0

@vangoor Dokładnie. Chyba że mu zgasł albo nie mógł w panice biegu wrzucić czy coś. Ale samo to że podjechał do przodu to było niezrozumiałe.

3

@PatrychoO Podchwytliwe dla osób które nie interesują się piłką. @Culer9002 tam nie napisali nawet nazwy klubu tylko z "saudyjska koszulką".

1

@norbi77 "oraz kierując się wolą należytej realizacji inwestycji" - to słowa Sienkiewicza które brzmią jednoznacznie.

2

@MESSIah16 No właśnie chodzi głównie o to,że nie wydają swoich pieniędzy.

1

@Matheu12 Wynika to z odmiennego kodeksu drogowego. W Polsce skrzyżowania odwołują znaki drogowe,w Niemczech nie - odwołuje je dopiero kolejny znak.

3

@bartas97 Tym tokiem myslenia to pijani kierowcy też nie są winni wypadków,bo byli nieswiadomi.

2

@hayek Chora baba. Absurd jakiś.

0

@Mezocyklon87 I ci "emeryci" nie dość że zabierają miejsca pracy innym,to jeszcze mają pierwszeństwo zatrudnienia w określonych przypadkach. Paranoja.

1

@barcanawieki Niech zgadnę - postuluja aby tym obowiązkiem objąć też kobiety?

1

@Tom0VeB Teraz nie mają po co bo nie i tak nie mieliby większości, mają za mało posłów, to byłoby dla nich samobójstwo polityczne. Gdyby pis miał większość z konfederacją to na pewno, ale to już na 1000% by była koalicja.

0

@gumaz Ja się nie badam,ale to nie z powodu obaw.

0

@zeko0 Inter Mediolan?

0

Jakis typo mu tam fucka pokazywał. Oby mu ten palec zgnił i odpadł.

0

@SelloutCrowd A może coś krzyczeli w jego kierunku i to bylo powodem.

0

@Bykunn Dlaczego piszesz do mnie jak ja nie mam i raczej nigdy nie będę miał psa?

2

@Bykunn Bo służy jako alarm na przykład? A ja na przyklad nie rozumiem po co ktoś bierze psa do bloku.

1

0

@mekston Egipt-Ghana i WKS- Nigeria to dzisiejsze hity,a nie jakieś puchary.

0

@Bykunn Na wsi to nic. W rzeźni to dopiero hardkor się dzieje.

0

@peetwithbarca @togi3222 A co takiego ten Xavi ci zrobił,że tak źle mu życzysz? Ja mu kibicuję aby odnosił kolejne sukcesy.

1

@colossus Nie znam gościa, ale to co powiedział? Coś pięknego.

0

@togi3222 "Z jednej strony chciałoby się przegrać żeby pokazać w jakim miejscu jesteśmy..." Że co niby?

2

@Lucerfi Dodajmy,że czerwony jest o niebo lepszy bo strawniejszy.

0

@draxidox Serio sąd może wydać taki nakaz? Przecież to jest absurd jakiś.

0

@Foton Tyle,że to co już zniszczyli,tego się szybko nie odbuduje. Na przykład takie gospodarstwo rolne to nie jest coś co się zamyka i się otwiera z dnia na dzień. A wielu juz się poddało.

0

@FcPortoFan1999 Nie Sekretarzem, tylko sekretarką.

0

@MessiForeverTheBest No nie wiem - wpisz w google prawa człowieka w ZEA i wyskakuje masa artykułów i przykładów. Więc tak dość wybiórcza jest ta wyimaginowana walka Kroosa o prawa człowieka.

0

@Herato Dani Alves.

0

@Kgorecki2500 I bardzo dobrze. Nie klub go umieścił w Sejmie,tylko wyborcy. I klub nie będzie go uciszał.

0

@Kgorecki2500 I prawidłowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?