0

Gdyby ktoś dwa lata temu powiedział, że para Barca- Napoli spotka się w Lidze Europy to czy ktoś by w to uwierzył? Przecież taki pojedynek byłby bardzo ciekawym zestawieniem w LM.

1

@william_wallace W tym dwumeczu zdecydowanie za Realem. W następnej fazie z całego serca za ich porażką.

1

@Kgorecki2500 Ale co "jest sędziom"?

0

@trolownik Bądź co bądź klub z tradycjami kontra zabawka szejka. No i z ligi hiszpańskiej jednak. Nie rozumiem ludzi którzy w tym pojedynku wolą PSG. Oczywiście po tym dwumeczu gorąco będę kibicował aby Real odpadł jak najszybciej.

0

@Mario96w Ale cyrki. A ja już zostałem kibicem Ronaldo wbrew sobie, a teraz przyjdzie kibicować Realowi. Co za dzień.

0

Jaki Real z PSG ? O co chodzi? Przeciez mieli MU

0

@MeMyselfAndI Taka drabinka powinna być znana już we wrześniu. Choć z drugiej strony mogłoby dochodzić do tego, że kluby by kombinowały na kogo nie chcą trafić i celowo liczyły na drugie miejsce w grupie aby kogoś uniknąć.

1

@hayek Dokładnie - jeszcze jest sporo czasu na wyleczenie kontuzji,wzmocnienie składu i na to aby Xavi odmienił oblicze zespołu. Napoli po świetnym początku teraz traci rozpęd, więc przez te dwa miesiące jeszcze sporo może się zmienić.

0

Najuczciwsze by było gdyby drabinka była ustawiona aż do finału bez wiedzy jakie kluby mogą na siebie trafić - zwycięzca grupy A- drugie miejsce grupy B itd. , tak samo potem - zwycięzca pierwszej pary 1/8 - zwycięzca drugiej pary 1/8 itd. I choć wiele by się zadecydowało podczas losowania grup to nie byłoby szans aby to ustawić. To byłoby najuczciwsze.

0

Koniec pewnej epoki.

0

@kuz Czyli te, które już są w 1/8 czekają na rywali z 1/16?

0

@Przemek2323 A założysz się, że jednak "nie zapłacimy"? Po prostu rozwinie się szara strefa.

1

@Worny Zawsze przeciwko PSG - choćby nawet i z Realem w finale LM grali.

0

Dziś w Lidze Europy losują tylko jedną rundę czy dwie?

0

@Herato To był bardzo dobry przepis. Moim zdaniem ta zmiana to bardzo zła decyzja.

0

@antymadridista100 Chyba raczej nietrudno było to trafić skoro było kilka wykluczonych zestawień. Trafiając jedną parę automatycznie musiałeś trafić i kilka kolejnych, bo pole manewru było ograniczone.

0

@blodziakk Dopiero będą jaja jak Benfica ich wyrzuci

0

@Pilka_jest_okragla Edit - Oby było odwrotnie i to CR wywalił PSG jak najszybciej.

2

Kto by się spodziewał, że tak szybko przyjdzie kibicować Cristiano Ronaldo, aby jego klub wyrzucił PSG z LM jak najszybciej.

0

@Elczupakabra Nie wiem czy jest skuteczna ale zastanowienie wzbudza fakt, że te badania idą tak opieszale i podobno w kraju w którym stosowana jest powszechnie w leczeniu covid, podobno brakuje chętnych do tych badań. Wygląda to tak jakby po szumie medialnym skierowali ją do badań aby mieć w razie czego parasol ochronny gdyby ktoś na świecie ogłosił jej skuteczność.

1

@Coutinho007 Z Umtitego na razie zejdź, bo poprawnie wczoraj zagrał i być może kontuzje ma za sobą.

1

@jedrek7000 Hehe Ja też

0

Hahahaha Luuk Ależ mnie rozbawił

0

Coutinho ratuj...

0

@pt9 Szkoda tylko, że za darmo.

0

@dafik85 Nie no bez przesady z tym Teleexpressem. Ale nad taką Marsylią to już się można zastanowić

1

@ranger3120 Usłyszeli o tym przypadku z podwórka Nowej Zelandii gdzie typek przyjmował szczepionki za inne osoby.

5

Z początku myślałem że Luuk coś piętką kombinował strzelić, a to od sęka mu się odbiło.

0

@KacperVEB Wielka szkoda, że nie mógł grać w LM. Już nawet nie z Bayernem ale w meczu z Benficą mógł coś zmienić.

0

@ParlesCuyol5 A jak myślisz? On jest zniszczony psychicznie i po prostu boi się strzelać. Czego oczekiwać po graczu który czasem zagra ogony?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?