@Katalończyk 99 Nie wiem czy to widziałeś. Możesz się nie zgadzać akurat z autorem tego filmu,ale tak to wyglada. Kiedyś pewien europoseł z PO w wywiadzie tez mówił jak to wyglada. Teraz tego nie znajdę ale polecam obejrzeć tę serię jak wygląda praca europarlamentu od środka.
@Lama20 Ja nie bronię,tylko wyjaśniam. Polecam zapoznac się z tym jak wyglądają głoswania w europarlamencie. Niedługo wybory. Warto mieć świadomość tego co tam się dzieje.
@pasjonat To nie była wymijająca odpowiedź. Poczytaj jak wyglądają głosowania w europarlamencie. Jeśli ktoś tam w ogóle czyta daną rzecz nad która głosują to jest to jedna osoba z ugrupowania i oni wszyscy potem głosują tak jak im ona wskazuje. On faktycznie mógł tego nie wiedzieć.
@michal26 Ty mówisz 6 mld, Donald mówi 155 mld i to minimum. Rozumiem że na całość i stąd ta różnica,ale jednak samo lotnisko bez infrastruktury nie będzie prawidłowo funkcjonować.
@FcPortoFan1999 Dokładnie. A dla mnie wybitny Polak to taki który ze swoją działalnością przebił się także za naszymi granicami. A w tym aspekcie Paderewski miał jednak większe dokonania niż Piłsudski.
@AlphaNumeric Nie chcę aby ludzie przy tym ginęli,ani by ktos kogos zabijał. Ale ja to widzę jako wojnę. A na wojnie ludzie giną niezależnie czy ktoś tego chce czy nie. A jak w takim razie widzisz rozwiązanie tego problemu?
@AlphaNumeric Czy ty w ogóle czytasz to co piszesz? Nielegalne przekroczenie granicy uzasadnia jak najbardziej drastyczne środki. To że nasze granice póki co nie sa zaminowane nie oznacza,że można je dobrowolnie przekraczać.
@AlphaNumeric Jeśli ktoś przychodzi do nas i na wstępie łamie ogólnie przyjęte zasady,to jak to określić inaczej niż jako jego zła wola? Nie chcę jego krzywdy/śmierci - zapraszam go z paszportem i wizą na przejście graniczne i wstęp zgodny z naszymi procedurami.
@Maynard666 Jeśli porównamy klasę zawodników jakich obaj prowadzili to zdecydowanie osiągnął wyniki ponad stan. A w przeciwieństwie do Flicka nie odniósł takiej porażki
1
@Katalończyk 99 Nie wiem czy to widziałeś. Możesz się nie zgadzać akurat z autorem tego filmu,ale tak to wyglada. Kiedyś pewien europoseł z PO w wywiadzie tez mówił jak to wyglada. Teraz tego nie znajdę ale polecam obejrzeć tę serię jak wygląda praca europarlamentu od środka.
1
@Lama20 Ja nie bronię,tylko wyjaśniam. Polecam zapoznac się z tym jak wyglądają głoswania w europarlamencie. Niedługo wybory. Warto mieć świadomość tego co tam się dzieje.
0
@pasjonat To nie była wymijająca odpowiedź. Poczytaj jak wyglądają głosowania w europarlamencie. Jeśli ktoś tam w ogóle czyta daną rzecz nad która głosują to jest to jedna osoba z ugrupowania i oni wszyscy potem głosują tak jak im ona wskazuje. On faktycznie mógł tego nie wiedzieć.
4
@michal26 Ty mówisz 6 mld, Donald mówi 155 mld i to minimum. Rozumiem że na całość i stąd ta różnica,ale jednak samo lotnisko bez infrastruktury nie będzie prawidłowo funkcjonować.
0
@Arden Dzik który idzie bez zastanowienia na każdą piłkę. Cos jak nasz Gavi.
0
@ViscaelBarca2007 No to Marquez niech dostanie szansę.
1
@FcPortoFan1999 Dokładnie. A dla mnie wybitny Polak to taki który ze swoją działalnością przebił się także za naszymi granicami. A w tym aspekcie Paderewski miał jednak większe dokonania niż Piłsudski.
0
@Encore Ale to dotyczy akurat każdego.
0
@Forsyth No i prawidłowo.
0
@kamilos1214 A czy dzik sra w toalecie?
0
@4drian0 Nawet jakby nie wygrał to chciałbym aby został.
1
@HypeR A Zenek to widział i opisał w swej piosence
0
@Michael24 Niestety bo wolę Milan i nie lubię niektórych graczy Interu.
1
@BulaKG Dyktator, zamach majowy, represje na przeciwnikach politycznych.
0
@MESSIah16 Zamiast Piłsudskiego Paderewski.
0
@Michael24 Wygra Arsenal,albo niestety Inter.
1
@AlphaNumeric Nie chcę aby ludzie przy tym ginęli,ani by ktos kogos zabijał. Ale ja to widzę jako wojnę. A na wojnie ludzie giną niezależnie czy ktoś tego chce czy nie. A jak w takim razie widzisz rozwiązanie tego problemu?
0
@Kamiloza91 Jesli kogoś sprzedamy to jak najbardziej. On nie ma chyba jakiejś kosmicznej klauzuli.
0
@AlphaNumeric Czy ty w ogóle czytasz to co piszesz? Nielegalne przekroczenie granicy uzasadnia jak najbardziej drastyczne środki. To że nasze granice póki co nie sa zaminowane nie oznacza,że można je dobrowolnie przekraczać.
0
@Transu96 Chyba piszemy o męskiej drużynie a nie Barca Femeni.
5
@AlphaNumeric Jeśli ktoś przychodzi do nas i na wstępie łamie ogólnie przyjęte zasady,to jak to określić inaczej niż jako jego zła wola? Nie chcę jego krzywdy/śmierci - zapraszam go z paszportem i wizą na przejście graniczne i wstęp zgodny z naszymi procedurami.
0
@Cule1234 Szkoda. Jak dla mnie jeden z bardziej sensownych kandydatów. Trzymałem kciuki za jego przyjście.
0
@AlphaNumeric Pokój ludziom dobrej woli. Tym samym wojna ludziom złej woli. To nie są ludzie dobrej woli.
1
@MesQueUnClub96 Tylko rudzi.
0
@Kamiloza91 Zubimendi.
3
@kubix05 Stare piękne czasy.
2
@BorzyKrzys A niektórzy jeszcze kibicują takiej Argentynie.
3
@DLFCB Nawet mi was nie żal.
0
@Maynard666 Jeśli porównamy klasę zawodników jakich obaj prowadzili to zdecydowanie osiągnął wyniki ponad stan. A w przeciwieństwie do Flicka nie odniósł takiej porażki
0
@JarekS Taktyk. Strajk rolnikow.