@Majkel34 Ciekawe czy czytelnicy Onetu to wyłapali, czy zapłonęli słusznym oburzeniem na krzywdę tego nienarodzonego dziecka, tak jak dotychczas reagowali na krzywdę ciężarnych loch podczas polowania.
@inViNcibl3 Zważywszy na to, że ci którzy chcieli to już się zaszczepili,a zostali ci którzy są wręcz skłonni zapłacić za lewy certyfikat to raczej ten plan nie może się udać.
@xzzxyj A w jakiej formie się o tym dowiedziałeś? Przecież to nie jest jakaś wiedza tajemna którą uzyskałeś od kolegów, tylko musieli to publicznie ogłosić.
@xzzxyj Dopóki szczepionki są dobrowolne to tak samo jakby uczelnia zmuszała do korzystania z usług jakiejś firmy czy kupowania jej produktów. Czyli jest to bezprawne wymuszanie.
@Martwy No bez przesady - gdyby wszyscy podchodzili tak racjonalnie do kwestii finansowych w futbolu jak Bawarczycy, to piłka nożna nie byłaby tak wypaczona.
@FC1899Barca Co miesiąc wchodzą na wyższy poziom absurdu i nawet się z tym nie kryją. Edit - warto przypomnieć przy okazji, że Australijczycy mają to we krwi - patrz historia Aborygenów.
@puyol_presidend5 Wolałbym obejrzeć ich pojedynek szachowy. Przygotowania oraz sama rozgrywka zajęłyby im tyle czasu, że znikłyby na kilka lat z życia publicznego.
0
@tomek8756 Widzę, że wielu już wdrukowano ten slogan, tylko po co oni dalej wdrukowują go innym?
0
@DaPidejpi W szoku to oni będą jak Tusk dojdzie do władzy...
0
@Majkel34 Ciekawe czy czytelnicy Onetu to wyłapali, czy zapłonęli słusznym oburzeniem na krzywdę tego nienarodzonego dziecka, tak jak dotychczas reagowali na krzywdę ciężarnych loch podczas polowania.
0
@Przemek2323 Bo ryba psuje się od głowy...
2
@Japonk Nie muszą jeśli są w klubie co najmniej 2 lata. Abde jest pół roku.
0
@inViNcibl3 Zważywszy na to, że ci którzy chcieli to już się zaszczepili,a zostali ci którzy są wręcz skłonni zapłacić za lewy certyfikat to raczej ten plan nie może się udać.
1
@Kondziubarca To tylko w Australii. To tylko w Austrii. To tylko we Włoszech. To tylko w Pol.... Oh shit.
0
@inViNcibl3 Wszystko rozumiem - ale jaka jest logika w tym aby zachęcić do szczepień wprowadzając płatne szczepionki?
5
@Barca1992 Podobno w USA gdy podają zastrzyk śmierci, to dezynfekują miejsce wkłucia.
6
@MarioVeB! Ale nadal jesteś narażony na obecność nieszczepów wokół siebie. W Austrii niedługo będziesz miał możliwość aby tego uniknąć. Polecam.
1
@norbi77 W zasadzie sam sobie odpowiedziałeś. Warto jeszcze dodać, że chodzi o dobrowolne szczepienia.
47
@MarioVeB! Austria stoi przed tobą otworem
1
@Barca1992 Luzik. A wiadomo już co planują w aktualizacji "Ultra Green Pass"?
0
@AnnaMarianna A nie opcji żeby zostać samemu?
0
@Ironman No i elegancko. Czyli już wiesz do kogo powinieneś się zwrócić.
0
@xzzxyj Jak oficjalne to podrzuć źródło.
2
@Ironman Najpierw należy dopuścić ich do władzy a potem kierować podobne petycje. Na kogo głosowałeś?
1
@VbamboeB No racja - a ci którzy mają przeciwwskazania niech się zamkną w bunkrze.
0
@xzzxyj A w jakiej formie się o tym dowiedziałeś? Przecież to nie jest jakaś wiedza tajemna którą uzyskałeś od kolegów, tylko musieli to publicznie ogłosić.
0
@ForcaMilosz Wręcz przeciwnie. Biedniejsze kluby mogłyby zatrzymywać lepszych graczy u siebie i mecze byłyby bardziej wyrównane.
7
@xzzxyj Dopóki szczepionki są dobrowolne to tak samo jakby uczelnia zmuszała do korzystania z usług jakiejś firmy czy kupowania jej produktów. Czyli jest to bezprawne wymuszanie.
0
@Martwy No bez przesady - gdyby wszyscy podchodzili tak racjonalnie do kwestii finansowych w futbolu jak Bawarczycy, to piłka nożna nie byłaby tak wypaczona.
1
@Xwowrak Nazwę kojarzę,robiłem tam zakupy i wszystko było ok. Tyle, że nie w ostatnim czasie, sprawdz opinie na ceneo. Tam powinny być aktualne.
12
@FC1899Barca Co miesiąc wchodzą na wyższy poziom absurdu i nawet się z tym nie kryją.
Edit - warto przypomnieć przy okazji, że Australijczycy mają to we krwi - patrz historia Aborygenów.
1
@puyol_presidend5 Wolałbym obejrzeć ich pojedynek szachowy. Przygotowania oraz sama rozgrywka zajęłyby im tyle czasu, że znikłyby na kilka lat z życia publicznego.
0
@Azi Dokładnie - jeśli taki projekt trafiłby pod obrady Sejmu, to opozycja zapewniłaby jego przepchnięcie.
0
@Sau_Ron Johan Cruyff bo był nie z tej ziemi. Reszta to zwykli śmiertelnicy.
0
@Kamiloza91 1.Puyol 2. Iniesta 3. Xavi. Messi u mnie zdyskwalifikowany, gdyż nie spełnia podstawowych kryteriów.
0
@dziaraka Czyli on się zgadza z tym nielogicznym stwierdzeniem, czy mówi to z jakichś nieznanych powodów?
0
@ProMILs Spokojnie - na razie muszą przyzwyczaić społeczeństwo a potem wprowadzą comiesięczne szczepienia i problem zniknie.