0

@Dertinho No to na pewno. Ale według mnie jest to możliwe, że Białorusini sami wynaleźli właśnie takiego odklejeńca i zachęcili go do dezercji. Mam nadzieję, że prowadzą śledztwo także pod tym kątem aby wykluczyć albo potwierdzić takie kontakty.

0

@Kgorecki2500 Na co jak na co, ale akurat na to to rządy Tuska miały wpływ.

0

@kuz Teraz to on już nie ma żadnego wyboru - mówi to co ma powiedzieć i tyle. Oni nawet nie muszą go straszyć wyrządzeniem krzywdy - wystarczy, że mu zagrożą deportacją do Polski.

0

@Dertinho Jak myślicie - on poszedł na żywioł po tym jak go złapali gdy prowadził pod wpływem, czy też Białorusini sami go wynaleźli w necie i zachęcili do dezercji?

0

@MrCental Tu nie chodziło o to, że taki miał być budżet, tylko, że taki mieliśmy limit i w tym limicie miała być jeszcze zawarta pensja zawodnika. Dlatego też mnie to zastanawia jakie fikołki oni zamierzają wykonać aby tego Torresa zarejestrować do rozgrywek.

1

@szymon6847 Dokładnie - bardziej mnie cieszy to jak Jutgla, Abde, Fati czy Gavi strzelą bramkę niżby robił to Griezmann czy nawet Messi.

0

@BulaKG Nie znam okoliczności więc nie będę oceniał na niczyją korzyść.

0

@AlexDark00 Nie wiem - nie widziałem tej umowy - ale gdyby to było takie proste, to Barca nie trudziłaby się aby szukać chętnego na przejęcie wypożyczenia tylko by z tego skorzystała. Więc albo jest niemożliwe, albo nieopłacalne, albo nie chcą psuć relacji, albo wszystko po trochu.

0

@AlexDark00 Jeśli nie ma takiej klauzuli w umowie, to nie sądzę aby bez zgody Sevilli było to możliwe. A zerwanie umowy bez ich zgody nie jest im na pewno pójściem na rękę. To Sevilla idzie nam na rękę bo podobno zgodziła się na to aby Luuk poszedł tam gdzie będzie go ktoś chciał,a wcale nie musieli tego robić.

0

@Phoenixx Otóż to - bulwersuje, czyli w grę wchodzą emocje, a powinno się na to spojrzeć na chłodno. Bo wówczas tylko krok od pewnego rodzaju "przyzwolenia" na kradzież.

0

@AlexDark00 Po pierwsze to nie jest takie proste i bezkosztowe, a po drugie nie warto psuć dobrych relacji z Sevillą.

0

@AlexDark00 Ale z nim to nie wiadomo czy będzie chętny, bo Sevilla nie chce go u siebie, a Demir ma wrócić do macierzystego klubu.

8

@kazbychu Odpowiedź jest prosta - tylko złodziej jest w stanie to zrobić. Natomiast nie rozumiem dlaczego różnicuje się w jakikolwiek sposób ofiary kradzieży? Kradzież to kradzież i jedyne co odróżnia jedną od drugiej to ewentualnie skala i wartość przedmiotu kradzieży.

0

@joloskyy Dla mnie to wyglądało, że on nie mógł dostać głowę od Ocamposa, bo on trafił bramkarza w nogę, więc albo dostał w głowę od Abde, albo symulował. Ale głowy za to nie dam.

0

@Arkadio90 A on wtedy nie dostał za to Oscara?

1

@chavez Demir też jest zarejestrowany w pierwszym zespole i podobno ma odejść w styczniu.

0

@Kgorecki2500 Złożyć wniosek o delegalizację PIS, aby rozpatrzył go PIS. To może się udać.

4

@PatrychoO Jakby co to nie bronię Kounde, ani nie krytykuję Alby, ale rozśmieszyła mnie jego reakcja. Zawsze w podobnych momentach przypominam sobie zachowanie Puyola gdy ustawił Pique i odrzucił zapalniczkę.

0

@kamilo0066 Zaczekaj - niedługo jakiś jeden mecz upewni go,że spadniemy z ligi.

1

@FC1899Barca Depay też odszedł gdzieś tak w październiku.

1

@Deviler Tak średnio bym powiedział. Tak średnio.

1

@Medium Ostatnio sprawdziłem i oni mają naprawdę młodą drużynę. Dosłownie kilku graczy jest powyżej 30- tki. Potem kilku powyżej 28 lat ,a większość w okolicach 22 lat.

2

@BulaKG Oglądałeś film Tato? Uprowadzenie własnych dzieci nie zawsze jest moralnie naganne.

0

@Kinginiesta Kiedy TVP już ci nie wystarcza do uprawiania tępej propagandy...

0

@maciach Hehe. A forum to jakaś wyrocznia ostateczna? Strach pomyśleć co by było, gdyby głos La Rambli był decydujący

0

@Kamiloza91 Pojawiały się doniesienia, że Pedri (albo obaj - nie pamiętam) będzie gotowy na następny mecz.

1

@hayek Salomon powinien wyprodukować dla niego buty z tym swoim systemem wiązania,

1

@Janiama Sevilla - Barca 3-0

2

@NaFazieHitman Trochę zgrana płyta. To tak jak z tym urwisem który wzywa pomoc dla hecy, a gdy naprawdę jej potrzebuje nikt już nie reaguje.

0

@BART97 Odbiegamy trochę od tematu Nadal utrzymuję,że chętniej bym się przeniósł w przeszłość niż w przyszłość, z takiej racji, że ja nie pasuję już do dzisiejszego świata. Ale nie zamierzam nikogo do tego przekonywać. Taka jest moja odpowiedź na pytanie założyciela dyskusji. Tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?