@koziar Teraz z kolei następni szczują na jakiegoś oskarka byle tylko odwrócić uwagę od pedofila z po. Wszyscy siebie warci. Każdy wykorzystuje ofiarę i teraz jej śmierć do swych politycznych gierek.
@Ying Niby człowiek kibicuje temu magikowi z Paryża, ale jednak to psg i niech oni odpadają jak najszybciej. A Mbappe niech odchodzi z tego klubu wszędzie byle tylko nie do realu.
@Kazragore Wydaje mi się, że w pierwszej kolejności koszty zostaną jednak przerzucone na rolników. W innym przypadku po prostu nabywcy sięgną po towar "nieopodatkowany" - czyli z zagranicy.
@Don-Corleone Znam ze słyszenia 6 wykonawców, z czego tylko u 4 potrafiłbym wskazać jakieś utwory i tych 4 znam twarze. Reszty nie kojarzę w ogóle. Natomiast z listy utworów znam tylko Bubbletea.
@Medium Ja tam nie wnikam jak to było i kto winny, ale zarzuty współudziału powinni mieć postawieni wszyscy ci świadkowie którzy nie zareagowali w żaden sposób. Choćby i telefonem na służby. A potem sąd niech to oceni. Tyle w tym temacie. Stop znieczulicy społecznej
@AlexDark00 Nie wiem. Nie znam jego matki. Może Gavi zna. Edit - w sumie nie wiadomo o jakie słowo chodzi. Jakos mi się od razu skojarzyło z końcówką - synem,ale mogło chodzic o inne słowo.
6
@koziar Teraz z kolei następni szczują na jakiegoś oskarka byle tylko odwrócić uwagę od pedofila z po. Wszyscy siebie warci. Każdy wykorzystuje ofiarę i teraz jej śmierć do swych politycznych gierek.
0
@Ying Niby człowiek kibicuje temu magikowi z Paryża, ale jednak to psg i niech oni odpadają jak najszybciej. A Mbappe niech odchodzi z tego klubu wszędzie byle tylko nie do realu.
0
@Kazragore Wydaje mi się, że w pierwszej kolejności koszty zostaną jednak przerzucone na rolników. W innym przypadku po prostu nabywcy sięgną po towar "nieopodatkowany" - czyli z zagranicy.
2
Ruski mir w praktyce - https://wiadomosci.wp.pl/caly-swiat-slyszal-ich-apel-zostali-zmasakrowani-na-froncie-6872484726672064a
1
@Bernard777 Cyrki Panie. Normalnie cyrki.
0
@Don-Corleone Znam ze słyszenia 6 wykonawców, z czego tylko u 4 potrafiłbym wskazać jakieś utwory i tych 4 znam twarze. Reszty nie kojarzę w ogóle. Natomiast z listy utworów znam tylko Bubbletea.
0
@LaRoja Dobry papuga robi swoje
3
@partymaker Zależy jak by wzrosła wartość praw telewizyjnych i jak by to podzielili.
2
@BorzyKrzys Nie - to raczej Nano mu odbił laskę.
0
@against_modern_football Ja bym to zrobił że powyżej 18 lat właśnie z tego powodu powinno być odbierane prawo głosu. I po problemie.
0
@bartekvisca Nie wiem - ja tam nigdy powyżej 1 tysiąca za telefon nie zapłaciłem i na razie nawet nie planuję. On pochodzi 5 razy dłużej? Nie sądzę.
0
@kondzix2115 To jest telefon czy co?
2
@mekston To w Arabii grają co dwa dni?
1
@Mikorolloo Thuram, Inigo Martinez.
0
@urbipl No i potem nic dziwnego,że w końcu ktoś się za to weźmie i jakoś to unormują,a przy okazji opodatkują jak już próbowali.
1
@Pawel13sz W ogóle jakaś biedna ta kadra jak na Brazylię.
0
@Emhyr Nie wiem - może jakiś wielbłąd wbiegł na stadion i była dłuższa przerwa w meczu,ale te liczby wyglądają kuriozalnie.
3
@Worny Lewy, Pedri, Gavi, Araujo, Fati.
1
@marcin62 Cokolwiek by tam się nie stało to od wydawania wyroku jest sąd.
0
@Emhyr No nieźle. A tymczasem w meczu Al Nassr gole dla zespołu Ronaldo 90+3, 90+12 i 90+15. I wynik 3-1.
1
@Hrzan Operatorzy komórkowi to powinni dla chłopów mieć jakies specjalne tansze abonamenty w ofercie.
1
@DragonxNF Na lubimyczytac spróbuj poszukać. Tam w wyszukiwarce pojawiają się podpowiedzi jak wpiszesz słowa z tytułu.
2
@Medium Ja tam nie wnikam jak to było i kto winny, ale zarzuty współudziału powinni mieć postawieni wszyscy ci świadkowie którzy nie zareagowali w żaden sposób. Choćby i telefonem na służby. A potem sąd niech to oceni. Tyle w tym temacie. Stop znieczulicy społecznej
1
@Khajio No ale to każdego można tak określić jak nie spodoba nam się jego zachowanie. Ale serio kogos irytuje ta niewinna twarz tego młokosa?
2
I prawidłowo. Niech odpoczywa.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Gavi ma wkurzającą facjatę?
0
No i gitara. Teraz czas na umowę Busquetsa.
0
@Persili W ogóle to jest jakaś parodia z tymi karami i wpłatami na te fundacje.
0
@AlexDark00 Nie wiem. Nie znam jego matki. Może Gavi zna.
Edit - w sumie nie wiadomo o jakie słowo chodzi. Jakos mi się od razu skojarzyło z końcówką - synem,ale mogło chodzic o inne słowo.
0
@Kondziubarca Co najlepsze to czytałem gdzieś że jego ojciec to Ukrainiec....