1

@Esteban_ Raz na kilka lat można. I tak lepiej niż jak ostatnio kibicowało się Realowi.

0

@Compadre No tyle to się domyśliłem.

0

@Kondziubarca Premier z Rigczem.

0

@Nano22 Nie przetłumaczysz. Już to widzę jak oni sobie wyjeżdżają i potępiają Putina a ich rodziny dalej spokojnie sobie żyją. Ale z tego co wiem to sportowcy mają prawo startować pod neutralną flagą. Przecież Rosja za afery dopingowe była zdyskwalifikowana na turniejach a rosyjscy sportowcy mogli występować,tyle że nie pod flagą Rosji.

1

@Donnie_Darko Co to do cholery jest to trzecie?

2

@Medium Czekam aż policja wyśle sygnał do producenta i ten zdalnie unieruchomi ścigane auto.

0

@Qlimax86 Ja nie chodzę. Nakładam garnek na głowę i to co spod niego wystaje to obcinam.

0

@Donnie_Darko I za to trzymajmy kciuki.

1

@P33ck Bayern i Milan.

0

@Antimadridista_WR Cieszmy się z małych rzeczy bo ...

2

@Benz Myślę,że nie dałoby się tego ukryć. Za dużo osób by musiało być w to zaangażowanych. Ich atutem jest za to opieka lekarska na najwyższym poziomie,diagnostyka,profilaktyka, zdrowe odżywianie itd. Ale jakieś tajemne kuracje? Nie sądzę.

0

@kamilos1214 Spokojnie - to normalny efekt szczepionki. Jak ci wgraja aktualizację to poczujesz się lepiej.

1

@TheNekro94 Przecież gdy kręcili Alternatywy 4 to jeszcze nikt o nim nie słyszał nawet.

1

@panczo Finlandia nie jest w NATO na razie.

3

@Emhyr No nie wiem czy to dobry pomysł. Niby Polak rodak,no ale jednak nie widzę go na tym stanowisku w obecnych czasach.

1

@mich_l Nieświadomie przytoczyłeś odwieczny dylemat filozoficzny pt. "Czy zatrute drzewo może wydać dobre owoce"

0

@qbuteq A na NFZ nie robią?

0

@TheNekro94 Ja nawet TVN nie mam od czasu jak usunęli go z naziemnej a dekoderu żadnego nie zamierzam kupować

0

@kejdzi Ale tu to znaczy gdzie?

0

@Hosh W sumie nie. Jedynie szkaluje się jego dobre imię.

0

@kejdzi W Polsce jakoś to udowodnili. W innych krajach też się zdarzało.

0

@draxidox Warto na początek szukać kogoś o imieniu Anna. Zawsze to poszerza możliwości aby coś dopisać na początku jeśli związek się rozpadnie.

2

@Kidd dziwię się ze nikt w tym kraju w takich przypadkach nie stawia zarzutu nieudzielenia pomocy. Jest przecież na to odpowiedni paragraf i każdy świadek powinien mieć dla przykładu postawione zarzuty.

23

@AdiKingu96 Są już na to niezbite dowody?

2

@Walker To już jest chore.

0

@arasz1819 Ja tam nie jestem w tych sprawach decyzyjny więc mój strach i tak nie ma nic do rzeczy. I to nie strach,a raczej ocena sytuacji.

0

@Medium To oznaczałoby atomową wojnę światową. Chiny nie stałyby spokojnie

0

@Kazragore Tak rozumiem,że chcialbys aby pies żył dłużej ale to tylko jeden aspekt tej sprawy. Owszem - człowiek ingerował w genetykę psów ale działo się to na na przestrzeni setek lat i nie zmieniało drastycznie jakichś ich cech w krótkim okresie.Dlatego warto to najpierw przemyśleć,podyskutować i przeanalizować efekty.

1

@KrychaFCB A słyszeliście o podobno słynnym w Skandynawii przypadku uśmiercania pacjentów przez pielęgniarkę? Ostatnio natrafiłem na książkę o tym procesie i przyznam się,że pierwszy raz o tym usłyszałem.
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4979095/pielegniarka---historia-zbrodni-ktore-wstrzasnely-skandynawia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?