@FcPortoFan1999 Ech - przecież nie o to mi chodziło. Przedmówca wyraził opinię,że cieszy go miejsce Śląska, ja wyraziłem inną opinię i podałem argumenty dla których kibicuję innym. A nie że im się coś należy.
@Stinger_ Jakos mi się nie widzą takie Śląski,Jagiellonie czy Pogonie w europejskich pucharach. Lepiej niech top 3 zostanie podzielone na Legię,Lecha i Raków obojętnie w jakiej kolejnosci.
@HighestInTheRoom No traktuję mecze ze Zrinjski jako dostarczyciele punktów dla reszty grupy. I wtedy Legia musi ugrać jakies punkty. Nie mówię,że tego nie zrobi ale jednak do awansu nie taka prosta droga jeszcze.
@Ostatnikrwawygang Nic dodać nic ująć. @Przemek2323 Zastosowanie analogii porównującej Rolników do tej zielonej zarazy zakrawa na prowokację z Twojej strony. @Stoiczkow Stanowczo potępiam wszelkie formy protestu utrudniające życie innym niczemu niewinnym obywatelom. Czy to przewoźników czy kogo innego. Pomijając wszelkie inne kwestie,to tu jednak mieli szansę zastosować się do żądań człowieka grożącego im bronią. Sami sobie winni.
0
@Tasde Ale jednak tak to dzisiaj działa.
1
@Sulimo Skoro ciągle się o nim pisze czy mówi to jak widać potrafi doskonale i nic go nie przerasta.
0
@BorzyKrzys Jako ciekawostka ,to film powstał na podstawie książki syna Mela Brooksa. Mi tez bardzo się podobał.
1
@FcPortoFan1999 Ech - przecież nie o to mi chodziło. Przedmówca wyraził opinię,że cieszy go miejsce Śląska, ja wyraziłem inną opinię i podałem argumenty dla których kibicuję innym. A nie że im się coś należy.
0
@Robert1603 Ja kiedyś miałem i nie byłem zadowolony. Zraziłem się do tej marki,choć to było dawno i mają przecież różne modele.
0
@Kgorecki2500 To idź do sklepu i niech ci oddadzą pieniądze. Ja bym reklamował
0
@Arys Bareja nigdy się nie znudzi,choc znam je wszystkie na pamięć.
0
@takisobiektos Nie no - oczywiście że tak. Ale to im kibicuję,a nie Śląskowi.
0
@FcPortoFan1999 Ważne że jako jedyny potrafi to głośno powiedzieć.
0
@Nazio_87 Chciałbym aby jednak zagrał na Euro.
0
@Stinger_ Jakos mi się nie widzą takie Śląski,Jagiellonie czy Pogonie w europejskich pucharach. Lepiej niech top 3 zostanie podzielone na Legię,Lecha i Raków obojętnie w jakiej kolejnosci.
1
@kynio302 No i gdzie jest kurna policja? Potem się dziwią,że ktoś bierze sprawy w swoje ręce.
1
@Pedri16Future To działo się zawsze, tylko teraz jeszcze nagrywają,co stanowi potem dodatkową traumę dla ofiary.
0
@HighestInTheRoom No traktuję mecze ze Zrinjski jako dostarczyciele punktów dla reszty grupy. I wtedy Legia musi ugrać jakies punkty. Nie mówię,że tego nie zrobi ale jednak do awansu nie taka prosta droga jeszcze.
0
@TheNekro94 Bramkarze powinni być osobno klasyfikowani bo to tak naprawdę jakby inny sport uprawiali
0
@HighestInTheRoom Ciężko z tym wyjściem będzie
1
@El Plutoninho MU wtopił z Sancho, Barca z Dembele, a akurat oni wyciągnęli jedyny talent z Borussi który póki co doskonale się sprawdza.
2
@JordiAlbion A potem chipy i sztuczna inteligencja będzie sterowała poczynaniami zawodników.
0
@Ostatnikrwawygang Nic dodać nic ująć.
@Przemek2323 Zastosowanie analogii porównującej Rolników do tej zielonej zarazy zakrawa na prowokację z Twojej strony.
@Stoiczkow Stanowczo potępiam wszelkie formy protestu utrudniające życie innym niczemu niewinnym obywatelom. Czy to przewoźników czy kogo innego. Pomijając wszelkie inne kwestie,to tu jednak mieli szansę zastosować się do żądań człowieka grożącego im bronią. Sami sobie winni.
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
@ArterkHD Pewnie upomnienie ci przyszło - nie odbieraj tego i opłać to unikniesz kosztów wysyłki tego upomnienia.
0
@DaPidejpi Najgłupsze według mnie to wszelkie sporty motorowe i sporty walki.
2
@Emhyr "psychika motyla" xd.
0
@Transu96 No właśnie bez happy endu,bo teraz pewnie go jeszcze ukarzą.
3
@Comfortable_ Medal dla jego sie należy. Prawidłowo postąpił.
0
@zodiak_10 Ale jako jedyny w historii wie jak to jest strzelać gole w pięciu mundialach.
0
@Michael24 Ten co to się uczył duńskiego hymnu? Niech czeka na powołanie do Dunów.
0
@Kgorecki2500 Ja tam nie jestem na tym skupiony,więc nie wszyscy.
3
@MesQueUnClub_87 Oglądałem pierwowzór tego ostatniego i tam główny bohater Ove był jednak pozytywny. Ogólnie też dobra postać.