy.