1

@MESSIah16 Czekamy na resztę leków.

0

@MESSIah16 Przeciez Nowacka już zapowiedziała,że nikt tego nie zmienia. To była sugestia jednego z ekspertów ale została odrzucona.

0

@JobuTupaki Tak. O te chodzi.

1

@KrychaFCB I wszystko w temacie.

0

@mrboom Wydaje mi się ze jeśli jest to agresywny faul, to kara nie może i nie powinna być anulowana. Jeśli już powinno się anulować to tylko karę za faul taktyczny.

0

@mrboom A czemu nie? Nawet poza boiskiem czy w czasie przerwanej gry można dostać kartkę.

1

@Rastafarnianin Kiedyś to byli dobrzy ci Brazylijczycy. Dzisiaj już takich nie robią

1

@Arden Bania u Cygana. Alez to będzie materiał na memy gdy odpadną w dwumeczu. Tak jak smiano się z tańcujących Brazoli na mundialu.

0

@tomek8756 Pewnie postąpił za radą rabina

5

@jacobFCB Motta.

0

@misterio Ja również.

0

@MESSIah16 Cytując klasyka - " No i co mam ci powiedziec?"

0

@kynio302 Jak to się dzieje,że ruski agent przebywa na wolności? Słabość służb czy niedoskonałośc prawa?

2

@Safrani Nie "zmiana klimatu spowoduje...", tylko "zmiana klimatu może spowodować....".
"Jak zaznaczają specjaliści, mapa jest jedynie prognozą obarczoną ryzykiem błędu, jednakże warto mieć na uwadze, że do jej sporządzenia wykorzystano sprawdzone dane. "



0

@mekston Oczywiście,że mogli jeszcze wcześniej. Juz w PRL powstała ta koncepcja. Chodzi o to,że zmarnowano wiele lat a zbliżamy się do momentu gdy będziemy ponosić koszty których do tej pory nie było.

0

@MESSIah16 To sobie wybrał osoby do dyskusji. Z rolnikami niech rozmawia a nie z kims kto ma tych rolników gdzieś i jednocześnie nie ma nad nimi władzy.

0

@David_Beckham Xavi stay,
Tuchel out

0

@mekston Otóż ruszyli. Dokumentacja,pozwolenia, finansowanie, wykup ziemi. To wszystko długotrwałe procesy. Ale czy mogli szybciej? Pewnie mogli.

1

@Kuba_1 La Masia czeka w takim razie.

0

@MatBac1991 Myślicie,że Rosjanie zostawią USA Europie?

0

@kuz Gorzej jak mówią Chcem zamiast Chcę.

0

@Prorokk Sawicki chyba pojawiał się w TVP. Cos tam go kojarzę.

0

@tristan87 Czyli znowu debata bez żadnych oponentów? Gdzie tu sens? Może ktos z Zielonych chociaż się zjawi,albo jakis inny zwolennik Zielonego Ładu?

0

@Azi Jej chodzi o to, że Indie podbijają kosmos. Z tym niejedzeniem mięsa to się nie odniosę,bo nie wiem skąd ma te dane. Ale tu są bardziej ciekawe słowa,które swiadczą o kondycji psychicznej tej kobiety -
"Noblistka określiła siebie jako osobę, która "ma rodzaj depresji klimatycznej", przyznała, że czasami budzi się w nocy i myśli o nadciągającej zagładzie klimatycznej,"

1

@Bykunn Dokładnie - z takich rzeczy się kiedyś wyrasta.

1

@NeroTFP1 No to elegancko. Bo za moich czasów jeszcze nie było.

0

@NeroTFP1 Swoją drogą - jest jakaś jego pozycja w wykazie lektur? Bo jeśli nadal nie ma, a zaczynają przy tym majstrować to chyba okazja aby dopisać tam choćby "Cesarza".

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Szklaner Ech. Ich kontrole nie wyglądają tak jak to sobie wyobrażasz.

3

"Pierwszy w klasie zniknął Paweł. ... W kilka dni później zobaczyliśmy, że pierwsza ławka, w której siedzieli Janek i Zbyszek, stoi pusta. Zrobiło się smutno, ponieważ obaj wymyślali najlepsze kawały i dlatego pan nauczyciel, żeby mieć ich na oku, kazał im siedzieć w pierwszej ławce..... Pewnego dnia zniknął pan nauczyciel. .... Wracałem do domu przybity. Kiedy przechodziłem przez tory usłyszałem znajomy głos. Spojrzałem i w drzwiach jednego z wagonów zobaczyłem twarz naszego nauczyciela. Machał do mnie ręką. Rzuciłem się pędem w tamtą stronę. Ale w sekundę dopadł mnie żołnierz i uderzył w głowę tak mocno, że przewróciłem się. Wstawałem oszołomiony z ostrym bólem, a on zamachnął się jeszcze raz, ale już nie uderzył, tylko krzyczał, żebym wynosił się stąd w czorty. I nazwał mnie sobaczym nasieniem"
Ryszard Kapuściński - Imperium.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?