10

@Kgorecki2500 Też Erdogan - Kurdowie walczący o swoje ziemie to zwykli terrorysci.

3

@Montjuic Wyszli z eurokołchozu, a teraz sami sobie wprowadzają takie debilizmy?

0

@aeroxrs4 I tak właśnie trzeba żyć.

0

Wybory prezydenckie w Argentynie wyłonią prezydenta w 2 turze. A z ciekawostek - wiedzieliście,że wybory sa obowiązkowe dla obywateli mieszkających w Argentynie w wieku 18-70 lat? A prawo głosu mają także 16 i 17-latkowie (ci nie mają obowiązku).

0

@Tomo1989 Brzydkie Monachium. Xd.

0

@The Nameless Nie pracujesz na żadną swoją emeryturę tylko na emerytury obecnych emerytów. Twoje pieniądze nie leżą tam i nie czekają aż osiągniesz wiek emerytalny.

2

@Criss18Barca Dlaczego oni tak dają się dymać tej lewicy - 26 posłów raptem mają a aż dwa resorty chcą im dać?

0

@Tomo1989 Ale skąd masz te liczby o powierzchni? Oni właśnie dzięki sojuszowi z Niemcami powiększali stopniowo swoje terytorium,a po wojnie tylko wrócili do tego co im zostawiono po I w. św.

0

2

@Kgorecki2500 Dokładnie. Psioczą na wszystko ale na wszystko i tak się zgadzają. Czy za rządów PIS nasz kraj zawetował cokolwiek co nam narzucała UE?

0

Taki zamierzchły spot wyborczy mi się trafił - śpiewa Piotr Pręgowski (popularny Pietrek z Rancza)

0

@Tomo1989 Ale na to zupełnie nie wpłynęła kolaboracja z Niemcami. Zresztą ta kolaboracja tez nie była taka idealna. Wyszli na tym lepiej, bo nie wyrżnęli im elity narodu pod okupacją i nie zrujnowali im doszczętnie kraju.

0

@Tomo1989 A jaki wpływ na to miała kolaboracja z Niemcami? Żaden. Tak jak na korzyść Polski nie zadziałała współpraca z aliantami. Ład powojenny w tej części swiata zależał od Stalina.

0

@Ziemny I myślisz,że by nie czytała? Takie jest jej zadanie.

0

@Kgorecki2500 Cały świat widzi i się wstydzi. Kiedyś ci wszyscy politycy zostaną za to rozliczeni.

0

@FcPortoFan1999 Tak jak wiele innych.

0

@MichuZ44 "artysta" xd.

0

@KrwawiaceoczyVEB Haha. Balde nawet do ławki nie zdażył dojść.

1

@Kgorecki2500 Spadek Lewicy cieszy.

23

@Chaoss Wtedy gdy to mówił mieli to wprost zapisane w swoim programie. Teraz usunęli tamta wersję,ale odkopano to.
"Polskie Stronnictwo Ludowe w ramach Koalicji Polskiej (z Kukiz’15) w 2019 roku szło do wyborów z obietnicą „dobrowolnego ZUS dla przedsiębiorcy”. Pomysł ten przez długi czas widniał wśród postulatów PSL. Znajdziemy go również w programie wyborczym partii z lutego 2023 roku. Zarówno w 2019 roku, jak i na początku 2023 roku miał następujące brzmienie:

„Wysoki i stale rosnący ZUS jest często barierą dla podejmowania działalności gospodarczej. Dlatego zaproponuje wprowadzenie Programu Dobrowolny ZUS dla Przedsiębiorców. Samozatrudniony będzie mógł zdecydować, czy chce opłacać ZUS, czy z tego rezygnuje, ponosząc konsekwencje nieopłacania składki”.
Fragment programu PSL z 2019 roku" Zmienili to dopiero we wrzesniu.

0

@Firestone Enzo jaki? Ktoś zna tego typa? Przeciez Xavi zapisal się w historii futbolu złotymi zgłoskami.

2

0

@Borneo Tak - wieczne wakacje dla nich.

0

@Borneo Chodziło mi o wyspę.

1

@macio_944 TVP i TVN to jeden poziom. Taka różnica,ze jedni mogą robić co chcą,a drudzy robią cos czego nie moga za nasze pieniadze.

21

@Kgorecki2500 Szczerze to nic mnie tak nie zniesmaczyło po tych wyborach jak wynik Lewicy. Pal licho Tuska Holownię czy Kosiniaka,ale że te osobniki tyle głosów zdobyły.

0

@Borneo PIS to kolejna banda do kompletu. Wszystkich ich do jednego wora zapakować,a wór na Borneo.

2

@Deviler Banda czworga w komplecie.

3

@Yoshi94 Jak u mechanika czy u budowlańca - "Ile to będzie kosztować? - Panie - a z fakturką czy bez"

0

@bartekvisca Jeśli coś drożeje to szukaj przyczyn w idiokracji brukselskiej. I tak - obecnie zabroniona jest sprzedaż płynów opartych na alkoholu metylowym. Tylko firmy mogą go kupić - porównaj sobie ceny z tymi dostępnymi dla konsumentów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?