1

@Kgorecki2500 I to jest właśnie coś pięknego.

1

@agaFCB A masz zegar od temperatury płynu? Ile ci wskazuje?

0

@RoberDzik Boski Diego. Proste.

1

@Ojciec5tkidzieci I tak to się kręci od wieków.

0

@DaPidejpi To takie trochę spłycanie tematu. Ja bym to widział jednak nie jako konflikt mający na celu chronienie polityków, tylko jednak naszego centrum życiowego. Innymi słowy - chciałbyś żyć nadal w naszych nieidealnych warunkach, czy tak jak Rosjanie i Białorusini? W ich realiach?

0

@Kgorecki2500 Niejaki Żulczyk nazwał prezydenta debilem i sprawa została umorzona z powodu znikomej szkodliwości. Dlaczego w tym przypadku miałoby być inaczej skoro mamy precedens?
PS. Za bezpodstawne wezwanie policji można dostać mandat. Dlaczego nie płaci się także za podobne zgłoszenia, które przysparzają pracy i koszty urzędom ?

1

@NeroTFP1 Jeszcze a propo gier to podrzucam stronę z wersjami online gdzie możesz sobie przetestować różne gry przed zakupem.
https://pl.boardgamearena.com/gamelist?specificTag=30

2

@NeroTFP1 Jak na dwie to może Carcassonne.

0

@daniel32778 No nic dziwnego,skoro to dziecko zapewniało jej kasę.

0

@HighestInTheRoom Co znaczy kraj pochodzenia? Kraj urodzenia? Taki zapis raczej się nie utrzyma.

1

@Bobo25 Tak. Teraz juz widzę - rano na szybko na to zerknąłem i tak to zrozumiałem. Ale poczekajmy na konkretne zapisy bo jeszcze będa to konsultować i ile tak naprawdę będzie wynosiło to oprocentowanie,bo teraz było dalekie od tego 2% w nazwie.

1

@PatrykBarca @mekston No wiem ze tak jest. Tylko to taki paradoks trochę. Ale naprawdę warto by było rozbić to na formacje by faktycznie docenić też tych którzy pracują na tych indywidualistów.

0

@Bobo25 A to nie jest że limit dopłaty do oprocentowania tyle wynosi? Ja tak to pierwotnie zrozumiałem.

0

@kuz Nowoczesny marketing - nieważne co o tobie mówią, ważne by nie przekręcali nazwy/nazwiska.

1

@Nazio_87 Ale, że USA złapią zadyszkę szybciej niż kacapy to tego się nie spodziewałem.

0

@PatrykBarca Piłka to sport zespołowy. Czyli ZP to taki paradoks bo de facto docenia się tam zawodników którzy w tym sporcie powinni być krytykowani

0

@MarioVeB! Mario niczym zepsuty zegar dwa razy na dobę wskaże trafną godzinę. Wyjątkowo się zgadzam w 100% z Tobą.

0

@Bykunn Typ napisał, że "jest", a nie był.

0

@MESSIah16 Davidek - Nie strasz nie strasz, bo się .....

0

@Destroyer_of_Worlds Owszem - można próbować to jakoś uszczelnić. Ale praktyka pokazuje,że ten kto chce ten znajdzie sposób aby obejść przepisy.

0

@szymonekk Myślę że mniej więcej porównywalna.

0

@QQL5 To jeszcze zależy gdzie kto mieszka i jaki ma dostęp do komunikacji publicznej.

1

@Destroyer_of_Worlds Wówczas faworyzowałoby to tych najlepiej zarabiających i prawdopodobnie odniosło skutek odmienny od zamierzonego bo ludzie zamiast płacić podatek inwestowaliby w mieszkania,a to dalej nakręcałoby bańkę na rynku nieruchomości i utrudniało dostęp tym do których jest obecnie kierowany ten program.

0

@Nazio_87 Kto to w ogóle jest ten cały Epstein?

3

@Saviola88 Gdzie Kołodziejczak? Przewodzi tym protestom czy siedzi cicho?

0

@jacobFCB Weź już daj spokój. Wszędzie tylko te homo i homo.

1

@RealnyRutek Póki co to ten własciciel City będzie miał nie lada problem,bo w przypadku wywalczenia awansu do LM przez Gironę tylko jedna z tych dwóch drużyn będzie mogła tam zagrać.

0

@Veysel Eric Garcia. Ciekawe jak by się u nas sprawdził.

0

@Fabik87 Czyli w sumie jak każdy jeden Polak.

2

@Kgorecki2500 Raczej akcję Wisła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?