@skubi99 No dobrze. Tylko tak jak przedmówca wspomniał to lepiej dać mniej pełnowartościowych tych czekolad niż więcej gorszych wyrobów. Dlatego dobrze aby była też możliwość wybrania zamiast tego pieniędzy i kto potrzebuje to sam sobie kupi odpowiednią czekoladę.
@mmaciass No to niech się przygotowują. Ale takie medialne nakręcanie paniki to olewam ciepłym moczem. Już w Holandii ludzie masowo się rzucili na różne produkty bo łyknęli to nakręcanie paniki. To jest dokładnie to samo co podczas pandemii. A jak już nakręcą tę spirale to się dopiero zacznie robienie interesów w zakupach rządowych, inwestycjach itd.
@barcanawieki Wywalone jajca - tak samo jak miałem na doniesienia medialne o pandemii itd. Kolejny temat do wzbudzania strachu w społeczeństwie. Jedyna metoda aby to przetrwać to ich olać.
@626 No nie mogę. Najlepiej uznać że nic w tym kraju nikogo nie dotyczy i wywalić ich poza nawias spoleczeństwa. A władzę najlepiej oddać dzieciom i niech one same sobie stworzą przyszłość. Nie jesteś prawnikiem? Nie masz głosu aby tworzyć prawo, bo to ciebie nie dotyczy. Nie jesteś kierowcą? Nie masz prawa się wypowiadać na temat infrastruktury,kodeksu drogowego bo to ciebie nie dotyczy. Nie jesteś żołnierzem? Nie masz prawa się wypowiadać na temat obronności kraju,bo to ciebie nie dotyczy
@macio_944 Źle to odczytałeś. Nie bronię tego. Przecież napisałem, że intencją autora było tu prawdopodobnie porównać osobę Owsiaka do osoby Hitlera, co jest absurdem. Ja tu widzę taką analogię, że i tu i tu dzieci podążające za pewną ideą/modą są "wykorzystane" do publicznych zbiórek pieniędzy. I wcale nie oceniam tego jako złe. Co do samego Owsiaka to mam swoje zdanie, ale co do WOŚP to całą inicjatywę oceniam pozytywnie. Aczkolwiek pewne rzeczy mi się nie podobają - zwłaszcza to co ostatnio opisała Anna Maria Żukowska - politycy powinni trzymać się od tego z daleka.
@macio_944 Pomijając cel i osoby wymienione, to jednak można to do siebie porównać. Wiem, że nie taka była intencja autor ale jednak widzę tu trochę podobieństw.
@LM10GOAT Nikogo. Zimowe transfery rzadko kiedy są u nas udane. Zwłaszcza, że często są robione pod wpływem impulsu i naprędce - tak jak i w tym przypadku.
0
@Emhyr Pampuchy? Pierwsze słyszę.
0
@Bykunn A dlaczego tak uważasz? Skoro nasi robili różne szemrane interesy na boku to i Słowacy też mogli.
0
@Culer9002 Ale czy faktycznie skłamał? Nie pamięta, przecież to zamierzchłe czasy byli.
0
@skubi99 No dobrze. Tylko tak jak przedmówca wspomniał to lepiej dać mniej pełnowartościowych tych czekolad niż więcej gorszych wyrobów. Dlatego dobrze aby była też możliwość wybrania zamiast tego pieniędzy i kto potrzebuje to sam sobie kupi odpowiednią czekoladę.
0
@skubi99 A to nie można kupić sobie za swoje przed oddaniem krwi?
2
@kubix05 Ooo. Buty do gry w Tekkena
0
@Mario96w Jeśli kupią za to prawdziwą czekoladę to jednak wyjda na tym lepiej.
4
@macio_944 Po co tyle słów? Laska z "Chłopaki nie płaczą" ujał to zwięźlej i dobitniej.
0
@Bykunn Jak najbardziej na serio. Czyli co? Nic już nie będziemy kierować do TK?
0
@Safrani Jeśli było to zgodne z konstytucją,to czego się boją?
0
@Dironixu Co to za nowa moda. Klopp,Tuchel,Xavi. Kto następny?
0
@mmaciass Ale to zadanie dla władz. Nakręcanie medialnej paniki w społeczeństwie niczemu dobremu nie sprzyja.
0
@mmaciass No to niech się przygotowują. Ale takie medialne nakręcanie paniki to olewam ciepłym moczem. Już w Holandii ludzie masowo się rzucili na różne produkty bo łyknęli to nakręcanie paniki. To jest dokładnie to samo co podczas pandemii. A jak już nakręcą tę spirale to się dopiero zacznie robienie interesów w zakupach rządowych, inwestycjach itd.
1
@barcanawieki Wywalone jajca - tak samo jak miałem na doniesienia medialne o pandemii itd. Kolejny temat do wzbudzania strachu w społeczeństwie. Jedyna metoda aby to przetrwać to ich olać.
5
@626 No nie mogę. Najlepiej uznać że nic w tym kraju nikogo nie dotyczy i wywalić ich poza nawias spoleczeństwa. A władzę najlepiej oddać dzieciom i niech one same sobie stworzą przyszłość. Nie jesteś prawnikiem? Nie masz głosu aby tworzyć prawo, bo to ciebie nie dotyczy. Nie jesteś kierowcą? Nie masz prawa się wypowiadać na temat infrastruktury,kodeksu drogowego bo to ciebie nie dotyczy. Nie jesteś żołnierzem? Nie masz prawa się wypowiadać na temat obronności kraju,bo to ciebie nie dotyczy
4
@arasz1819 Tak dla jasności to jakieś konkrety kto okazał się ruskim szpiegiem?
2
@macio_944 Źle to odczytałeś. Nie bronię tego. Przecież napisałem, że intencją autora było tu prawdopodobnie porównać osobę Owsiaka do osoby Hitlera, co jest absurdem. Ja tu widzę taką analogię, że i tu i tu dzieci podążające za pewną ideą/modą są "wykorzystane" do publicznych zbiórek pieniędzy. I wcale nie oceniam tego jako złe. Co do samego Owsiaka to mam swoje zdanie, ale co do WOŚP to całą inicjatywę oceniam pozytywnie. Aczkolwiek pewne rzeczy mi się nie podobają - zwłaszcza to co ostatnio opisała Anna Maria Żukowska - politycy powinni trzymać się od tego z daleka.
0
@macio_944 Pomijając cel i osoby wymienione, to jednak można to do siebie porównać. Wiem, że nie taka była intencja autor ale jednak widzę tu trochę podobieństw.
1
@Arden Gumisie. Listonosz Pat.
2
@LaLigaPD "Moim zdaniem" to moim zdaniem najwazniejsze zdanie w twoim komentarzu.
0
@Danny Gaucho No ale wykręcić 14 bramek w takim Fulham to też wyczyn. Teraz ich najlepszy strzelec Jimenez ma raptem 5 goli.
0
@Danny Gaucho Ale w PL tez dużo strzelił zważywszy na to w jakim klubie grał.
1
@kynio302 Nie prościej byłoby zastosować pszczołę? Minus taki, że szkoda owada.
6
@LM10GOAT Nikogo. Zimowe transfery rzadko kiedy są u nas udane. Zwłaszcza, że często są robione pod wpływem impulsu i naprędce - tak jak i w tym przypadku.
0
@aarroo76 Jasne że tak. Po prostu odpowiadam na pytanie zawarte w artykule.
1
@Tatazolwinia Wenger xD. A może Ferguson
11
Tylko ktoś z DNA Barcy. A juz bron Boże Klopp czy o zgrozo Tuchel.
1
@Kuba_1 Ale i tak w sumie ci z tamtego Ajaxu nigdzie nie zaistnieli. No może de Ligt jakoś się trzyma,ale czy zaistniał bardziej niż de Jong?
0
@tristan87 Czyli tutaj nikogo to nie dziwi,ale jak Rydzyk twierdzi że dostal auto od bezdomnego to każdy się puka w głowę.
1
@draxidox Sikorski napisał tweeta,a Leyen też już chyba zmieniła treść na prawidłową.
https://www.dw.com/pl/po-fali-krytyki-ke-zmienia-wpis-o-auschwitz/a-68107204
Czyli nasz przedstawiciel w KE Wojciechowski mógł celowo milczeć,aby podrzucić gorącego ziemniaka obecnemu rządowi.