2

Najbardziej zabolało mnie pomawianie o to, że chcę stworzyć z wami koalicję...

0

@Pawlak1992 Ale Setiena to ty szanuj.

0

@Johnnie_Walker Jest także Marquez

0

@PatrychoO Chwilowa moda,która szybko przeminie. Dopóki nikomu krzywdy nie robią to jest mi to obojętne.

0

@Cotutajsiedzieje Jakby ktoś miał w planach zwiedzić to miasto to najpierw dowie się co i jak i jakich miejsc unikać. To nie jest tak,że całe miasto to jakaś strefa wojny. Sa tam "dzielnice zakazane" ale są też normalne miejsca gdzie turyści sa bezpieczni.

0

@PatrychoO Co znaczy że mlodzież pełza po sklepach?

1

@Herato Akurat co do ligi to zbyt wcześnie na podobne wnioski. Ale - fakt - to byłoby kuriozalne gdyby akurat po przybyciu Kane'a Bayern straciłby tytuł po wiekach dominacji w tej ogórkowej lidze jednego zespołu.

6

@Saviola88 Top bo próbuje utrzymywać dyscyplinę.

5

@FanBarcy22 Top dyrektor. Współczuję mu natomiast użerania się z roszczeniowymi dzieciakami i jeszcze bardziej roszczeniowymi rodzicami.

0

@Jonyx To takie trochę dziwne - a jak ktoś pracuje w tym czasie to co? Traci tę "promocję"? Jak pielęgniarka czy ktoś kto pomaga potrzebującym i nie może się oderwać od tej pomocy na chwilę modlitwy to ma być poszkodowany/-a?

0

@DonMatteo901 Jednego jej życzę - aby kiedyś w życiu zaznała prawdziwego głodu. Inaczej będzie wtedy śpiewać.

1

@FCB_dimiC W sumie ciężko powiedzieć,bo już nie pamiętam kiedy się uśmiechałem.

1

@Barca2022 A jak to wyegzekwować? Kary których nie da się wyegzekwować rodzą skutek zupełnie odmienny od zamierzonego. Moim zdaniem już lepsza byłaby przymusowa praca na rzecz zwierząt.

0

@MesQueUnClub_87 Cudowna jest ta nadinterpretacja czyichś wypowiedzi. Napisałem tylko o karze więzienia. W polskim prawodawstwie są też inne rodzaje kar. Ja bym to rozróżnił w kodeksie właśnie w zależności od kwestii tego kto jest właścicielem. Bo inaczej nadajemy pewną podmiotowość prawną zwierzętom,a z tym się nie zgadzam. Karanie za wyrządzenie krzywdy cudzemu zwierzęciu byłoby natomiast rozumiane jako wyrządzenie krzywdy jego właścicielowi.

0

@tristan87 Mam nadzieję że to kolejny żart dowcipnisia Sławka.

1

@Sulimo A czymże to się różni , poza sztucznie wykreowanym odrębnym statusem niektórych gatunków zwierząt?

0

@Sulimo Karę więzienia za takie czyny ograniczyłbym do tych przypadków w których ktoś wyrządzi krzywdę cudzemu zwierzęciu. Tyle w tym temacie

1

@MesQueUnClub96 Starcie ZIdane - Materazzi. Nic tego nie przebije.

0

@escarabajo A skąd tu taka sympatia do byłego reprezentanta Realu?

1

Na google chrome na telefonie też komuś rozjeżdża się strona rambli czy tylko u mnie?.

3

@draxidox Trochę podobna do Mentzena.

1

@ludnek Nie strasz, nie strasz, bo się ...

0

@Encore Jamie ma pełną rację.

0

@Jakchcesz Nie no inaczej - YT bierze kasę od ludziaby nie mieli reklam a jak ci im nie chcą płacić to płacą za nich firmy od reklam. No i ci ludzie - ale nie pieniędzmi tylko swoim czasem.

0

@avanes No i kiedy to w końcu było naprawdę?

0

@jacobFCB Dziupli szukasz czy legalny interes?

1

@Montjuic Czyli jak ofiara dokona zemsty na sprawcach to też złożą to na karb frustracji wynikłej z tego doświadczenia?

2

@jakub1906 Albo ustawka aby zwiększyć zasięgi i by ktos na La Rambli to skomentował.

0

@mrboom Jak dekodery to pewnie tak - ale chodzi mi o telewizję naziemną. Telewizory smart też pewnie zbierają takie informacje, ale niekoniecznie te dane muszą trafiać do tych instytucji które mierzą oglądalność.

0

@HighestInTheRoom A w jaki sposób to pomoże? Bo rozumiem,że chodzi o ogladalność,ale przecież oni ja mierzą w grupie badanej,która posiada specjalne urządzenia,a nie u wszystkich. Albo inaczej - skąd Polsat czy instytucja która sporządza wyniki oglądalności wie co u mnie w domu się ogląda a co nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?