@Comentateiro "A to, że po wyszczepieniu w zachodnich krajach, liczba zgonów w kolejnej fali spadła jest bez znaczenia." Te wykresy jakoś tego nie potwierdzają - zresztą jak widać w każdym kraju przebiegało to zupełnie inaczej aby móc to bezpośrednio łączyć ze szczepieniami - https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps#map-of-z-scores
@Lionel_Messi10 No niezbyt się zna skoro sam przyznaje, że zna tylko jednego piłkarza. To tak samo ja mogę powiedzieć, że Eminem jest według mnie najlepszym raperem w historii, no bo w sumie nie znam żadnego innego. Taki trochę słaby komplement z ust dyletanta.
@barcelonaLM Był czas,że nawet lubiłem Liverpool za czasów Owena,Carraghera czy Gerrarda. No i Dudka. Teraz bardziej Arsenal. No i Leeds. City to raczej tylko w Europie jak już nie ma komu innemu kibicować. MU i Chelsea raczej nigdy jakoś bardziej nie kibicowałem.
@Nano22 Nie przetłumaczysz. Już to widzę jak oni sobie wyjeżdżają i potępiają Putina a ich rodziny dalej spokojnie sobie żyją. Ale z tego co wiem to sportowcy mają prawo startować pod neutralną flagą. Przecież Rosja za afery dopingowe była zdyskwalifikowana na turniejach a rosyjscy sportowcy mogli występować,tyle że nie pod flagą Rosji.
@Benz Myślę,że nie dałoby się tego ukryć. Za dużo osób by musiało być w to zaangażowanych. Ich atutem jest za to opieka lekarska na najwyższym poziomie,diagnostyka,profilaktyka, zdrowe odżywianie itd. Ale jakieś tajemne kuracje? Nie sądzę.
@Kidd dziwię się ze nikt w tym kraju w takich przypadkach nie stawia zarzutu nieudzielenia pomocy. Jest przecież na to odpowiedni paragraf i każdy świadek powinien mieć dla przykładu postawione zarzuty.
0
@Comentateiro "A to, że po wyszczepieniu w zachodnich krajach, liczba zgonów w kolejnej fali spadła jest bez znaczenia." Te wykresy jakoś tego nie potwierdzają - zresztą jak widać w każdym kraju przebiegało to zupełnie inaczej aby móc to bezpośrednio łączyć ze szczepieniami - https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps#map-of-z-scores
0
@Lionel_Messi10 No niezbyt się zna skoro sam przyznaje, że zna tylko jednego piłkarza. To tak samo ja mogę powiedzieć, że Eminem jest według mnie najlepszym raperem w historii, no bo w sumie nie znam żadnego innego. Taki trochę słaby komplement z ust dyletanta.
1
@barcelonaLM Był czas,że nawet lubiłem Liverpool za czasów Owena,Carraghera czy Gerrarda. No i Dudka. Teraz bardziej Arsenal. No i Leeds. City to raczej tylko w Europie jak już nie ma komu innemu kibicować. MU i Chelsea raczej nigdy jakoś bardziej nie kibicowałem.
0
@DaPidejpi No bez przesady. Athletic to jedyny klub z zasadami w obecnych czasach.
1
@Esteban_ Raz na kilka lat można. I tak lepiej niż jak ostatnio kibicowało się Realowi.
0
@Compadre No tyle to się domyśliłem.
0
@Kondziubarca Premier z Rigczem.
0
@Nano22 Nie przetłumaczysz. Już to widzę jak oni sobie wyjeżdżają i potępiają Putina a ich rodziny dalej spokojnie sobie żyją. Ale z tego co wiem to sportowcy mają prawo startować pod neutralną flagą. Przecież Rosja za afery dopingowe była zdyskwalifikowana na turniejach a rosyjscy sportowcy mogli występować,tyle że nie pod flagą Rosji.
1
@Donnie_Darko Co to do cholery jest to trzecie?
2
@Medium Czekam aż policja wyśle sygnał do producenta i ten zdalnie unieruchomi ścigane auto.
0
@Qlimax86 Ja nie chodzę. Nakładam garnek na głowę i to co spod niego wystaje to obcinam.
0
@Donnie_Darko I za to trzymajmy kciuki.
1
@P33ck Bayern i Milan.
0
@Antimadridista_WR Cieszmy się z małych rzeczy bo ...
1
@Kgorecki2500
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4856893/sprawa-honoru-dywizjon-303-kosciuszkowski-zapomniani-bohaterowie-ii-wojny-swiatowej
2
@Benz Myślę,że nie dałoby się tego ukryć. Za dużo osób by musiało być w to zaangażowanych. Ich atutem jest za to opieka lekarska na najwyższym poziomie,diagnostyka,profilaktyka, zdrowe odżywianie itd. Ale jakieś tajemne kuracje? Nie sądzę.
0
@kamilos1214 Spokojnie - to normalny efekt szczepionki. Jak ci wgraja aktualizację to poczujesz się lepiej.
1
@TheNekro94 Przecież gdy kręcili Alternatywy 4 to jeszcze nikt o nim nie słyszał nawet.
1
@panczo Finlandia nie jest w NATO na razie.
3
@Emhyr No nie wiem czy to dobry pomysł. Niby Polak rodak,no ale jednak nie widzę go na tym stanowisku w obecnych czasach.
1
@mich_l Nieświadomie przytoczyłeś odwieczny dylemat filozoficzny pt. "Czy zatrute drzewo może wydać dobre owoce"
0
@qbuteq A na NFZ nie robią?
0
@TheNekro94 Ja nawet TVN nie mam od czasu jak usunęli go z naziemnej a dekoderu żadnego nie zamierzam kupować
0
@kejdzi Ale tu to znaczy gdzie?
0
@Hosh W sumie nie. Jedynie szkaluje się jego dobre imię.
0
@kejdzi W Polsce jakoś to udowodnili. W innych krajach też się zdarzało.
0
@draxidox Warto na początek szukać kogoś o imieniu Anna. Zawsze to poszerza możliwości aby coś dopisać na początku jeśli związek się rozpadnie.
2
@Kidd dziwię się ze nikt w tym kraju w takich przypadkach nie stawia zarzutu nieudzielenia pomocy. Jest przecież na to odpowiedni paragraf i każdy świadek powinien mieć dla przykładu postawione zarzuty.
23
@AdiKingu96 Są już na to niezbite dowody?
2
@Walker To już jest chore.