0

@VirtuoZ Nie. Zgadzam się absolutnie.

0

@VirtuoZ Ale którego 1000-lecia? Tego trzeciego czy drugiego?

9

@Sulimo Może to ten sam kibic jeździ za nim i w niego rzuca? Może kiedyś mu zepsuł kupon albo coś....

0

@VirtuoZ Skoro pierwsza opcja uniemożliwia przegranie meczu, a opcja trzecia to jakaś fikcja, to pozostaje opcja b.

0

@Krzychu1010 Czas surferów.

5

@MarFan Nie - rząd absolutnie nie jest od tego aby dbać o życie obywateli.

1

@Kusco15 To w sumie tak samo jak przy sytuacji po słowach Brauna. Co niektórzy już chcieliby posadzić go za słowa " będziesz pan wisiał, gdy Polska się obudzi".

0

@Kusco15 Taka ciekawostka z pierwszej ręki odnośnie wyżywienia. Znajomy przekazał, że jeśli chodzi o śniadanie, to dzień w dzień wyjeżdża ok godz 8 rano z macierzystej jednostki i wiozą je 200-300 km. Więc mogliby to dopracować jeśli chodzi o samą logistykę, bo to trochę niepraktyczne.

0

@Pitinho Bo to był czas gdy brakowało wychowanków, którzy pukali do pierwszego składu.

1

@Bocheno1 Ciekawe co na to sądy. Prawdopodobnie i tak wypłacą im należne pieniądze wraz z odsetkami.

1

Włączyłem na chwilę program Woronicza 17 - na litość boską, tego nie da się słuchać. Przekrzykują się jeden przez drugiego i w efekcie nie słychać nic co mają do powiedzenia. Przykre, że media promują takie sposoby prowadzenia podobnych programów.

0

@l0Messini Co ty piszesz? Już to zmienili? Ciąża jest z reguły przeciwwskazaniem gdyż ciężko jest zebrać odpowiednią grupę ciężarnych kobiet skłonnych do przetestowania na nich leków,szczepionek czy innych preparatów. Nie sądzę, aby im się udało i teraz. Pewny jesteś z tą ciążą?

0

I to jest ta różnica. Nie chcę krytykować Koemana ale rok temu pytany o mistrzostwo powiedział że to już rozstrzygnięte, a Xavi daje impuls by walczyć do końca.

1

Podobają mi się te zagrania Abde.

7

To już oficjalne - Xavi ma pakt z diabłem.

1

@Nazio87 W sumie jak obaliłbyś tę flaszkę to pewnie lepiej by ci to na mózg podziałało niż oglądanie Fame MMA, więc już się tak sam siebie nie oszukuj.

0

@Wegson Nie nauczyłeś się czytać pomiędzy wierszami? Same informacje są w większości prawdziwe. Czasem tylko wystarczy znać kontekst aby wyłapać gdy napiszą, że zawodnik zajął zaszczytne drugie miejsce w zawodach w których uczestniczyły dwie osoby to znaczy, że tak naprawdę przegrał te zawody.

0

@Sulimo Też nie trawię tego Kloppa. Nie chciałbym aby kiedykolwiek zawitał do Barcy.

0

@norbi77 Ale co miał kombinować? Skoro nie ma immunitetu to co mógł zrobić? Dać łapówkę? Normalne zachowanie i tyle. Nie widzę tu czegoś co zasługiwałoby na jakąś szczególną pochwałę. Zresztą co mnie ta cała sprawa obchodzi? Masa ludzi rocznie traci za to prawko i tyle. Kara dotkliwa ale na pewno wpływa na delikwenta i potem powinien się pilnować. Nie widzę powodu aby polityk miałby być za to dodatkowo piętnowany.

0

@gontex Pewnie wszystko zależy od tego czy jest taki punkt w kontrakcie. Powinno to być normą.

0

@DonAndrzejos No i trudno Oby tylko miał na tyle honoru aby rozwiązać kontrakt w trybie natychmiastowym.

0

@Stagiryta A co w tym złego? Każdy musi się szczerzyć jak głupi do sera?

1

@VamosRakieta Dokładnie - Ronaldo nie odpoczywał i przynajmniej zapewnił awans swojej reprezentacji. A nie, czekaj.

2

@norbi77 Normalnie na medal zasłużył.

0

@Witekk10 Kurka - człowiek nie nadąża dodawać do ignorowanych tak często te klony się pojawiają.

1

@MrRipley Do boju Kanarki.

0

@Zieliniak No co jak co, ale im się udało. Niemal jak wygrany los na loterii. Gorzej gdy Tusk dojdzie do władzy. Hehe.

4

@Colon W sumie nie powiedział nic złego. Nie zna się na tym temacie to nie próbuje zgrywać mędrca tylko zdaje się w tej sprawie na "ekspertów". Gorsza sprawa, że ci "eksperci" są w części oderwani od rzeczywistości.

0

@macio_944 Oczywiście, że wyjdzie. Niejaki Włodzimierz C. zrobił coś o wiele gorszego (chodzi to o samo zdarzenia ale i o to jak się zachował po wszystkim) a i tak dostał się do europarlamentu.

0

@Arkon No spoko. W sumie racja - nie da się znaleźć partii w której by wszystko wyborcy odpowiadało i czasem trzeba się skupić na tym co dla niego ważniejsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?