@macio_944 Ten raport dobitnie wskazuje czemu. Jesli ktoś tego nadal nie rozumie, to tłumaczenie tego jest bezcelowe. Jeśli miałem jakiekolwiek obiekcje przed całkowitą likwidacją TVP to teraz już nie mam absolutnie żadnych.
Hojlund co się odpalił. Ładną serię rozpoczął. Jak cały sezon nic nie strzelił w lidze to teraz już 6 gol w szóstym kolejnym meczu (w tym jeden w pucharach).
@urbipl "Stany nie wykonały jakiegoś odpychającego ruchu " Przynajmniej my o tym nie wiemy. Może właśnie dogadują jakiś deal za naszymi plecami, a to po prostu element negocjacji?
@MESSIah16 Zdecydowanie dobra decyzja. Akurat ta powieść w dzisiejszych czasach nie jest jakaś niezbędna. A morały które przekazuje można znaleźć w innych ciekawszych pozycjach.
@jakub1906 Dajcie spokój. Gość liczył na to,że Roque z miejsca posadzi na ławce Polaka rodaka,a tu nie dość,że Polak rodak strzelil 2 gole,to jeszcze okazało się,że przed Roque długa droga. Niestety.
2
@HighestInTheRoom 1. Fajki
2. Tatuaże.
3. Odmalowana jak lalunia.
1
@mekston Gujana i Surinam?
0
@MESSIah16 Co za brednie. Należałoby jeszcze wziąc pod uwagę wyborców, którzy oddali na niego głos.
6
@macio_944 Ten raport dobitnie wskazuje czemu. Jesli ktoś tego nadal nie rozumie, to tłumaczenie tego jest bezcelowe. Jeśli miałem jakiekolwiek obiekcje przed całkowitą likwidacją TVP to teraz już nie mam absolutnie żadnych.
0
@ranger3120 No i prawidłowo.
0
@michal2007 A oglądałeś 1883 i 1923? Też rewelacja.
7
@macio_944 To nie chodzi o to,że ktos był naiwny, ale jesli komus to wystarcza i pochwala takie "zmiany",to ja nie ma słów.
4
A ten po co tutaj niby? Mamy inne kluczowe pozycje do obsadzenia, a kasy nadal zbyt mało.
0
@FcPortoFan1999 Jaka szkoda. Właśnie dobrze.
1
Hojlund co się odpalił. Ładną serię rozpoczął. Jak cały sezon nic nie strzelił w lidze to teraz już 6 gol w szóstym kolejnym meczu (w tym jeden w pucharach).
1
@Damian_Balde My nie jesteśmy memem.
0
@P33ck Zależy o jakie osiągnięcia chodzi - jesli o mistrzostwo Włoch to Juve zjada Milan. Milan za to ma więcej pucharów, no i LM.
0
@urbipl U mnie się wyświetla w ramach jakiegoś bezpłatnego limitu. Może kiedyś cos otwierałeś na wybiórczej i go wykorzystałeś
1
@urbipl Akurat ten artykuł,który sam wkleiłeś jest dostępny bezpłatnie. Przynajmniej mi się wyświetlił.
0
@urbipl "Stany nie wykonały jakiegoś odpychającego ruchu " Przynajmniej my o tym nie wiemy. Może właśnie dogadują jakiś deal za naszymi plecami, a to po prostu element negocjacji?
0
@Emhyr No to nie szanuj. Nie musisz. Ale jednak porównywanie do Brzęczka czy insynuacje że nikt go niby nie chciał to poniżej pewnego poziomu.
0
@Emhyr Nie siedzę - ale Koemana to ty szanuj opie. Widzę jak go szkalujesz bez powodu to aż mnie ręka zaświerzbiła by odpisać
1
@Emhyr "Od Koemana nawet Brzęczek jest lepszy."
0
@Emhyr Pytanie jeszcze co on chciał. Ale rozumiem że przeglądałeś jego oferty w tamtym czasie.
1
@Emhyr Jak to Koemana nikt nie chce?
1
@tristan87 "Koalicja Obywatelska" "Dotrzymujemy obietnic"
Wybierz jedno.
1
@Dosq Oj teraz pojechałeś grubo - ja zdecydowanie szybciej i chętniej sięgnę po Lalkę niż po W pustyni i w puszczy. Ponadczasowa powieść.
0
@MESSIah16 Zdecydowanie dobra decyzja. Akurat ta powieść w dzisiejszych czasach nie jest jakaś niezbędna. A morały które przekazuje można znaleźć w innych ciekawszych pozycjach.
6
@krajana Dokładnie - daleko nie musi jechać - wystarczy na Ukrainę na front.
0
@MESSIah16 ***** **** **********
0
@tadzik447 Aha - a jak wtedy wystawia rachunek?
1
@fart Felix i Cancelo przełamali nieco tę klątwę
4
@MESSIah16 Nie strasz Szymon nie strasz, bo się .......
1
@jakub1906 Dajcie spokój. Gość liczył na to,że Roque z miejsca posadzi na ławce Polaka rodaka,a tu nie dość,że Polak rodak strzelil 2 gole,to jeszcze okazało się,że przed Roque długa droga. Niestety.
0
Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo.