@kamilo0066 Nie zmienia to faktu, że to on ma te triumfy na półce i nikt mu ich nie odbierze. Innym pozostało ekscytowanie się jakimś śmiesznym plebiscytem popularności.
Ależ jest napinka na ten plebiscyt popularności. Ale tak serio - czekacie tak samo na Oscary aby potem oglądać tylko te nagrodzone produkcje i żadnych innych? A w międzyczasie nie trafia wam się żadna perełka która wam się spodoba i dla was ma większą wartość niż jakiś nagrodzony Oscarem gniot?
@Keson Halo - to tylko piłkarz - a niektórzy traktują go jako geniusza czy co? Facet ma łeb do interesów i kontakty w świecie futbolu i biznesu -to trzeba przyznać ale to wszystko. Nie wymagaj od niego jakiegoś wybitnego intelektu.
0
@Encore Nie wiem kto to ale szczerą prawdę napisał.
0
@unbelievable Oczywiście. Ronaldo poza pierwszą piątką to wielka porażka tego plebiscytu i pokazuje jak bezwartościowy się stał.
0
@Mr8lack I to dobitnie pokazuje jak się stoczył ten plebiscyt.
0
@koziar A po co mu ten tombak - tą śmieszną nagrodę to tylko w klopie mogą sobie spuścić.
0
@pawelke3n Hehehe. Brawo Polacy.
0
@damian16161212 Polska podobno w lutym ma ogłosić bojkot mundialu z powodu łamania praw człowieka w Katarze
0
@Sau_Ron Nie wiem po co pisać w ogóle takie rzeczy . Copa America to bieda turniej, ale każdy o tym wie . To tak jakby pisac w kółko że 2+2=4
0
@barcanawieki Francuska gala, francuski klub. O czym my w ogóle rozmawiamy. Banda złodziei i tyle
0
Prawda jest taka, że gdyby to Lewy przeszedł do PSG to on by dzisiaj odbierał ZP.
0
@Grzbiet Już dawno przełączone.
1
Robert Brawo!!!!!!
Edit - falstart. Do kitu z tym zakichanym plebiscytem . Kto tam w ogóle głosuje
2
@Roxi Robert Lewandowski
0
@DonMatteo901 Hahaha Może zamiast tego pokażą bramki Frankowskiego.
1
@D10SLEO Mbappe.
0
@messicocacola Bezdyskusyjnie.
1
Cristiano poza pierwszą piątką? Niech oni już zwijają ten plebiscyt bo to jakiś absurd.
0
@clyde Już nie - teraz PSG będzie zapisane jako klub zdobywcy ZP 2021
0
@clyde Gdyby Messi został to byłyby trzy.
0
@hardmind No to teraz tak z ręką na sercu - czy ktokolwiek tutaj obejrzał kiedyś cały mecz piłki kobiecej?
0
@eXi Jedna dla facetów, druga dla panienek
0
@mate92 Ładny przykład dają siedząc tak blisko siebie bez maseczek.
0
@Ruchks Jakiś ziomek Mbappe.
0
@Deeespacito Le cabaret zrozumie
0
Dlaczego niektórzy siedzą bez maseczek?
0
@jedrek7000 No i ma rację.
0
@kamilo0066 Nie zmienia to faktu, że to on ma te triumfy na półce i nikt mu ich nie odbierze. Innym pozostało ekscytowanie się jakimś śmiesznym plebiscytem popularności.
0
@kamilo0066 Doprowadził swoje drużyny do najważniejszych triumfów w ubiegłym sezonie. Zamykam temat.
0
Ależ jest napinka na ten plebiscyt popularności. Ale tak serio - czekacie tak samo na Oscary aby potem oglądać tylko te nagrodzone produkcje i żadnych innych? A w międzyczasie nie trafia wam się żadna perełka która wam się spodoba i dla was ma większą wartość niż jakiś nagrodzony Oscarem gniot?
0
@Keson Halo - to tylko piłkarz - a niektórzy traktują go jako geniusza czy co? Facet ma łeb do interesów i kontakty w świecie futbolu i biznesu -to trzeba przyznać ale to wszystko. Nie wymagaj od niego jakiegoś wybitnego intelektu.
0
@kamiVeB Powinien być. Głupio by było gdyby zabrakło zdobywcy Złotej Piłki na gali.