1

Komentarz usunięty

3

@pt9 Nie wiem co trzeba mieć w głowie aby choć sekundę się nad tym zastanawiać. Nawet gdyby tam byl Putin to i tak ratuję człowieka.

1

@NeroTFP1 A mi się kiedyś pączki przejadły i często nawet nie chcę na nie patrzeć. Czasem jak mam chęć to zjem,ale na pewno nie dlatego że taka tradycja akurat jutro.

0

@ArcziArtt Z ta opłatą to jest tak, ze jak trafisz na fajnego technika to jej unikniesz. U mnie byl kiedyś technik, który stwierdzil bezpodstawne wezwanie,ale powiedział abym zadzwonił i odwołał zgłoszenie i nie było tej opłaty.

1

@tomek8756 Otóż wcale nie. To nie będzie wlaściciel klubu

3

@szkudi7 Tak. Ja to odczuwam co roku.

0

@JobuTupaki Po prostu zauważam absurd - z jednej formy niepisanej rzekomej dyskryminacji przechodzimy do innej zupełnie już jawnej i występującej formy.

0

@JobuTupaki No jasne - zdaję sobie sprawę, że to póki co nie jest wymóg ogólny, tylko kryterium konkursowe. Jednak stawianie takich sztywnych limitów zawsze będę krytykował. Wszystkie te argumenty i zalety o których wspominasz powinny się bronić same i być doceniane przez jury bezstronnie i bez wiedzy kto przy tym pracował. Tak jak pisałem - po prostu teraz dyskryminacja działa w drugą stronę. Zamiast nie zwracać uwagi na płeć, rasę, orientację czy poglądy, to poszło to w przeciwną stronę. I owszem - niezależna organizacja ma prawo sama tworzyć swoje kryteria, ale też opinia publiczna ma prawo taką dyskryminację krytykować.

0

@JobuTupaki No to teraz mamy sytuację że utalentowane osoby które nie spełniają kryterium mniejszości mogą być dyskryminowane ze względu np. na swoją orientację seksualną. Jesteś hetero? Przykro mi - limit mamy już wyczerpany.

1

@Safrani Jasne. A u nas remontują tory i żaden nawalony chłop nie zdjął znaku Stop z przejazdu przez kilka miesięcy. Tak więc tak to wygląda w praktyce. Szyn po obu stronach przejazdu nie ma,a znak Stop stoi.

4

@Barcelonka070 Umowy umowami,ale inna sprawa jest taka,ze nasz kraj nie zmusi służb innego kraju aby robiły łapanki na polskich "dezerterów".

0

@MESSIah16 Teraz k---a my.

0

@MichuZ44 Efektowne nurkowanie. Najlepsi piłkarze mogliby się uczyć.

1

@Lionel_Messi10 Śmiesznie wyglądają w tych strojach.

1

@MESSIah16 Niech sam jedzie i wspiera ich swoja obecnością. Mimo wielkiej niechęci do tego narodu jako takiego - to jednak mam na tyle szacunku do jednostek go reprezentujących,że krytykuję podobne pomysły.

0

@Ojciec5tkidzieci Dla mnie nie w porządku jest juz samo wysyłanie reklamowych smsów. No ale co kto woli.

0

@misterio Tfu. Jakie to paskudne.

1

@David_Beckham Po odbiciu od Realu on jeszcze śmie publicznie zabierać głos?

1

@MESSIah16 Przeciwko komu te krwawe represje? Czasy pandemii już pokazały,że w tym kraju można wprowadzić wszystko bez żadnego oporu.

0

@LM10GOAT Na litość boską. Każdy byle nie Flick.

0

@MESSIah16 Chilijski cud gospodarczy bez krwawych represji? Gdzie się pod tym podpisać?

2

@Patry10 Dokładnie.

0

@FcPortoFan1999 Ciekawe skąd ta pewność?

0

@FcPortoFan1999 Zobaczymy już w marcu.

0

@Borneo Twoja twórczość na La Rambli mogłaby również posłużyć jako przykład na lekcjach polskiego w podstawówkach.

0

@FcPortoFan1999 Z drugiej strony 300 tys na 140 milionów w Rosji, a 100 tys na 38 mln w Polsce to porównywalne liczby. Z kolei gdy ktoś tam startuje z listy partyjnej to musi zdobyć mniej podpisów - 100 tys.

0

@FcPortoFan1999 No raczej nie - wymagane było 300 tys, a zebrał ok 2,5 mln.

1

@Arkon Myślę że z punktu widzenia kibic Barcy to najważniejszy transfer ever to przyjście do nas Cruyffa. To wyznaczyło kierunek w którym zmierza nasz klub na dekady.

0

@FcPortoFan1999 Chodzi o termin formalny z którym jednak wiążą się dodatkowe kwestie - m.in. zebranie większej liczby niezbędnych podpisów.

0

Zaczynają się już u nas pomału kampanie do wyborów samorządowych, a tymczasem być może ważniejsze wybory odbędą się niebawem u naszego sąsiada. Władimir Władimirowicz wystartuje w nich tym razem jako kandydat niezależny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?