0

@Przemek2323 Skoro trwa szturm to próba dogadania się z agresorem nie jest oderwaniem od rzeczywistości.

1

@Criss18Barca PSG? Zniszczyć, spalić a popioły zaorać.

1

@Uukasz_93 Na Zachodzie który jest uzależniony od gazu to mogą się tych wyłączeń spodziewać. Ale dlaczego grozi to Polsce przy energetyce opartej na węglu? Ktoś potrafi to wyjaśnić?

0

@nitey Mój idol powinien mieć dwie Złote Piłki - ale jednej mu nie przyznali a drugą mu ukradli. #Robbed Lewandowski

0

@Sysia11 Jedzie na nazwisku.

0

@Tasde I bardzo dobrze - jeszcze max dwa lata i szejk się znudzi tą zabawką.

1

@haryveb944 Nie interesują mnie podobne rozkminy. Typ odszedł i krzyżyk mu na drogę. Nic w tym PSG nie pokazuje.

0

@GeraltzKatalonii I za to warto wypić. Niech zbiera od każdego.

0

@pacior95 Znajdź maila i pisz do rzecznika Barcy.

0

@pacior95 Chłopie - pisz do Xaviego. Masz receptę na odmianę Barcy.

0

@xVENUMx Kura znakiii8iii

0

Z cyklu - arcydzieła światowej literatury:
"Umiesz czytać i pisać?
- Gdzie tam. Jak byłem mały to zawlekli mnie siłą do szkoły, ale dostałem tyfusu i zgłupiałem. To mnie uratowało..."

0

@ZefkaKG Ale wojna wcale nie oznacza końca świata.

0

@Matix90 Coś mi się wydaje, że to będzie drugi Balotelli.

0

@ZefkaKG Świata jakiego znamy? To na pewno - ale to następuje cały czas od początków ludzkości. Świat w którym żyją ludzie bezustannie się zmienia.

2

@ranger3120 Wasowskiemu i Szczęśniakowi to on może co najwyżej buty czyścić.

0

@Gall Mogliby w końcu jasno zapisać te kryteria - głosy dziennikarzy jak zwykle, a do tego - mistrzostwo lig UEFA z pierwszej trójki plus 15 pkt, mistrzostwo lig 4,5 - plus 10 pkt, pozostałe ligi - 5 pkt, Król strzelców ligi - 5/10 pkt, zdobywca Ligi Mistrzów - plus 15 pkt, itd - Puchar Uefa, Mundial, Euro, Copa America itd. Trochę by to wyklarowało te kryteria

0

@ZefkaKG No i to zbliża się trochę do rozsądku. Albo uznajemy, że jest pandemia i ograniczenia dotyczą wszystkich bo każdy może przenosić wirusa, albo nie ma żadnych ograniczeń.

5

@Przemek2323 Warto przypomnieć, że opozycja jak zwykle stanęła na wysokości zadania i wniosek o odrzucenie projektu w pierwszym czytaniu przepadł stosunkiem głosów 205 do 204.

0

"Przechodząc przez wioskę zobaczyłem na oko 90-letniego staruszka sadzącego drzewo migdałowe.
-Hej dziaduniu- sadzisz drzewo migdałowe?
- Tak mój synu. Postępuję tak jakbym nigdy nie miał umrzeć.
- A ja dziaduniu postępuję tak jakbym mógł umrzeć w każdej chwili"
Kto z tych dwóch miał rację?

0

@mateusz_mdj10 Jednej rzeczy w tej wypowiedzi nie rozumiem - Muller ma zdaje się pretensje o to, że Lewy nie dostał Złotej Piłki (bardzo słuszne pretensje). Ale dalej pisze o tym co ma do zaoferowania niemiecka piłka nożna. I przywołuje jeszcze postać Ribery'ego. Czy chodzi mu o to, że dopóki jakiś gracz nie pójdzie do wielkich klubów typu Real, Barca czy kluby z Premier League, albo PSG, to nie ma szans na Złotą Piłkę? Jeśli tak w Bayernie myślą, to wcale mnie nie dziwi ich motywacja aby pokazać na co ich stać w starciu z tymi drużynami.

2

@Colon Istnieje też teoria ciemnego lasu -
"Opiera się ona na trzech twierdzeniach:
1) Wszystkie żywe stworzenia starają się zapewnić sobie przetrwanie.
2) Nie istnieje sposób, który pozwalałby dowiedzieć się, czy nieznana forma życia będzie nam przyjazna lub spróbuje nas zniszczyć.
3) Bez gwarancji uzyskania dokładnych informacji o zagrożeniach związanych z tą formą życia, najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić, by przeżyć, jest pozostanie w ukryciu tak długo, jak to możliwe, lub wykonanie pierwszego, zapobiegawczego ataku."

0

@Hubsao Jak odejdzie w styczniu to kasę zgarnie Barca, jak odejdzie w czerwcu to weźmie kasę za podpis do kieszeni.

0

@OCZYmm Skoro napisałem, że większość przeżyje bez szczepionki, a ty rzuciłeś liczby, które są duże ale nie można ich nazwać, że odnoszą się do większości populacji to ta teza nadal się broni.

0

@OCZYmm Skoro już tak rzucasz liczbami i odnosisz się do mojego komentarza to podaj od razu liczby ofiar głodu.

0

@pedrixxx Nie lubię Bundesligi, nie lubię ani BVB ani Bayernu. Kibicuję jedynie aby Lewy pobił rekord wszechczasów Bundesligi, a kto wygra mecz jest mi obojętne.

0

@Hubsao Ale co mu się dziwić? Tym bardziej w jego sytuacji gdy z tyłu głowy tkwi podświadoma obawa o to, że nie wiadomo kiedy znowu odniesie kontuzję i czy znajdzie się ktoś kto mu będzie skłonny dać wysoki kontrakt? Każdy by próbował wycisnąć tyle kasy ile się da. O ile Moriba popełnił błąd bo był w takim momencie kariery,że miał szansę wyrobić nazwisko i trenera który mu ufał, tak Dembele jest w takiej sytuacji, że nie ma co się dziwić iż walczy o kasę.

2

@lucca87 Otóż to - dziwne, że w dobie fioła na punkcie ekologii nikt nie uświadamia ludzi ile energii musi stracić samochód na zatrzymanie i ponowne ruszenie z miejsca i warto aby pieszy nie wymuszał tego zatrzymania w przypadku gdy będzie mógł przejść za kilka sekund po przejeździe samochodu, bo nikt za nim nie jedzie.

2

@barteggg08 To nie było zamiast, tylko brali tego na którego było nas stać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?