@Przemek2323 W tej chwili dla laika to nie wygląda na zagrożenie, ale jeśli integralność granic zostanie naruszona to zamiast matek z dziećmi mogą tam być przerzucane tzw. zielone ludziki, które już mogą stanowić zagrożenie na terenie całej UE. Nie tylko u nas. To naprawdę jest wojna.
@Przemek2323 Nie sądzę aby Macron zwoził na swoje wybrzeże migrantów i wypychał ich do Wlk Brytanii. Jeśli ktoś tego dotąd nie rozumie, że to co mamy przy swojej granicy to jest nowoczesna wojna, to już chyba nigdy tego nie pojmie.
@Waslak12 Tak, ale do tej pory jakoś nie podejmowali tego tematu, a teraz wykorzystują głośne medialne wydarzenie. Jeśli chodzi o prawo to takie wykorzystywanie sytuacji aby wprowadzać w nim zmiany jest to błąd. Prawo powinno być zmieniane bez emocji, aby na spokojnie rozważyć wszystkie kwestie.
@Waslak12 Wszelkie nawoływanie czy nawet wprowadzanie zmian w prawie pod wpływem bieżących wydarzeń to zło. Prawodawstwo to posiłek, który należy przygotowywać ze spokojem,po cichu i na zimno.
@Bobo25 Narzędzia inne, ale efekt wywołują taki sam. Mam w rodzinie ciotkę tak zmanipulowaną przez TVN, że nawet nie ma żadnego tematu, nawet kulinarnego aby nie zjechała w trakcie rozmowy w stronę polityki. Z takimi osobami potem nie chce się nawet utrzymywać kontaktu.
@Criss18Barca Od początku pandemii ten rząd nielegalnie niszczy biznes - czy TVN wspierał jakoś aktywnie protesty w obronie przedsiębiorców, czy teraz się obudzili? Bo z tego co kojarzę, to narracja w TVN w tym temacie popierała obostrzenia - czy się mylę?
Właśni czytam świetną biografię Kieślowskiego. Wiecie jaki numer razem z kumplami wycięli w stanie wojennym? Dzwonili do ludzi i pytali czy nie chcą wystąpić w telewizji aby wyrazić poparcie dla Jaruzela. Jak ktoś odmawiał, to gratulował mu postawy. Jak ktoś by zainteresowany to zapraszał ich na nagranie do budynku TVP w konkretnym terminie i gdy tego dnia zaczęła się pod tym budynkiem kręcić grupa ludzi, to zgłosili na milicję, aby ich zgarnęli jako przeciwników Jaruzela.
@Kgorecki2500 Znamienne jest to, że sporo ludzi pokłada nadzieję w tym, że stacja z zagranicznym kapitałem będzie działać wyłącznie w polskim interesie.
@ściah No spoko, życzę wytrwałości, ale nawet jakbyś wpłynął na tę opinię, to do MATS'a i tak to nie dotrze. Więc nie szkoda nerwów aby się użerać z ludźmi?
@kaamil1910 O proszę - a ktoś tu narzekał, że Koeman niepotrzebnie nalegał na wpisanie któregoś z młodych do pierwszego zespołu. Jak widać ma to jednak znaczenie.
0
@Przemek2323 W tej chwili dla laika to nie wygląda na zagrożenie, ale jeśli integralność granic zostanie naruszona to zamiast matek z dziećmi mogą tam być przerzucane tzw. zielone ludziki, które już mogą stanowić zagrożenie na terenie całej UE. Nie tylko u nas. To naprawdę jest wojna.
2
@Przemek2323 Nie sądzę aby Macron zwoził na swoje wybrzeże migrantów i wypychał ich do Wlk Brytanii. Jeśli ktoś tego dotąd nie rozumie, że to co mamy przy swojej granicy to jest nowoczesna wojna, to już chyba nigdy tego nie pojmie.
0
@szymon6847 Akurat de Light jej nie uratuje.
1
@Waslak12 Tak, ale do tej pory jakoś nie podejmowali tego tematu, a teraz wykorzystują głośne medialne wydarzenie. Jeśli chodzi o prawo to takie wykorzystywanie sytuacji aby wprowadzać w nim zmiany jest to błąd. Prawo powinno być zmieniane bez emocji, aby na spokojnie rozważyć wszystkie kwestie.
2
@Waslak12 Wszelkie nawoływanie czy nawet wprowadzanie zmian w prawie pod wpływem bieżących wydarzeń to zło. Prawodawstwo to posiłek, który należy przygotowywać ze spokojem,po cichu i na zimno.
2
@Dundersztyc Dlatego najlepiej byłoby rozwiązać TVP.
3
@Bobo25 Narzędzia inne, ale efekt wywołują taki sam. Mam w rodzinie ciotkę tak zmanipulowaną przez TVN, że nawet nie ma żadnego tematu, nawet kulinarnego aby nie zjechała w trakcie rozmowy w stronę polityki. Z takimi osobami potem nie chce się nawet utrzymywać kontaktu.
1
@Amigo_Blanco O proszę - a po latach się okazało, że jednak producenci gier sami potrafią zadbać o swoje interesy i przemodelowali ten biznes od zera.
0
@Criss18Barca Od początku pandemii ten rząd nielegalnie niszczy biznes - czy TVN wspierał jakoś aktywnie protesty w obronie przedsiębiorców, czy teraz się obudzili? Bo z tego co kojarzę, to narracja w TVN w tym temacie popierała obostrzenia - czy się mylę?
4
@Przemek2323 Sugerujesz, że wpwelement jest aż w tak podeszłym wieku?
0
@ObiektywnyKibic121 31 straconych bramek w lidze daje im drugie miejsce w tej statystyce. No faktycznie trudno im strzelić.
2
@Momals11 Prawda jest taka, że z Messim w składzie nie dopuściliby nas do rozgrywek z powodu limitów wynagrodzeń.
0
@Nano22 Tak to już jest w tych plebiscytach - większość głosuje na nazwisko.
0
@ElKamil No tak średnio to działa patrząc na statystyki. Ale dobra - każdy ma swoją ocenę obecnej sytuacji.
0
@ElKamil Aha Dodaj jeszcze,że ci odpowiedzialni to siedzą grzecznie w domu , a ci nieodpowiedzialni to łażą i roznoszą wirusa.
3
@ranger3120 Docelowo wenflon założą.
4
Właśni czytam świetną biografię Kieślowskiego. Wiecie jaki numer razem z kumplami wycięli w stanie wojennym? Dzwonili do ludzi i pytali czy nie chcą wystąpić w telewizji aby wyrazić poparcie dla Jaruzela. Jak ktoś odmawiał, to gratulował mu postawy. Jak ktoś by zainteresowany to zapraszał ich na nagranie do budynku TVP w konkretnym terminie i gdy tego dnia zaczęła się pod tym budynkiem kręcić grupa ludzi, to zgłosili na milicję, aby ich zgarnęli jako przeciwników Jaruzela.
0
@Kgorecki2500 Spoko - ale warto mieć tą świadomość gdzieś z tyłu głowy.
0
@Kgorecki2500 Znamienne jest to, że sporo ludzi pokłada nadzieję w tym, że stacja z zagranicznym kapitałem będzie działać wyłącznie w polskim interesie.
0
@MESSIah16 Nie doceniasz naszej roli w tej układance. Tak jak wielu - w tym niestety także wielu polityków.
2
@arasz1819 Może dodatkowo chce dać prztyczka w nos Amerykanom?
3
@Stasiuburza Za likwidacją tej stacji? Gdzie można podpisać?
0
@Chaoss Święta idą, więc czas odpocząć od tych przykrych tematów
0
@ściah No spoko, życzę wytrwałości, ale nawet jakbyś wpłynął na tę opinię, to do MATS'a i tak to nie dotrze. Więc nie szkoda nerwów aby się użerać z ludźmi?
2
@doc Szkoda, że nikt nie pisze przy takich okazjach o tych setkach graczy, z których Barca zrezygnowała, a którzy nic nie osiągnęli.
0
@ściah Aktywnie to znaczy jak?
2
@Ronin47 Nie stać nas na jego usługi.
0
@kaamil1910 O proszę - a ktoś tu narzekał, że Koeman niepotrzebnie nalegał na wpisanie któregoś z młodych do pierwszego zespołu. Jak widać ma to jednak znaczenie.
0
@Emhyr Spoko. Masz zupełną rację I trzeba przyznać, że o wiele bardziej cieszą mnie wejścia do drużyny takich zawodników niż transfery za miliony
0
@Emhyr Abde i Pedri to akurat nie wyszli z Barcy B, ale pewnie tam by trafili i tam pozostali gdyby nie ta sytuacja