Gdyby ktoś dwa lata temu powiedział, że para Barca- Napoli spotka się w Lidze Europy to czy ktoś by w to uwierzył? Przecież taki pojedynek byłby bardzo ciekawym zestawieniem w LM.
@trolownik Bądź co bądź klub z tradycjami kontra zabawka szejka. No i z ligi hiszpańskiej jednak. Nie rozumiem ludzi którzy w tym pojedynku wolą PSG. Oczywiście po tym dwumeczu gorąco będę kibicował aby Real odpadł jak najszybciej.
@MeMyselfAndI Taka drabinka powinna być znana już we wrześniu. Choć z drugiej strony mogłoby dochodzić do tego, że kluby by kombinowały na kogo nie chcą trafić i celowo liczyły na drugie miejsce w grupie aby kogoś uniknąć.
@hayek Dokładnie - jeszcze jest sporo czasu na wyleczenie kontuzji,wzmocnienie składu i na to aby Xavi odmienił oblicze zespołu. Napoli po świetnym początku teraz traci rozpęd, więc przez te dwa miesiące jeszcze sporo może się zmienić.
Najuczciwsze by było gdyby drabinka była ustawiona aż do finału bez wiedzy jakie kluby mogą na siebie trafić - zwycięzca grupy A- drugie miejsce grupy B itd. , tak samo potem - zwycięzca pierwszej pary 1/8 - zwycięzca drugiej pary 1/8 itd. I choć wiele by się zadecydowało podczas losowania grup to nie byłoby szans aby to ustawić. To byłoby najuczciwsze.
@antymadridista100 Chyba raczej nietrudno było to trafić skoro było kilka wykluczonych zestawień. Trafiając jedną parę automatycznie musiałeś trafić i kilka kolejnych, bo pole manewru było ograniczone.
@Elczupakabra Nie wiem czy jest skuteczna ale zastanowienie wzbudza fakt, że te badania idą tak opieszale i podobno w kraju w którym stosowana jest powszechnie w leczeniu covid, podobno brakuje chętnych do tych badań. Wygląda to tak jakby po szumie medialnym skierowali ją do badań aby mieć w razie czego parasol ochronny gdyby ktoś na świecie ogłosił jej skuteczność.
0
Gdyby ktoś dwa lata temu powiedział, że para Barca- Napoli spotka się w Lidze Europy to czy ktoś by w to uwierzył? Przecież taki pojedynek byłby bardzo ciekawym zestawieniem w LM.
1
@william_wallace W tym dwumeczu zdecydowanie za Realem. W następnej fazie z całego serca za ich porażką.
1
@Kgorecki2500 Ale co "jest sędziom"?
0
@trolownik Bądź co bądź klub z tradycjami kontra zabawka szejka. No i z ligi hiszpańskiej jednak. Nie rozumiem ludzi którzy w tym pojedynku wolą PSG. Oczywiście po tym dwumeczu gorąco będę kibicował aby Real odpadł jak najszybciej.
0
@Mario96w Ale cyrki. A ja już zostałem kibicem Ronaldo wbrew sobie, a teraz przyjdzie kibicować Realowi. Co za dzień.
0
Jaki Real z PSG ? O co chodzi? Przeciez mieli MU
0
@MeMyselfAndI Taka drabinka powinna być znana już we wrześniu. Choć z drugiej strony mogłoby dochodzić do tego, że kluby by kombinowały na kogo nie chcą trafić i celowo liczyły na drugie miejsce w grupie aby kogoś uniknąć.
1
@hayek Dokładnie - jeszcze jest sporo czasu na wyleczenie kontuzji,wzmocnienie składu i na to aby Xavi odmienił oblicze zespołu. Napoli po świetnym początku teraz traci rozpęd, więc przez te dwa miesiące jeszcze sporo może się zmienić.
0
Najuczciwsze by było gdyby drabinka była ustawiona aż do finału bez wiedzy jakie kluby mogą na siebie trafić - zwycięzca grupy A- drugie miejsce grupy B itd. , tak samo potem - zwycięzca pierwszej pary 1/8 - zwycięzca drugiej pary 1/8 itd. I choć wiele by się zadecydowało podczas losowania grup to nie byłoby szans aby to ustawić. To byłoby najuczciwsze.
0
Koniec pewnej epoki.
0
@kuz Czyli te, które już są w 1/8 czekają na rywali z 1/16?
0
@Przemek2323 A założysz się, że jednak "nie zapłacimy"? Po prostu rozwinie się szara strefa.
1
@Worny Zawsze przeciwko PSG - choćby nawet i z Realem w finale LM grali.
0
Dziś w Lidze Europy losują tylko jedną rundę czy dwie?
0
@Herato To był bardzo dobry przepis. Moim zdaniem ta zmiana to bardzo zła decyzja.
0
@antymadridista100 Chyba raczej nietrudno było to trafić skoro było kilka wykluczonych zestawień. Trafiając jedną parę automatycznie musiałeś trafić i kilka kolejnych, bo pole manewru było ograniczone.
0
@blodziakk Dopiero będą jaja jak Benfica ich wyrzuci
0
@Pilka_jest_okragla Edit - Oby było odwrotnie i to CR wywalił PSG jak najszybciej.
2
Kto by się spodziewał, że tak szybko przyjdzie kibicować Cristiano Ronaldo, aby jego klub wyrzucił PSG z LM jak najszybciej.
0
@Elczupakabra Nie wiem czy jest skuteczna ale zastanowienie wzbudza fakt, że te badania idą tak opieszale i podobno w kraju w którym stosowana jest powszechnie w leczeniu covid, podobno brakuje chętnych do tych badań. Wygląda to tak jakby po szumie medialnym skierowali ją do badań aby mieć w razie czego parasol ochronny gdyby ktoś na świecie ogłosił jej skuteczność.
1
@Coutinho007 Z Umtitego na razie zejdź, bo poprawnie wczoraj zagrał i być może kontuzje ma za sobą.
1
@jedrek7000 Hehe Ja też
0
Hahahaha Luuk Ależ mnie rozbawił
0
Coutinho ratuj...
0
@pt9 Szkoda tylko, że za darmo.
0
@dafik85 Nie no bez przesady z tym Teleexpressem. Ale nad taką Marsylią to już się można zastanowić
1
@ranger3120 Usłyszeli o tym przypadku z podwórka Nowej Zelandii gdzie typek przyjmował szczepionki za inne osoby.
5
Z początku myślałem że Luuk coś piętką kombinował strzelić, a to od sęka mu się odbiło.
0
@KacperVEB Wielka szkoda, że nie mógł grać w LM. Już nawet nie z Bayernem ale w meczu z Benficą mógł coś zmienić.
0
@ParlesCuyol5 A jak myślisz? On jest zniszczony psychicznie i po prostu boi się strzelać. Czego oczekiwać po graczu który czasem zagra ogony?