@Bykunn Ale to nie jest tylko problem dotyczący Ukrainy. Umowa Mercosur to kolejna tego typu paranoja. U nas zakazuje się stosowania pewnych zabiegów, środków ochrony roślin, ogranicza stosowanie nawozów, nakazuje ugorowanie gruntów, wprowadza normy dobrostanowe przy utrzymaniu zwierząt, nakłada normy emisji spalin na maszyny rolnicze, czy nawet stosuje się cywilizowany kodeks pracy - co niesamowicie podraża produkcję a z drugiej strony otwiera się granice i sprowadza tanie produkty stamtąd, gdzie te normy nie obowiązują.
@MESSIah16 Oczywiście. Sam Kwaśniewski chyba kiedyś wspominał że to bardzo dobra zasada, bo po tych dwóch kadencjach to człowiekowi władza uderza do głowy.
@betonito Oczywiście że nie. Nie wiem - gdyby wyszły jakieś historie o dopingu czy korupcji gdy grał u nas to mogłoby to zszargać status legendy. To natomiast zupełnie osobne sprawy niezwiązane ze sportem.
@Ojciec5tkidzieci Akurat na dniach czytałem historię doktora,który na czwartym roku studiów zawitał gdzieś na zajęcia w jakimś kraju Trzeciego Świata i studenci dostali analizę jakiegoś przypadku medycznego. Typ zadowolony z siebie rozpoznał nowotwór ale nie chciał się wywyższać więc dal szansę tubylcom by się wypowiedzieli. Gdy zaczęli dyskusję na temat terapii,powikłań,szans itd uświadomił swoja ignorancję. On rozpoznał tylko formę nowotworu,a oni byli kroków przed nim na tym samym etapie studiów. Tak więc obniżajmy nasz poziom oświaty nadal aż sami staniemy się pośmiewiskiem świata.
@Azi Dlaczego niby UE nie miałaby na to pozwolić? Skoro pozwala na zalewanie naszych rynków wszelkiego rodzaju ich produktami? Skoro pozwala na zalewanie naszego rynku innymi autami dalekowschodnimi spełniającymi normy obowiązujące w UE? Skoro UE sama przenosi swoją produkcję do Chin? Być może i w tym dealu jest cos szemranego ale szukanie spisku mającego na celu oszukanie UE jest zbyt naciągane.
@Azi Ale co znaczy że dużo łatwiej miałyby wejść na nasz rynek? Musiałyby otrzymać taką samą homologację jak wszystkie inne auta dopuszczone na rynek europejski
@Hellrider Ale wiesz ze to tak nie działa? Zdemaskowany publicznie szpieg oznacza porażkę służb. Sukces to szpieg odkryty i działający świadomie lub nieświadomie na rzecz nowych mocodawców.
@Bykunn No i spoko. Tylko gdy tak mówi ktos z innego obozu,to zaraz go odsądzają od czci i wiary. Podwójne standardy w takim razie,bo nie słyszałem głosów oburzenia gdy to powiedział ktoś od nich. No chyba że coś przeoczyłem.
Aj waj. Pan Wołoszański na mównicy sejmowej zadeklarował,że nie uznaje formy "ministra" i będzie używał formy "pani minister". Jakoś cicho o tym było. Czy lewica już się oburzyła może?
Nawiązując do wywiadu prezydenta - w czasie covidowego szaleństwa przepisy co prawda nie pozwalają zgromadzić ludzi w jednej sali, ale można obejść wszystkie pokoje by odwiedzić wszystkich tych ludzi z osobna. Doprawdy miało to sens. Aha no tak - magiczne maseczki mieli.
0
@Azi No niestety tak to działa.
2
@Bykunn Ale to nie jest tylko problem dotyczący Ukrainy. Umowa Mercosur to kolejna tego typu paranoja. U nas zakazuje się stosowania pewnych zabiegów, środków ochrony roślin, ogranicza stosowanie nawozów, nakazuje ugorowanie gruntów, wprowadza normy dobrostanowe przy utrzymaniu zwierząt, nakłada normy emisji spalin na maszyny rolnicze, czy nawet stosuje się cywilizowany kodeks pracy - co niesamowicie podraża produkcję a z drugiej strony otwiera się granice i sprowadza tanie produkty stamtąd, gdzie te normy nie obowiązują.
0
@Azi No z jednej strony to rozumiem komornika. Nikt nie chce pracować za darmo. Z drugiej strony to jednak powinno być jego ryzyko zawodowe.
0
@LM10GOAT Raphinha musi zostać.
0
@MESSIah16 Oczywiście. Sam Kwaśniewski chyba kiedyś wspominał że to bardzo dobra zasada, bo po tych dwóch kadencjach to człowiekowi władza uderza do głowy.
0
@betonito Oczywiście że nie. Nie wiem - gdyby wyszły jakieś historie o dopingu czy korupcji gdy grał u nas to mogłoby to zszargać status legendy. To natomiast zupełnie osobne sprawy niezwiązane ze sportem.
0
@MESSIah16 No to co w takim razie powiedzieć o Niemcach? Przynajmniej biorąc po uwagę historię jaka przytaczasz w kontekście Rosji?
0
@DamianPSV "Conceicao to Real niech tam idzie" - co masz na myśli?
1
No to po jednym Panowie -
0
@Herato Trezeguet
0
@Matan_Zajcev Zawsze mówiłem że Pis Po - jedno zło. Oto podrzucasz kolejny przykład ich szkodliwej działalności.
3
@Ojciec5tkidzieci Akurat na dniach czytałem historię doktora,który na czwartym roku studiów zawitał gdzieś na zajęcia w jakimś kraju Trzeciego Świata i studenci dostali analizę jakiegoś przypadku medycznego. Typ zadowolony z siebie rozpoznał nowotwór ale nie chciał się wywyższać więc dal szansę tubylcom by się wypowiedzieli. Gdy zaczęli dyskusję na temat terapii,powikłań,szans itd uświadomił swoja ignorancję. On rozpoznał tylko formę nowotworu,a oni byli kroków przed nim na tym samym etapie studiów. Tak więc obniżajmy nasz poziom oświaty nadal aż sami staniemy się pośmiewiskiem świata.
3
@MESSIah16 Tymczasem Niemcy wyłączyli ostatnie reaktory jądrowe i uruchomiły elektrownie na węgiel brunatny.
0
@MESSIah16 Ciekawe ile z tych osób głosowało na nich w wyborach.
0
@Encore Tylko jedna rzecz mnie interesuje - kto za to zapłacił.
0
@Borneo "Samolot elektryczny to pis;)"
"robi gobjeden z miliarderow od amazona"
Wybierz jedno.
0
@Borneo "Samolot elektryczny " xD.
0
@Azi Dlaczego niby UE nie miałaby na to pozwolić? Skoro pozwala na zalewanie naszych rynków wszelkiego rodzaju ich produktami? Skoro pozwala na zalewanie naszego rynku innymi autami dalekowschodnimi spełniającymi normy obowiązujące w UE? Skoro UE sama przenosi swoją produkcję do Chin? Być może i w tym dealu jest cos szemranego ale szukanie spisku mającego na celu oszukanie UE jest zbyt naciągane.
0
@Azi Ale co znaczy że dużo łatwiej miałyby wejść na nasz rynek? Musiałyby otrzymać taką samą homologację jak wszystkie inne auta dopuszczone na rynek europejski
1
@Hellrider Ale wiesz ze to tak nie działa? Zdemaskowany publicznie szpieg oznacza porażkę służb. Sukces to szpieg odkryty i działający świadomie lub nieświadomie na rzecz nowych mocodawców.
1
@adi7adi8 @Azi Ten projekt nadal jest realizowany - https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-rzad-donalda-tuska-odetnie-prad-izerze-pytamy-o-przyszlosc-p,nId,7293342
1
@misterio Serio masz jakieś zarzuty do Kolumba? Kurtyna w dół.
1
@KamQiX Może po prostu wystarczy że jest takie podejście w tym kraju do tych spraw.
3
@Rl9k1nG Było źle ale nie najgorzej - już wtedy szło ku dobremu. Naprawdę złe czasy to były za Balcerowicza.
1
@Bykunn No i spoko. Tylko gdy tak mówi ktos z innego obozu,to zaraz go odsądzają od czci i wiary. Podwójne standardy w takim razie,bo nie słyszałem głosów oburzenia gdy to powiedział ktoś od nich. No chyba że coś przeoczyłem.
1
@koksik2700 Messi to geniusz. Cristiano nigdy nie stworzył kogoś podobnego w swojej karierze.
2
@Rl9k1nG Nie będzie żadnej wojny.
14
Aj waj. Pan Wołoszański na mównicy sejmowej zadeklarował,że nie uznaje formy "ministra" i będzie używał formy "pani minister". Jakoś cicho o tym było. Czy lewica już się oburzyła może?
1
Nawiązując do wywiadu prezydenta - w czasie covidowego szaleństwa przepisy co prawda nie pozwalają zgromadzić ludzi w jednej sali, ale można obejść wszystkie pokoje by odwiedzić wszystkich tych ludzi z osobna. Doprawdy miało to sens. Aha no tak - magiczne maseczki mieli.
9
@FcPortoFan1999 A może pełniliby funkcję rotacyjnie.