6

@koziar Teraz z kolei następni szczują na jakiegoś oskarka byle tylko odwrócić uwagę od pedofila z po. Wszyscy siebie warci. Każdy wykorzystuje ofiarę i teraz jej śmierć do swych politycznych gierek.

0

@Ying Niby człowiek kibicuje temu magikowi z Paryża, ale jednak to psg i niech oni odpadają jak najszybciej. A Mbappe niech odchodzi z tego klubu wszędzie byle tylko nie do realu.

0

@Kazragore Wydaje mi się, że w pierwszej kolejności koszty zostaną jednak przerzucone na rolników. W innym przypadku po prostu nabywcy sięgną po towar "nieopodatkowany" - czyli z zagranicy.

1

@Bernard777 Cyrki Panie. Normalnie cyrki.

0

@Don-Corleone Znam ze słyszenia 6 wykonawców, z czego tylko u 4 potrafiłbym wskazać jakieś utwory i tych 4 znam twarze. Reszty nie kojarzę w ogóle. Natomiast z listy utworów znam tylko Bubbletea.

0

@LaRoja Dobry papuga robi swoje

3

@partymaker Zależy jak by wzrosła wartość praw telewizyjnych i jak by to podzielili.

2

@BorzyKrzys Nie - to raczej Nano mu odbił laskę.

0

@against_modern_football Ja bym to zrobił że powyżej 18 lat właśnie z tego powodu powinno być odbierane prawo głosu. I po problemie.

0

@bartekvisca Nie wiem - ja tam nigdy powyżej 1 tysiąca za telefon nie zapłaciłem i na razie nawet nie planuję. On pochodzi 5 razy dłużej? Nie sądzę.

0

@kondzix2115 To jest telefon czy co?

2

@mekston To w Arabii grają co dwa dni?

1

@Mikorolloo Thuram, Inigo Martinez.

0

@urbipl No i potem nic dziwnego,że w końcu ktoś się za to weźmie i jakoś to unormują,a przy okazji opodatkują jak już próbowali.

1

@Pawel13sz W ogóle jakaś biedna ta kadra jak na Brazylię.

0

@Emhyr Nie wiem - może jakiś wielbłąd wbiegł na stadion i była dłuższa przerwa w meczu,ale te liczby wyglądają kuriozalnie.

3

@Worny Lewy, Pedri, Gavi, Araujo, Fati.

1

@marcin62 Cokolwiek by tam się nie stało to od wydawania wyroku jest sąd.

0

@Emhyr No nieźle. A tymczasem w meczu Al Nassr gole dla zespołu Ronaldo 90+3, 90+12 i 90+15. I wynik 3-1.

1

@Hrzan Operatorzy komórkowi to powinni dla chłopów mieć jakies specjalne tansze abonamenty w ofercie.

1

@DragonxNF Na lubimyczytac spróbuj poszukać. Tam w wyszukiwarce pojawiają się podpowiedzi jak wpiszesz słowa z tytułu.

2

@Medium Ja tam nie wnikam jak to było i kto winny, ale zarzuty współudziału powinni mieć postawieni wszyscy ci świadkowie którzy nie zareagowali w żaden sposób. Choćby i telefonem na służby. A potem sąd niech to oceni. Tyle w tym temacie. Stop znieczulicy społecznej

1

@Khajio No ale to każdego można tak określić jak nie spodoba nam się jego zachowanie. Ale serio kogos irytuje ta niewinna twarz tego młokosa?

2

I prawidłowo. Niech odpoczywa.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Gavi ma wkurzającą facjatę?

0

No i gitara. Teraz czas na umowę Busquetsa.

0

@Persili W ogóle to jest jakaś parodia z tymi karami i wpłatami na te fundacje.

0

@AlexDark00 Nie wiem. Nie znam jego matki. Może Gavi zna.
Edit - w sumie nie wiadomo o jakie słowo chodzi. Jakos mi się od razu skojarzyło z końcówką - synem,ale mogło chodzic o inne słowo.

0

@Kondziubarca Co najlepsze to czytałem gdzieś że jego ojciec to Ukrainiec....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?