@Faro Producenci nigdy tego nie stworzą,ale dziwne że jeszcze nikt nie stworzył odpowiedniego oprogramowania, które możnaby zainstalować w telewizorze albo jakiegoś dekodera do tego celu.
@konrad1661 Zawetował ustawę okołobudżetową. Ustawy budżetowej nie może zawetować. Edit - na razie nawet niczego nie zawetował,a tylko to zapowiedział.
@hayek Tusk wtedy chyba się odcinał od tych ekscesów i franciszek był na dywaniku. Liczę,że jednak mają tyle rozumu w głowie aby odeprzeć te ataki zaczepne Putina.
@KidusFCB No to widać zależy gdzie. W tej jednostce o której piszę, to jest tak jak pisałem. Chętnych więcej niż miejsc. Oczywiscie na święta to pewnie wygląda inaczej - ja piszę o reszcie roku.
@Kgorecki2500 Niech sobie wezmą ochotników spośród nielegalnych imigrantów. Albo ogłosza pobór w Afryce. Sądzę iż znaleźliby wielu chętnych, oczywiście gdyby im zaoferowali dobrą zaplatę.
0
@Kondziubarca Piękne by to było.
1
@Faro Producenci nigdy tego nie stworzą,ale dziwne że jeszcze nikt nie stworzył odpowiedniego oprogramowania, które możnaby zainstalować w telewizorze albo jakiegoś dekodera do tego celu.
0
@AdiKingu96 Pewnie,że trzeba się czasem odstresować. Tylko w jaki niby sposób alkohol miałby w tym pomóc?
0
@fotohobby Wolałbym spędzić je sam na bezludnej wyspie niż z kimś kto ciągle kłamie prosto w twarz.
1
@macio_944 Podczas gdy inni zajmują się blahostkami, ktoś musi zachować zimną krew i pamiętać o priorytetach.
0
@michal26 Rzecz gustu.
0
@clyde U nas jest biało,więc nie jest źle. Bywało gorzej.
4
@Kubox W innych krajach nie ma premii,tylko dają słuchawki za 1700 zł.
1
@konrad1661 Zawetował ustawę okołobudżetową. Ustawy budżetowej nie może zawetować.
Edit - na razie nawet niczego nie zawetował,a tylko to zapowiedział.
2
@Natenczas Może kiedyś wróciłby do nas jako trener?
1
@barcelonaLM No to tym bardziej jest się z czego cieszyć. Niech gonia tę Lewicę w pi--u.
0
@mekston Grunt to trafić w dobre zespoły,zwłaszcza do dobrej reprezentacji
0
@Herato Tak samo jak wcześniej czyli bym to olał.
5
@barcelonaLM Jak zbankrutuje to problem rozwiąże się sam.
1
@hayek Tusk wtedy chyba się odcinał od tych ekscesów i franciszek był na dywaniku. Liczę,że jednak mają tyle rozumu w głowie aby odeprzeć te ataki zaczepne Putina.
0
@Herato Tak czy siak mial rację. Zespół to zespół. Premie powinno się dzielić po równo,a pensje i tak mieli zróżnicowane w zależności od statusu.
2
@Rastafarnianin Kaczyński dzwoni do prezesa TVP aby mu ustawił telewizor, babcie dzwonią w tym celu do swoich wnuczków. To są te detale.
0
@KidusFCB No to widać zależy gdzie. W tej jednostce o której piszę, to jest tak jak pisałem. Chętnych więcej niż miejsc. Oczywiscie na święta to pewnie wygląda inaczej - ja piszę o reszcie roku.
0
@mkord Przeszkadzało, ale co miałem z tym zrobić?
0
@lucca87 Oczywiście że tak,ale to niestety nierealne.
0
@Kgorecki2500 Niech sobie wezmą ochotników spośród nielegalnych imigrantów. Albo ogłosza pobór w Afryce. Sądzę iż znaleźliby wielu chętnych, oczywiście gdyby im zaoferowali dobrą zaplatę.
0
@barcelonaLM No ale skoro większość i tak moze im ten immunitet uchylić,to w sumie nie ma to sensu.
0
@Chaoss Dokładnie. Do tego ogólnie wyjazdy na granicę są tak okupowane przez chętnych, że wielu nawet nie ma na nie szans. Kasa jednak robi swoje.
2
@konajoncek Wstyd i hańba. Co oni robią z polskiego Sejmu. Najpierw obrzędy chanukowe a teraz to.
0
@Kgorecki2500 Akurat rolnik w tym kraju to mialby spore problemy gdyby chciał samodzielnie przerobic bydła na mięso.
0
@tristan87 Ale ze Pau Prim był za zero? Kupiłby człowiek jakby wiedział...
0
@abram3k To jest normalne ale to akurat lewica wmawia wszystkim co innego wi3c niech z nimi jada równo jeśli o to chodzi
0
@kynio302 A co ten Giertych się tym tak jara.
0
@FCBparasiempre Stare dobre czasy.
2
@siara10 Jasne. Tylko jak kazdy z nich odchodził (poza Messim) to rambla ich wyzywała i krytykowała czemu tak późno.