1

@Katalończyk 99 Nie wiem czy to widziałeś. Możesz się nie zgadzać akurat z autorem tego filmu,ale tak to wyglada. Kiedyś pewien europoseł z PO w wywiadzie tez mówił jak to wyglada. Teraz tego nie znajdę ale polecam obejrzeć tę serię jak wygląda praca europarlamentu od środka.

1

@Lama20 Ja nie bronię,tylko wyjaśniam. Polecam zapoznac się z tym jak wyglądają głoswania w europarlamencie. Niedługo wybory. Warto mieć świadomość tego co tam się dzieje.

0

@pasjonat To nie była wymijająca odpowiedź. Poczytaj jak wyglądają głosowania w europarlamencie. Jeśli ktoś tam w ogóle czyta daną rzecz nad która głosują to jest to jedna osoba z ugrupowania i oni wszyscy potem głosują tak jak im ona wskazuje. On faktycznie mógł tego nie wiedzieć.

4

@michal26 Ty mówisz 6 mld, Donald mówi 155 mld i to minimum. Rozumiem że na całość i stąd ta różnica,ale jednak samo lotnisko bez infrastruktury nie będzie prawidłowo funkcjonować.

0

@Arden Dzik który idzie bez zastanowienia na każdą piłkę. Cos jak nasz Gavi.

0

@ViscaelBarca2007 No to Marquez niech dostanie szansę.

1

@FcPortoFan1999 Dokładnie. A dla mnie wybitny Polak to taki który ze swoją działalnością przebił się także za naszymi granicami. A w tym aspekcie Paderewski miał jednak większe dokonania niż Piłsudski.

0

@Encore Ale to dotyczy akurat każdego.

0

@Forsyth No i prawidłowo.

0

@kamilos1214 A czy dzik sra w toalecie?

0

@4drian0 Nawet jakby nie wygrał to chciałbym aby został.

1

@HypeR A Zenek to widział i opisał w swej piosence

0

@Michael24 Niestety bo wolę Milan i nie lubię niektórych graczy Interu.

1

@BulaKG Dyktator, zamach majowy, represje na przeciwnikach politycznych.

0

@MESSIah16 Zamiast Piłsudskiego Paderewski.

0

@Michael24 Wygra Arsenal,albo niestety Inter.

1

@AlphaNumeric Nie chcę aby ludzie przy tym ginęli,ani by ktos kogos zabijał. Ale ja to widzę jako wojnę. A na wojnie ludzie giną niezależnie czy ktoś tego chce czy nie. A jak w takim razie widzisz rozwiązanie tego problemu?

0

@Kamiloza91 Jesli kogoś sprzedamy to jak najbardziej. On nie ma chyba jakiejś kosmicznej klauzuli.

0

@AlphaNumeric Czy ty w ogóle czytasz to co piszesz? Nielegalne przekroczenie granicy uzasadnia jak najbardziej drastyczne środki. To że nasze granice póki co nie sa zaminowane nie oznacza,że można je dobrowolnie przekraczać.

0

@Transu96 Chyba piszemy o męskiej drużynie a nie Barca Femeni.

5

@AlphaNumeric Jeśli ktoś przychodzi do nas i na wstępie łamie ogólnie przyjęte zasady,to jak to określić inaczej niż jako jego zła wola? Nie chcę jego krzywdy/śmierci - zapraszam go z paszportem i wizą na przejście graniczne i wstęp zgodny z naszymi procedurami.

0

@Cule1234 Szkoda. Jak dla mnie jeden z bardziej sensownych kandydatów. Trzymałem kciuki za jego przyjście.

0

@AlphaNumeric Pokój ludziom dobrej woli. Tym samym wojna ludziom złej woli. To nie są ludzie dobrej woli.

1

@MesQueUnClub96 Tylko rudzi.

0

@Kamiloza91 Zubimendi.

3

@kubix05 Stare piękne czasy.

2

@BorzyKrzys A niektórzy jeszcze kibicują takiej Argentynie.

3

@DLFCB Nawet mi was nie żal.

0

@Maynard666 Jeśli porównamy klasę zawodników jakich obaj prowadzili to zdecydowanie osiągnął wyniki ponad stan. A w przeciwieństwie do Flicka nie odniósł takiej porażki

0

@JarekS Taktyk. Strajk rolnikow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?