@Irmscher10 Swoja drogą to czy wykaz wszystkich innych leków dostępnych na receptę lub bez też jest procedowany w formie ustawy? Chyba tym się zajmują nie te osoby co powinny.
@Kgorecki2500 Gdyby tylko druga strona to zrozumiała. To jest posrane,że tak naprawdę ci szeregowi Rosjanie mają w d...e tę wojnę, i wszyscy tam giną za interesy wielu stron. Ja w sumie mam juz gdzieś to wszystko i gdyby przyszło co do czego prędzej sobie palnę w łeb niż zabiję na wojnie człowieka. Przynajmniej odejdę na swoich warunkach i nie będę brał udziału w tym szaleństwie.
@against_modern_football Jeśli weźmiesz pod uwagę ile produktów rolnych wjechało z Ukrainy, a z których producenci te produkty robią, to nie wiem czy to ta sama jakość
@Kgorecki2500 Trochę te dane sa przekłamane,bo z tego co się orientuję to za wyświetlenia w innych krajach nasi twórcy dostają dodatkowe tantiemy,więc stwierdzenie,że dostali 0 zł,to kłamstwo.
@NeroTFP1 4 pierwsze rzeczy w ogóle mnie nie interesują. Aczkolwiek zależy co rozumiemy pod terminem pakowane mięso, bo większość mięsa w sklepie na pewnym etapie musiała być jakoś spakowana, więc nie wiem po co to wyróżnienie.
@gumaz Dokładnie - tych z tego bazarku którzy stworzyli zagrożenie dla kilku/kilkunastu osób ukarzą dotkliwie i przykładnie, a nie znajdą nikogo kto stworzył zagrozenie dla milionów ludzi.
@messi33 No i co z tej kasy? Skoro tu uzasadnili,że zgodę można odwołać w każdym momencie to co to zmieni że jakiejs zapłaci? I tak będzie mogła go potem pozwać
@A4ron "liga naszego południowego sąsiada jest względnie zbliżona do naszej" - chyba terytorialnie. Juz bardziej do niemieckiego somsiada sa zbliżeni niz do nas
@MESSIah16 Ale swoją drogą te 150 000 euro to stanowiło jakiś problem dla Alvesa? To raczej symboliczna pomoc. Z tym prawnikiem może bardziej mu pomógł.
@Azi No w sumie masz trochę racji. Zagalopowalem się z tym stwierdzeniem że "na bank" by zjechała. Nie wiem co zrobiłaby obca osoba i nie znam kontekstu tej sytuacji. Natomiast nawet jeśli siedzial jej na zderzaku i nawet jesli jechała zbyt długo prawym pasem i zwazywszy na tę prędkość o której piszesz, to i tak te wyprzedzanie prawym pasem nosi znamiona typowego chamstwa na drodze. Zwłaszcza w tym przypadku gdy z przodu i tak nie bylo miejsca i musiał hamować. No cóż - niech oceni to policja czy doszło do złamania przepisów, natomiast ja to oceniam jednoznacznie.
@Bykunn Jechała prawidłowym pasem. Zauważ, że wyprzedzała samochód ciężarowy i zapewne by zjechała na zwój pas gdyby nie ta osobówka co zrobiła ten bezsensowny manewr. Gdyby ten samochód nie wyprzedzał jej prawym pasem zaraz za cieżarówką, to na bank by mu zjechała.
@Kgorecki2500 Kierował rządem państwa które olewało wymóg wydawania 2% PKB na wojsko,a teraz miałby to egzekwować od innych? Ma to sens. Wiarygodny bylby w tej roli.
1
@Azi W sumie się zgodzę.
1
Coś niebywałego - ale,że akurat oni wykażą się rozsądkiem w tej sprawie to bym się nie spodziewał - https://www.farmer.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/francuscy-komunisci-krytykuja-europejski-pomysl-na-prawa-jazdy-na-ciagniki,142288.html
0
@tristan87 Przez co? Przez te słowa o Lewandowskim,które tu przedmówca przytoczył.
0
@Irmscher10 Swoja drogą to czy wykaz wszystkich innych leków dostępnych na receptę lub bez też jest procedowany w formie ustawy? Chyba tym się zajmują nie te osoby co powinny.
0
@AmigoBlancos No i już mi się ten Stanowski nie podoba.
13
@KrychaFCB Chińczycy też zapłacą? Czy parskną śmiechem jak im to ktos to powie?
1
@Kgorecki2500 Gdyby tylko druga strona to zrozumiała. To jest posrane,że tak naprawdę ci szeregowi Rosjanie mają w d...e tę wojnę, i wszyscy tam giną za interesy wielu stron. Ja w sumie mam juz gdzieś to wszystko i gdyby przyszło co do czego prędzej sobie palnę w łeb niż zabiję na wojnie człowieka. Przynajmniej odejdę na swoich warunkach i nie będę brał udziału w tym szaleństwie.
0
@Emhyr Ajax tak samo - początek sezonu fatalny,a teraz wysokie miejsce w lidze
0
@Lionel_Messi10 Przeczytałem z początku Fernando i nie wiedziałem jakim on ma być tam łącznikiem
0
@against_modern_football Jeśli weźmiesz pod uwagę ile produktów rolnych wjechało z Ukrainy, a z których producenci te produkty robią, to nie wiem czy to ta sama jakość
3
@HighestInTheRoom Ale to tak nie działa.
0
@Kgorecki2500 Trochę te dane sa przekłamane,bo z tego co się orientuję to za wyświetlenia w innych krajach nasi twórcy dostają dodatkowe tantiemy,więc stwierdzenie,że dostali 0 zł,to kłamstwo.
3
@marcin62 Dopiero będzie dym gdy panie zostaną wyparte z interesu.
0
@against_modern_football No niestety,ale coś za coś. Niższa jakość to i niższa cena.
0
@MESSIah16 Też na Mbappe.
0
@NeroTFP1 4 pierwsze rzeczy w ogóle mnie nie interesują. Aczkolwiek zależy co rozumiemy pod terminem pakowane mięso, bo większość mięsa w sklepie na pewnym etapie musiała być jakoś spakowana, więc nie wiem po co to wyróżnienie.
1
@gumaz Dokładnie - tych z tego bazarku którzy stworzyli zagrożenie dla kilku/kilkunastu osób ukarzą dotkliwie i przykładnie, a nie znajdą nikogo kto stworzył zagrozenie dla milionów ludzi.
0
@Timishiru1337 Wejdź na stronę sądu, albo po prostu zadzwoń do nich.
7
@MESSIah16 Temat zupełnie nieistotny i zastępczy a media będą to wałkować bez końca.
0
@messi33 No i co z tej kasy? Skoro tu uzasadnili,że zgodę można odwołać w każdym momencie to co to zmieni że jakiejs zapłaci? I tak będzie mogła go potem pozwać
1
@Matheu12 JEST i będzie legendą Barcy,a nie BYŁ. Natomiast "był" to zdawało się fajnym człowiekiem, a teraz jest jak piszesz śmieciem.
0
@bartas97 Kun był tylko jeden.
0
@Emhyr Co ten Henry..
0
@AFA Nie no. Nie umniejszajmy Enzo. Powinien być przed Hakanem.
0
@A4ron "liga naszego południowego sąsiada jest względnie zbliżona do naszej" - chyba terytorialnie. Juz bardziej do niemieckiego somsiada sa zbliżeni niz do nas
0
@Arden Z tym Enzo Fernandezem to już grubo pojechał...
0
@MESSIah16 Ale swoją drogą te 150 000 euro to stanowiło jakiś problem dla Alvesa? To raczej symboliczna pomoc. Z tym prawnikiem może bardziej mu pomógł.
0
@Azi No w sumie masz trochę racji. Zagalopowalem się z tym stwierdzeniem że "na bank" by zjechała. Nie wiem co zrobiłaby obca osoba i nie znam kontekstu tej sytuacji. Natomiast nawet jeśli siedzial jej na zderzaku i nawet jesli jechała zbyt długo prawym pasem i zwazywszy na tę prędkość o której piszesz, to i tak te wyprzedzanie prawym pasem nosi znamiona typowego chamstwa na drodze. Zwłaszcza w tym przypadku gdy z przodu i tak nie bylo miejsca i musiał hamować. No cóż - niech oceni to policja czy doszło do złamania przepisów, natomiast ja to oceniam jednoznacznie.
1
@Bykunn Jechała prawidłowym pasem. Zauważ, że wyprzedzała samochód ciężarowy i zapewne by zjechała na zwój pas gdyby nie ta osobówka co zrobiła ten bezsensowny manewr. Gdyby ten samochód nie wyprzedzał jej prawym pasem zaraz za cieżarówką, to na bank by mu zjechała.
0
@Kgorecki2500 Kierował rządem państwa które olewało wymóg wydawania 2% PKB na wojsko,a teraz miałby to egzekwować od innych? Ma to sens. Wiarygodny bylby w tej roli.