0

@BART97 To wszystko zależy gdzie i na jakim szczeblu drabiny społecznej.

1

@kubix05 Ech Można tylko uronić łzę za tymi pięknymi czasami.

1

@Criss18Barca Zapraszam w Bieszczady i przejść na życie offline.

0

@BART97 Być może jeszcze nie zauważyłeś, ale obecnie przed nami to samo.

3

@Emhyr Nie ma opcji - wolałbym się cofnąć nawet o 100 lat bo to w jakim kierunku zmierza ten świat zaczyna mnie przerażać.

0

@7black4 Świetny sposób na darmową reklamę w ogólnopolskich mediach.

0

@Kgorecki2500 Szkoda, że Le Pen traci poparcie na rzecz pozostałych kandydatów, ale jeśli dojdzie do drugiej tury, to w sumie każdy z tej trójki jest lepszy niż Macron. Trzymam kciuki aby to była jednak Le Pen.

1

@Rokita Ale ponosi odpowiedzialność za swoje czyny. Taka jest różnica.

0

@tbas Też jestem zdania, że kara śmierci jest moralnie usprawiedliwiona, ale na chwilę obecną wymiar (nie)sprawiedliwości jaki ludzkość wypracowała, jest na tyle niedoskonały, że kara śmierci nie powinna być stosowana.

1

@JohnB Ludzie przecież tam nikogo nie ma.

1

@dawid16dkk Warto przy okazji dodać, że obowiązek to nadal nie przymus. To tak jakby kto zapomniał.

1

@klopx Myślę, że po lekturze serii o mordercach każdy użytkownik La Rambli ma już te techniki opanowane.

20

@Djzordon Tak ci się tylko wydaje. Pojedź do dzielnicy muzułmańskiej i idź pod rękę z chłopakiem. Nie sądzę aby na kopaniu się skończyło.

0

@Godlo Dojdzie do tego, że przed każdym wejściem do sklepu ochroniarz będzie szczepił klienta.

0

@klopx Ostatnio znaleźli w takim oknie pijanego dwudziestolatka, więc raczej każde dziecko tam się zmieści. Ale wziąłem twój wpis na serio i serio ci odpowiedziałem.

0

@mcsarna To nie jest optymistyczne myślenie, bo nie zakładam, że to zjawisko zaniknie. Zakładam tylko,a wręcz jestem pewny, że to zjawisko doświadczy niedługo tych, którzy dziś je stosują wobec innych.

0

@klopx A w jakim wieku to dziecko? Jeśli uważasz, że dziecko to zrozumie to można mu zacząć tłumaczyć takie sprawy.

0

@mcsarna Jest to idiotyczne zjawisko, ale liczę na to, że w końcu tak jak rewolucja pożera własne dzieci, tak i to zjawisko z czasem pójdzie w tą stronę.

1

@Eto'o9 R10 No tu akurat to Mazurek wyskoczył z newsem którego na dobrą sprawę nie da rady zweryfikować. Nie było to zbyt poważne.

1

@arkasath Szok - posiadanie poduszek powietrznych w aucie nie jest wymagane aby poruszać się tym autem po drogach.

6

@Piernik Znajdź mi wypowiedź polityków Konfederacji gdy mówią wprost, że są przeciwko szczepieniom.

9

@Rust_Cohle I właśnie dlatego ci Australijczycy stworzyli te obozy. A niektórzy nie są w stanie tego zrozumieć.

1

@7black4 Znowu jakiś foliarz?

1

@aleksandrowielki Ewidentnie przygrywka do nadchodzących działań Rosji. Dają do zrozumienia Zachodowi aby siedział cicho gdy niedźwiedź się przebudzi i pokazują, że blackout zimą jest realny.

3

@vangoor Ulala Figo? Kogoś tu nieźle poniosło.

0

@salamalekjum Vlahovic z powodów finansowych. No i Haaland ma trochę problemów ze zdrowiem

1

@Encore Skoro jest milionerem to stać go też aby wypłacić odszkodowanie w razie wypadku. Tu ewidentnie zawinił człowiek który pilnuje mu takich rzeczy.

3

@draxidox A może już się na coś szykują? Choć oryginalny PPS z Rosją raczej nie miał po drodze

0

@Chaoss Spoko. Takie podejście rozumiem Natomiast argument,że niby walcząc nadstawiałbyś kark za polityków i władzę był dla mnie nietrafny i nielogiczny.

0

@Chaoss To w takim razie napisz dla kogo pracujesz i też w sumie każdego dnia nadstawiasz kark w tej pracy i drodze do niej? Też to robisz dla tych co wymieniłeś? Nie rozumiem dlaczego na myśl o wojnie utożsamiasz państwo tylko z władzą i politykami? Bo w czasie pokoju też działasz na rzecz władzy - budujesz PKB, płacisz podatki które oni rozdając utrzymują się przy tej władzy i urządzają medialny teatrzyk a za drzwiami piją razem u Mazurka. Jeśli nie chcesz nadstawiać karku za tych polityków to co Cię trzyma w Polsce? Jakby co to nie jest krytyka skierowana do Ciebie - chcę tylko trochę skłonić Cię do myślenia czyn właściwie jest państwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?