@Hubsao Ale co mu się dziwić? Tym bardziej w jego sytuacji gdy z tyłu głowy tkwi podświadoma obawa o to, że nie wiadomo kiedy znowu odniesie kontuzję i czy znajdzie się ktoś kto mu będzie skłonny dać wysoki kontrakt? Każdy by próbował wycisnąć tyle kasy ile się da. O ile Moriba popełnił błąd bo był w takim momencie kariery,że miał szansę wyrobić nazwisko i trenera który mu ufał, tak Dembele jest w takiej sytuacji, że nie ma co się dziwić iż walczy o kasę.
@lucca87 Otóż to - dziwne, że w dobie fioła na punkcie ekologii nikt nie uświadamia ludzi ile energii musi stracić samochód na zatrzymanie i ponowne ruszenie z miejsca i warto aby pieszy nie wymuszał tego zatrzymania w przypadku gdy będzie mógł przejść za kilka sekund po przejeździe samochodu, bo nikt za nim nie jedzie.
@Borneo Szczepionka mi zupełnie nie przeszkadza. Przeszkadza mi to, że ktoś chce zmuszać do szczepień i to kontrolować. Przykład jedzenia sam podałeś, więc napisałem jaka jest różnica - pewne jest to, że bez jedzenia nie przeżyje nikt, a bez szczepionki przeżyje większość.
@pres Co za bezsensowne pytanie. Gol to gol, o ile zdobyty zgodnie z przepisami. Niemoralne to jest wtedy gdy zostanie strzelony ręką, albo po karnym z sufitu.
@MesQueUnClub_87 Jeśli kierowca był pijany to na pewno odpowiada z własnej kieszeni. Pytanie tylko jak to udowodnić. Dla was najlepsze rozwiązanie to zgłosić do ubezpieczyciela i tyle. Jeśli ubezpieczyciel uzna roszczenie za zasadne to wypłaca kasę i po sprawie.
@Borneo Różnica jest taka, że jedzenie możesz sobie wyprodukować sam, a szczepionek nie. No i jedzenie jest do życia niezbędne, a bez szczepionek da się żyć. Zresztą z tobą to jak grochem o ścianę. Szkoda czasu.
@Wizz777 Dokładnie tak samo to widzę - jedyne wyjście to takie, że oddadzą kogoś w zamian albo naprawdę staną na głowie aby zapisać umowę w jakiś wybitnie kreatywny sposób, tylko niby dlaczego ktokolwiek miałby iść Barcy na rękę?
@MesQueUnClub_87 Spokojnie - były Orły Górskiego, potem był Boniek, a teraz mamy Lewego. Podejrzewam, że wśród naszej emigracji zarobkowej jest kilka talentów szlifowanych na zachodzie i niedługo znów doczekamy się jakiegoś cracka.
@Ghostface Ja tam nie zamierzam oceniać postępowania tego lekarza bo mnie ta sprawa nie dotyczy. Niech go rozliczają pacjenci. Jeśli komuś zaszkodził to sądzę, że byłoby głośno o pozwach a ja o żadnym jakoś nie słyszałem. Jedyne o czym było głośno to o naciskach jakie na nim wywierano, a nawet tam nie wspominano o tym, że jego działania wyrządziły komuś krzywdę, a jedynie o tym, że złamał czy naciągnął jakieś procedury itp.
@Ghostface A na kim jak nie na ludziach? A szczepionki to na kim testowali? Jeśli chodzi o ten lek to on już istnieje kilkadziesiąt lat, znane są przeciwwskazania, dawkowanie a także jest on zalecany do stosowania przy chorobach wirusowych - więc w czym tu problem?
@Gall Dlaczego nie powinien? Gdyby tak każdy patrzył na świat jak ty, to świat stałby w miejscu. W samej medycynie wiele postępowych odkryć powstało zupełnym przypadkiem.
@Pitinho Jak na razie to Fati miał jedną poważną kontuzję, a co do jej leczenia pojawia się wiele zarzutów. Również co do tych kolejnych kontuzji nie tylko u Fatiego, pojawiają się doniesienia, że w jakimś stopniu odpowiadał za nie sztab medyczny. Należałoby to wyjaśnić i poczekać na efekty zmian.
@Lionel_Messi10 A w którym miejscu on obraził Ronaldinho. To że jest alkoholikiem to powszechnie znany fakt. Tak jak Maradona był ćpunem. Przykre ale to tylko szczera prawda. Pozostaje tylko trzymać kciuki aby Ronnie się wygrzebał z tego nałogu.
@chudinhomc Skoro media znajdują sposoby aby poinformować między wierszami o znanych osobach które zostały o coś oskarżone (pisząc np. brat Mariusza Pudzianowskiego) i nie ponoszą za to konsekwencji, to pewnie nie da się zablokować informowania o innych rzeczach.
@chosenone W sumie dotknąłeś istotnego problemu - czas skończyć z uprzywilejowaniem tej jednej choroby jeśli chodzi o jej leczenie. To powinno załatwić sprawę.
@Abominacja 50 procent czego? Chodziło mi o tą konkretną przesłankę do aborcji, którą opisałeś - czyli po pierwsze musi dojść do gwałtu, po drugie do zapłodnienia w wyniku gwałtu, a po trzecie zgwałcona kobieta musi odczuwać potrzebę dokonania aborcji. Nie sądzę aby takich przypadków było zbyt wiele w społeczeństwie.
@Sysia11 Anglia ma jeden minus - jest przeinwestowana do maksimum. A wygrywa tylko jeden zespół. To w końcu wpłynie na to, że gracz który chce osiągać sukcesy będzie wolał iść choćby do takiej Hiszpanii aby tam na luzie zdobywać trofea niż co rok drżeć o to czy zakwalifikuje się do LM
@BajteR No niekoniecznie - czasem tak jak w tym wypadku opłaca im się poddać to pod głosowanie aby wywołać gównoburzę. Ale zebranie tych podpisów naprawdę nie jest takie proste.
0
@Hubsao Ale co mu się dziwić? Tym bardziej w jego sytuacji gdy z tyłu głowy tkwi podświadoma obawa o to, że nie wiadomo kiedy znowu odniesie kontuzję i czy znajdzie się ktoś kto mu będzie skłonny dać wysoki kontrakt? Każdy by próbował wycisnąć tyle kasy ile się da. O ile Moriba popełnił błąd bo był w takim momencie kariery,że miał szansę wyrobić nazwisko i trenera który mu ufał, tak Dembele jest w takiej sytuacji, że nie ma co się dziwić iż walczy o kasę.
2
@lucca87 Otóż to - dziwne, że w dobie fioła na punkcie ekologii nikt nie uświadamia ludzi ile energii musi stracić samochód na zatrzymanie i ponowne ruszenie z miejsca i warto aby pieszy nie wymuszał tego zatrzymania w przypadku gdy będzie mógł przejść za kilka sekund po przejeździe samochodu, bo nikt za nim nie jedzie.
2
@barteggg08 To nie było zamiast, tylko brali tego na którego było nas stać.
0
@Krzychu83924 Po latach nikt o tym nawet nie będzie pamiętał, a PSG będzie i tak widnieć na liście klubów z których wywodzą się zdobywcy Złotej Piłki.
5
@Borneo Szczepionka mi zupełnie nie przeszkadza. Przeszkadza mi to, że ktoś chce zmuszać do szczepień i to kontrolować. Przykład jedzenia sam podałeś, więc napisałem jaka jest różnica - pewne jest to, że bez jedzenia nie przeżyje nikt, a bez szczepionki przeżyje większość.
0
@pres Co za bezsensowne pytanie. Gol to gol, o ile zdobyty zgodnie z przepisami. Niemoralne to jest wtedy gdy zostanie strzelony ręką, albo po karnym z sufitu.
0
@MesQueUnClub_87 Jeśli kierowca był pijany to na pewno odpowiada z własnej kieszeni. Pytanie tylko jak to udowodnić. Dla was najlepsze rozwiązanie to zgłosić do ubezpieczyciela i tyle. Jeśli ubezpieczyciel uzna roszczenie za zasadne to wypłaca kasę i po sprawie.
2
@Barca1992 Niech im ktoś tam przekaże, że zaszczepieni także chorują i mogą zarażać innych.
1
@Borneo Nie w tym rzecz. Tak jak mówiłem - szkoda czasu na tą dyskusję.
1
@jeyx77x "Ale to nic w porównaniu do tej akcji dotyczącej pumy.
-Jakiej pumy?
- Co ma jaja z gumy..."
18
@Borneo Różnica jest taka, że jedzenie możesz sobie wyprodukować sam, a szczepionek nie. No i jedzenie jest do życia niezbędne, a bez szczepionek da się żyć. Zresztą z tobą to jak grochem o ścianę. Szkoda czasu.
1
@Wizz777 Dokładnie tak samo to widzę - jedyne wyjście to takie, że oddadzą kogoś w zamian albo naprawdę staną na głowie aby zapisać umowę w jakiś wybitnie kreatywny sposób, tylko niby dlaczego ktokolwiek miałby iść Barcy na rękę?
6
@escarabajo Prostego faktu, że Zlatana nie należy traktować jak reszty zwykłych ludzi.
0
@MesQueUnClub_87 Spokojnie - były Orły Górskiego, potem był Boniek, a teraz mamy Lewego. Podejrzewam, że wśród naszej emigracji zarobkowej jest kilka talentów szlifowanych na zachodzie i niedługo znów doczekamy się jakiegoś cracka.
6
@escarabajo Gbur? Są ludzie i jest Zlatan. A ci którzy tego nie ogarniają nie łapią się w ogóle do żadnej kategorii.
0
@Ghostface Ja tam nie zamierzam oceniać postępowania tego lekarza bo mnie ta sprawa nie dotyczy. Niech go rozliczają pacjenci. Jeśli komuś zaszkodził to sądzę, że byłoby głośno o pozwach a ja o żadnym jakoś nie słyszałem. Jedyne o czym było głośno to o naciskach jakie na nim wywierano, a nawet tam nie wspominano o tym, że jego działania wyrządziły komuś krzywdę, a jedynie o tym, że złamał czy naciągnął jakieś procedury itp.
0
@Ghostface A na kim jak nie na ludziach? A szczepionki to na kim testowali? Jeśli chodzi o ten lek to on już istnieje kilkadziesiąt lat, znane są przeciwwskazania, dawkowanie a także jest on zalecany do stosowania przy chorobach wirusowych - więc w czym tu problem?
1
@Gall Dlaczego nie powinien? Gdyby tak każdy patrzył na świat jak ty, to świat stałby w miejscu. W samej medycynie wiele postępowych odkryć powstało zupełnym przypadkiem.
0
@Pitinho Jak na razie to Fati miał jedną poważną kontuzję, a co do jej leczenia pojawia się wiele zarzutów. Również co do tych kolejnych kontuzji nie tylko u Fatiego, pojawiają się doniesienia, że w jakimś stopniu odpowiadał za nie sztab medyczny. Należałoby to wyjaśnić i poczekać na efekty zmian.
1
@Vebrol Dlaczego tak uważasz? Z punktu widzenia marketingowego było to najlepsze co się mogło w piłce wydarzyć.
0
@Krzychu83924 Nawet jeśli odda tą piłkę to i tak zdobył ją jako zawodnik PSG czym zapisał ich w historii ZP.
0
@Lionel_Messi10 A w którym miejscu on obraził Ronaldinho. To że jest alkoholikiem to powszechnie znany fakt. Tak jak Maradona był ćpunem. Przykre ale to tylko szczera prawda. Pozostaje tylko trzymać kciuki aby Ronnie się wygrzebał z tego nałogu.
0
@Pawel13sz Oby ją faktycznie dostał.
0
@chudinhomc Skoro media znajdują sposoby aby poinformować między wierszami o znanych osobach które zostały o coś oskarżone (pisząc np. brat Mariusza Pudzianowskiego) i nie ponoszą za to konsekwencji, to pewnie nie da się zablokować informowania o innych rzeczach.
0
@chosenone W sumie dotknąłeś istotnego problemu - czas skończyć z uprzywilejowaniem tej jednej choroby jeśli chodzi o jej leczenie. To powinno załatwić sprawę.
1
@Abominacja 50 procent czego? Chodziło mi o tą konkretną przesłankę do aborcji, którą opisałeś - czyli po pierwsze musi dojść do gwałtu, po drugie do zapłodnienia w wyniku gwałtu, a po trzecie zgwałcona kobieta musi odczuwać potrzebę dokonania aborcji. Nie sądzę aby takich przypadków było zbyt wiele w społeczeństwie.
0
@Sysia11 Anglia ma jeden minus - jest przeinwestowana do maksimum. A wygrywa tylko jeden zespół. To w końcu wpłynie na to, że gracz który chce osiągać sukcesy będzie wolał iść choćby do takiej Hiszpanii aby tam na luzie zdobywać trofea niż co rok drżeć o to czy zakwalifikuje się do LM
0
@Abominacja Dziwi mnie, że sprawa która tak naprawdę jest istotna dla promila z promila społeczeństwa budzi aż takie emocje.
0
@BajteR No niekoniecznie - czasem tak jak w tym wypadku opłaca im się poddać to pod głosowanie aby wywołać gównoburzę. Ale zebranie tych podpisów naprawdę nie jest takie proste.
0
@FabregasOnlyInMyHeart Pewnie w ostatnim dniu jego kontraktu coś ogłoszą.