Olać tego de Ligta i brać Christensena. Na pewno będzie sporo tańszy, a de Ligt obecnie nie ma formy i nie na gwarancji, że się rozwinie. Mamy już Erica Garcię który jest na podobnym etapie kariery, ale on chociaż przyszedł za darmo.
@kuz Dlatego nie oceniałbym kogokolwiek po takim tweecie, gdyż jeśli to nawet brzmi jakby to pisał 13-letni fan w internecie, to widocznie z jakichs powodów tak miało to brzmieć
@kuz Nie sądzę aby na takim poziomie ktoś wrzucał taki tweet bez powodu. To są zwykłe produkty i marki i to wszystko było obliczone aby wywołać jakiś określony efekt. Co innego gdyby gdzieś w wywiadzie na żywo coś mu się wymknęło.
No i gitara. Jeszcze przyniesie nam sporo pociechy. Mam nadzieję, że już nie będzie z konieczności łatał dziur w składzie byle gdzie tylko dostanie szansę na swojej pozycji.
@kazbychu Oczywiście, że ściganie za podobne bzdury to idiotyzm. Poza tym to zwykłe medialne bicie piany bo nic z tego nie wyniknie - to bardzo stare nagranie i sprawa przedawniona. Niedługo to kogoś zbulwersuje i wędkarstwo i za programy o łapaniu ryb będą ścigać.
@kazbychu Idiotyzm i tyle. W sensie że ciąganie człowieka po sądach za takie bzdury. Niektórzy próbują wypłynąć na nazwisku Pana Cejrowskiego. A tak w ogóle to zupę z żółwia bym chętnie spróbował.
@Kurkmen Właśnie podobno specjalistów to oni mieli w bród, bo ZSRR tworzył swój arsenal nuklearny w dużej mierze na Ukrainie. Finansowo nie było ich stać aby to utrzymać.
@Fabik87 Pewnie tak Inaczej to by była wielka kompromitacja Tyle,że było już tyle doniesień,które przeczą jak widać rzeczywistości,że wzbudza to pytania i niepewność
5
Olać tego de Ligta i brać Christensena. Na pewno będzie sporo tańszy, a de Ligt obecnie nie ma formy i nie na gwarancji, że się rozwinie. Mamy już Erica Garcię który jest na podobnym etapie kariery, ale on chociaż przyszedł za darmo.
0
@kuz Dlatego nie oceniałbym kogokolwiek po takim tweecie, gdyż jeśli to nawet brzmi jakby to pisał 13-letni fan w internecie, to widocznie z jakichs powodów tak miało to brzmieć
0
@kuz Nie sądzę aby na takim poziomie ktoś wrzucał taki tweet bez powodu. To są zwykłe produkty i marki i to wszystko było obliczone aby wywołać jakiś określony efekt. Co innego gdyby gdzieś w wywiadzie na żywo coś mu się wymknęło.
1
@Cadafaz Nie ma nic oryginalnego tylko te odgrzewane kotlety?
0
@jareksk100 Złotówka potaniała.
4
@doc Znakomity wybór. Powodzenia Abde.
0
@MarioVeB! Wesołych świąt życzę i zasłużonego odpoczynku od polityki w nadchodzącym Nowym Roku. Zarówno Tobie Mario jak i wszystkim wokoło. Howgh.
6
@marcin62 Skoro sprawia ci to przyjemność to babraj się w tym szambie choćby i dzisiaj.
0
@marcin62 Ale to nie dzisiaj tak. Nie dzisiaj kolego. Wesołych Świąt.
0
@Gall Ciekawe czy w ogóle jest szansa na to aby go zarejestrować. Bo podobno Collado nawet na wiosnę nie da się zarejestrować do rozgrywek.
0
@kejdzi Dokładnie. To skandal co Ronaldinho zrobił ze swoim talentem. Takie rzeczy powinny być karalne.
0
@Kubix93 A masz kwarantannę jako osoba chora czy z kontaktu?
0
@marcin62 Na kogo kreują? Można po polsku?
9
No i gitara. Jeszcze przyniesie nam sporo pociechy. Mam nadzieję, że już nie będzie z konieczności łatał dziur w składzie byle gdzie tylko dostanie szansę na swojej pozycji.
0
@HighestInTheRoom
1. Pepe
2. Ramos
3. Casemiro
4. Witsel
5. C. Ronaldo
5
@Rick W interesach i polityce nie ma miejsca na honor. Szkoda, że nasi tego nie rozumieją.
0
@kazbychu Wolę obojętność i znieczulicę niż zbytnie wyczulenie na sprawy zwierząt. Tyle
0
@kazbychu Od kiedy niewierzący praktykują wigilijne tradycje?
0
@kazbychu Oczywiście, że ściganie za podobne bzdury to idiotyzm. Poza tym to zwykłe medialne bicie piany bo nic z tego nie wyniknie - to bardzo stare nagranie i sprawa przedawniona. Niedługo to kogoś zbulwersuje i wędkarstwo i za programy o łapaniu ryb będą ścigać.
0
@kazbychu To ja wiem Tylko czemu ma być krępujące dla niektórych?
0
@kazbychu Czemu?
8
@kynio302 Jedyne co on obalił to niejedną flaszkę z Kiszczakiem.
25
@Pilka_jest_okragla Dembele wygląda jak Eddie Murphy z tego filmu Książę w Nowym Jorku.
0
@kazbychu Idiotyzm i tyle. W sensie że ciąganie człowieka po sądach za takie bzdury. Niektórzy próbują wypłynąć na nazwisku Pana Cejrowskiego. A tak w ogóle to zupę z żółwia bym chętnie spróbował.
2
@LUPR Wolę Polskę na mundialu czy Euro.
0
@Kurkmen Właśnie podobno specjalistów to oni mieli w bród, bo ZSRR tworzył swój arsenal nuklearny w dużej mierze na Ukrainie. Finansowo nie było ich stać aby to utrzymać.
3
@FC1899Barca Gra w noża, gdy rysowało się kółko i odcinało kolejne fragmenty wbijając nóż w terytorium przeciwnika
2
@Kamilos84 Deklaracje Rosji okazały się warte tyle samo co deklaracje Zachodu o pomocy Ukrainie.
0
@Maker0 A to znowu jakaś zmiana z tym DVBT?
0
@Fabik87 Pewnie tak Inaczej to by była wielka kompromitacja Tyle,że było już tyle doniesień,które przeczą jak widać rzeczywistości,że wzbudza to pytania i niepewność