0

@Mateonvious To już ocena należy do ciebie.

3

@Mateonvious Myślałem, że szczepi się tylko po to aby odnieść z tego jakieś "profity" zdrowotne. A nie dla jakichś sztucznie stworzonych przywilei.

2

@Marcin91fcb W takiej w której lekką ręką wydajemy 3,5 mln na pensję dla podstarzałego, nękanego kontuzjami gracza. Przykład Aguero nic ich nie nauczył. I nie chodzi mi o jego problemy z sercem.

0

@MrPGG 3,5 mln i zmienne za pół roku? Trochę sporo jak dla zawodnika w tym wieku, który grzeje ławę

0

@kejdzi Nikt z nas nie widział tej umowy więc po co te kłótnie? Może mu się należało, a może nie Ważne, że rozstał się z klasą i tyle. Nawet jeśli wedle umowy klub nie musiałby mu płacić, a jedna czy druga strona poszłaby do sądu to byłaby to porażka pod względem wizerunkowym. Fajnie, że udało się tego uniknąć.

3

J. K. Rowling parafrazuje cytat z Orwella z okazji przyjęcia idiotycznych, urągających rozumowi i logice przepisów w Szkocji - "Wojna to pokój. Wolność to niewola. Ignorancja to siła. Posiadające penisa indywiduum, które cię zgwałciło, to kobieta"
Edit - cytat odnosi się do tych faktów - "szkocka policja zapowiedziała, że będzie rejestrować gwałty popełnione przez sprawców identyfikujących się jako kobiety w zgodzie z ich życzeniem. Nawet, jeśli będą jeszcze przed oficjalnym zakończeniem procesu o zmianę płci."

0

Na TVP Historia leci właśnie program z udziałem dr Bartosiaka, jeśli kogoś interesuje.

1

@Remi70 Gdyby chociaż kasę dawali... Nie mówię, żeby to całkiem usunąć, ale przepisy powinny być tak skonstruowane, aby przynajmniej ludzie nic na tym nie tracili finansowo. A znam osobiście przypadek, gdzie zburzono dom a właściciel dostał dosłownie grosze.

2

@Kgorecki2500 Ogólnie prawo wywłaszczeniowe w Polsce jest tak kulawe i niesprawiedliwe, że aż zęby bolą. Wiele złego w tym zakresie to efekt Euro 2012 i przepisy które na szybko wprowadzono po to aby wyrobić się w terminie.

3

Taka informacja - "W dniu wczorajszym jak wynika z komunikatu zamieszczonego na swoim fanpage przez Prof. Krzysztofa J. Filipiaka Uczelnia Medyczna im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie została wezwana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki do natychmiastowego zaprzestania stosowania segregacji sanitarnej i umożliwienia nauki wszystkim studentom, a nie tylko tym którzy okażą nieuprawnionemu organowi paszport covidowy lub wynik testu."

0

@sokot Wyrabianie sobie zdania na podstawie jednego artykułu na dodatek napisanego z błędami może być zwodnicze. Tylko to mam na myśli.

0

@sokot Nie znając okoliczności ciężko się wypowiedzieć w tym temacie.

2

@patry295 No raczej, bo z lewej sto razy lepiej wygląda.

2

@ObiwanKenobi Sam podajesz link do artykułu i piszesz, że w mediach cisza?

0

@Guevara Żegnam. Z początku nie zauważyłem, że odpisuję dla kolejnego multikonta więc opcja ignoruj już w użyciu. Do zobaczenia po kolejnym banie pod inną nazwą jaką przyjmiesz.

0

@masq Nawet 100 procent zaszczepienia w społeczeństwie nie chroni przed szaleństwem władz w serwowaniu obostrzeń. Tak czy siak darmowe usługi na rzecz koncernów to byłoby czyste frajerstwo.

1

@Dankhog A to ja zrozumiałem, że ex piłkarze Barcy. To w takim razie
1. Pepe (tylko nie wiem czy on już skończył karierę)
2. Figo.
3. Kahn.

0

@Krystian1588 1. Messi 2. Neymar 3.Figo.

0

@Guevara Nie trzeba mieć, ale dlaczego jedna firma, która zarabia m.in. na świadczeniu usług reklamowych ma świadczyć takie usługi innej firmie za darmo? Nie pamiętam co prawda jak to było z promowaniem Unicefu, ale Unicef to nie była firma tylko organizacja.

2

@semafor A co mają jakąś umowę z którymś z koncernów?

0

@dziaraka Jakaś klątwa tkwi nad ostatnimi trenerami Barcy

9

@Kusco15 Co za demagogia. Już większych głupot nie czytałem od czasów słynnego "wina Tuska".

11

@konrad1661 No przecież umarła na covid - tylko, że to nie ona była chora, ale na covid choruje system, a powikłania wystąpiły w mózgu ludzi którzy za to odpowiadają.

0

@Jestjakjest Nie chcę aby gdziekolwiek odchodził z Bayernu, bo trzymam kciuki za to aby pobił rekord wszechczasów Bundesligi w liczbie strzelonych bramek.
Według transfermarkt brakuje mu 70 goli do pierwszego miejsca, więc szanse istnieją.

0

@Pawel13sz No i super. Szkoda aby marnował swoją karierę na ławce. Mam nadzieję, że jeszcze utrze nosa wszystkim hejterom.

5

@Barca1992 Banda faszystów - bez zdecydowanego protestu nic do nich nie dotrze.

0

@betonito Nadal śmiem twierdzić, że nawet gdyby stworzyć ranking uzależniający poziom zawodnika i jego zarobki to Umtiti nie załapałby się do czołówki tych najgorszych zawodników w historii Barcy.

0

@Witekk10 Faktycznie. Mam nadzieję,że się po mnie nie przejedziesz.

0

@Kgorecki2500 Nie sądzę - specjalnie nic mu nie powiedzieli.

0

@BART97 Może dlatego, że tylko się bronią przed przymusem? Nikt z niezaszczepionych nie postuluje całkowitego zakazu szczepień dla wszystkich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?