@Nano22 Nie przetłumaczysz. Już to widzę jak oni sobie wyjeżdżają i potępiają Putina a ich rodziny dalej spokojnie sobie żyją. Ale z tego co wiem to sportowcy mają prawo startować pod neutralną flagą. Przecież Rosja za afery dopingowe była zdyskwalifikowana na turniejach a rosyjscy sportowcy mogli występować,tyle że nie pod flagą Rosji.
@Benz Myślę,że nie dałoby się tego ukryć. Za dużo osób by musiało być w to zaangażowanych. Ich atutem jest za to opieka lekarska na najwyższym poziomie,diagnostyka,profilaktyka, zdrowe odżywianie itd. Ale jakieś tajemne kuracje? Nie sądzę.
@Kidd dziwię się ze nikt w tym kraju w takich przypadkach nie stawia zarzutu nieudzielenia pomocy. Jest przecież na to odpowiedni paragraf i każdy świadek powinien mieć dla przykładu postawione zarzuty.
@Kazragore Tak rozumiem,że chcialbys aby pies żył dłużej ale to tylko jeden aspekt tej sprawy. Owszem - człowiek ingerował w genetykę psów ale działo się to na na przestrzeni setek lat i nie zmieniało drastycznie jakichś ich cech w krótkim okresie.Dlatego warto to najpierw przemyśleć,podyskutować i przeanalizować efekty.
1
@Esteban_ Raz na kilka lat można. I tak lepiej niż jak ostatnio kibicowało się Realowi.
0
@Compadre No tyle to się domyśliłem.
0
@Kondziubarca Premier z Rigczem.
0
@Nano22 Nie przetłumaczysz. Już to widzę jak oni sobie wyjeżdżają i potępiają Putina a ich rodziny dalej spokojnie sobie żyją. Ale z tego co wiem to sportowcy mają prawo startować pod neutralną flagą. Przecież Rosja za afery dopingowe była zdyskwalifikowana na turniejach a rosyjscy sportowcy mogli występować,tyle że nie pod flagą Rosji.
1
@Donnie_Darko Co to do cholery jest to trzecie?
2
@Medium Czekam aż policja wyśle sygnał do producenta i ten zdalnie unieruchomi ścigane auto.
0
@Qlimax86 Ja nie chodzę. Nakładam garnek na głowę i to co spod niego wystaje to obcinam.
0
@Donnie_Darko I za to trzymajmy kciuki.
1
@P33ck Bayern i Milan.
0
@Antimadridista_WR Cieszmy się z małych rzeczy bo ...
1
@Kgorecki2500
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4856893/sprawa-honoru-dywizjon-303-kosciuszkowski-zapomniani-bohaterowie-ii-wojny-swiatowej
2
@Benz Myślę,że nie dałoby się tego ukryć. Za dużo osób by musiało być w to zaangażowanych. Ich atutem jest za to opieka lekarska na najwyższym poziomie,diagnostyka,profilaktyka, zdrowe odżywianie itd. Ale jakieś tajemne kuracje? Nie sądzę.
0
@kamilos1214 Spokojnie - to normalny efekt szczepionki. Jak ci wgraja aktualizację to poczujesz się lepiej.
1
@TheNekro94 Przecież gdy kręcili Alternatywy 4 to jeszcze nikt o nim nie słyszał nawet.
1
@panczo Finlandia nie jest w NATO na razie.
3
@Emhyr No nie wiem czy to dobry pomysł. Niby Polak rodak,no ale jednak nie widzę go na tym stanowisku w obecnych czasach.
1
@mich_l Nieświadomie przytoczyłeś odwieczny dylemat filozoficzny pt. "Czy zatrute drzewo może wydać dobre owoce"
0
@qbuteq A na NFZ nie robią?
0
@TheNekro94 Ja nawet TVN nie mam od czasu jak usunęli go z naziemnej a dekoderu żadnego nie zamierzam kupować
0
@kejdzi Ale tu to znaczy gdzie?
0
@Hosh W sumie nie. Jedynie szkaluje się jego dobre imię.
0
@kejdzi W Polsce jakoś to udowodnili. W innych krajach też się zdarzało.
0
@draxidox Warto na początek szukać kogoś o imieniu Anna. Zawsze to poszerza możliwości aby coś dopisać na początku jeśli związek się rozpadnie.
2
@Kidd dziwię się ze nikt w tym kraju w takich przypadkach nie stawia zarzutu nieudzielenia pomocy. Jest przecież na to odpowiedni paragraf i każdy świadek powinien mieć dla przykładu postawione zarzuty.
23
@AdiKingu96 Są już na to niezbite dowody?
2
@Walker To już jest chore.
0
@arasz1819 Ja tam nie jestem w tych sprawach decyzyjny więc mój strach i tak nie ma nic do rzeczy. I to nie strach,a raczej ocena sytuacji.
0
@Medium To oznaczałoby atomową wojnę światową. Chiny nie stałyby spokojnie
0
@Kazragore Tak rozumiem,że chcialbys aby pies żył dłużej ale to tylko jeden aspekt tej sprawy. Owszem - człowiek ingerował w genetykę psów ale działo się to na na przestrzeni setek lat i nie zmieniało drastycznie jakichś ich cech w krótkim okresie.Dlatego warto to najpierw przemyśleć,podyskutować i przeanalizować efekty.
1
@KrychaFCB A słyszeliście o podobno słynnym w Skandynawii przypadku uśmiercania pacjentów przez pielęgniarkę? Ostatnio natrafiłem na książkę o tym procesie i przyznam się,że pierwszy raz o tym usłyszałem.
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4979095/pielegniarka---historia-zbrodni-ktore-wstrzasnely-skandynawia