@CrazyHorseLakota Jak interesuje cię tematyka krucjat to ta trylogia zapowiada się ciekawie, aczkolwiek jeszcze jej nie słuchałem - https://lubimyczytac.pl/szukaj/ksiazki?phrase=turnieje%20boze Co do innych ciekawych książek to gorąco polecam serię Krzysztofa Spadło - Skazaniec - na yt można posłuchać fragmenty - autor nagrał nawet filmiki/zwiastuny z udziałem aktorów amatorów.
@Foton W jakimś talent show brała udział - chyba w Must be the music - na yt są nagrania. Ale dopiero gdy nawiązała współpracę z Jazzboy to jej kariera nabrała rozpędu.
@puyol_presidend5 Ale co to znaczy antyszczepionkowiec? Sam zauważyłeś, że na razie nie jesteś zaszczepiony, więc sam fakt zaszczepienia chyba nie jest jedynym kryterium aby kogoś zaszufladkować?
@barcelonaLM "osoba która nie choruje nie powinna zakażać" Czyli skoro już wiemy że po szczepieniu można chorować i zarażać innych to logiczne byłoby zastosować kwarantannę wobec osób szczepionych w tych samych przypadkach w których jest to stosowane wobec osób nieszczepionych.
@Barca1992 A weź daj spokój - od pół godziny usiłuję sfinalizować pewną transakcję a strona co chwilę się zawiesza. Dobra znowu padła. Huk z tym wszystkim.
@ShinobiQWE Śmiej się śmiej ale pierwsze ofiary już ma na swym koncie - rynki na całym świecie zalały się czerwienią. Dobra informacja to taka, że ceny ropy też spadają.
@barcelonaLM Ano i jeszcze Niedzielski przyznał, że restrykcje nic nie dają. Witajcie w nowej rzeczywistości. To co mówili i robili wczoraj to wam się tylko śniło.
0
@CrazyHorseLakota Jak interesuje cię tematyka krucjat to ta trylogia zapowiada się ciekawie, aczkolwiek jeszcze jej nie słuchałem - https://lubimyczytac.pl/szukaj/ksiazki?phrase=turnieje%20boze
Co do innych ciekawych książek to gorąco polecam serię Krzysztofa Spadło - Skazaniec - na yt można posłuchać fragmenty - autor nagrał nawet filmiki/zwiastuny z udziałem aktorów amatorów.
0
@Foton W jakimś talent show brała udział - chyba w Must be the music - na yt są nagrania. Ale dopiero gdy nawiązała współpracę z Jazzboy to jej kariera nabrała rozpędu.
1
@Kapitan hawk Tak średnio bym powiedział. Tak średnio.
13
@puyol_presidend5 Ale co to znaczy antyszczepionkowiec? Sam zauważyłeś, że na razie nie jesteś zaszczepiony, więc sam fakt zaszczepienia chyba nie jest jedynym kryterium aby kogoś zaszufladkować?
3
@urbipl Bydlę napluło w twarz tej kobiecie,a ten typ w tle jeszcze się naśmiewa. Gęste hatfu w waszą stronę.
0
@Colon Byłem z 2-3 lata temu na koncercie Korteza i tam Kasia spiewała jedną piosenkę bo też należy do stajni Jazzboy. Od tej pory śledzę jej karierę.
2
Magiczny utwór - a najlepsze jest to, że raczej nie będzie leciał na okrągło w głównych radiach i nie zbrzydnie do reszty-
0
@DonMatteo901 Ale kluby nie dojdą do porozumienia jeśli chodzi o kwestie finansowe. Chyba, że oddamy kogoś w zamian.
3
@barcelonaLM "osoba która nie choruje nie powinna zakażać" Czyli skoro już wiemy że po szczepieniu można chorować i zarażać innych to logiczne byłoby zastosować kwarantannę wobec osób szczepionych w tych samych przypadkach w których jest to stosowane wobec osób nieszczepionych.
0
@GeraltzKatalonii To jeszcze lepiej - mogliśmy wygrać grupę i nie grać baraży. Chodziło mi o samo losowanie.
0
@GeraltzKatalonii A czy byli w ogóle łatwiejsi rywale? Jak dla mnie to byli tylko mocniejsi albo na tym samym poziomie co Rosja.
4
@hayek On tak mówił chyba o Fodenie
0
@IronSanHybrid Bez sensu - skoro dziki mieszkają w mieście, to drapieżniki w lasach im niestraszne.
0
@Commandement No i co z tym niby zrobią?
0
@kulek22 I zaanektują Polskę więc baraży nie będzie.
2
@DwayNee A jak wygramy dwa mecze to i tak odpadniemy z grupy na mundialu.... I tak zawsze dupa z tyłu.
9
@tbas To ja dla kontrastu przypomnę remisy z Anglią i Hiszpanią, żeby wlać trochę nadziei w serca.
0
@Emhyr Za rok to mundial w grudniu więc siłą rzeczy nikt za mundial nie będzie premiowany
0
@BarcaInfo To jakieś żarty. A gdzie niby Jorginho?
1
@Barca1992 A weź daj spokój - od pół godziny usiłuję sfinalizować pewną transakcję a strona co chwilę się zawiesza. Dobra znowu padła. Huk z tym wszystkim.
0
@ShinobiQWE Śmiej się śmiej ale pierwsze ofiary już ma na swym koncie - rynki na całym świecie zalały się czerwienią. Dobra informacja to taka, że ceny ropy też spadają.
0
@Amigo_Blanco Bo ty i ja i on
Jesteśmy debilami
Bo Biden, Putin i Dalajlama
Też są debilami
And justice for all.
0
@Grrrr A Mourinho go wyrzucił z Romy. Co za dzban
0
@koksik2700 Od razu idiotki? Przynajmniej miały wytłumaczenie
0
@Mixtape A gdzie to kupujesz i jak trzymasz?
0
@Woland10 Byli już tu kibice Realu, byli kibice PSG, a teraz pojawili się kibice (no dobra- na razie jeden kibic) MU. Chyba to nie to forum kolego.
1
@Mixtape A niby czym będzie? Jeśli odpadniemy z LM to za sprawą Benfiki, a tam są równie dobre drużyny, jak nie lepsze.
1
@FCMichalo Miałbym w to wywalone. Jego życie, jego sprawa.
0
@Ciule123 Czyli ten stary nie był śmiercionośny?
1
@barcelonaLM Ano i jeszcze Niedzielski przyznał, że restrykcje nic nie dają. Witajcie w nowej rzeczywistości. To co mówili i robili wczoraj to wam się tylko śniło.