@kazbychu Idiotyzm i tyle. W sensie że ciąganie człowieka po sądach za takie bzdury. Niektórzy próbują wypłynąć na nazwisku Pana Cejrowskiego. A tak w ogóle to zupę z żółwia bym chętnie spróbował.
@Kurkmen Właśnie podobno specjalistów to oni mieli w bród, bo ZSRR tworzył swój arsenal nuklearny w dużej mierze na Ukrainie. Finansowo nie było ich stać aby to utrzymać.
@Fabik87 Pewnie tak Inaczej to by była wielka kompromitacja Tyle,że było już tyle doniesień,które przeczą jak widać rzeczywistości,że wzbudza to pytania i niepewność
@MrShakira De Light to wcale nie jest jakiś crack. On tam przygasł niczym Frenkie u nas A po drugie to jestem ciekaw w jaki sposób zarejestrują Torresa skoro mamy problem z limitem La Ligi.
@daniel32778 No i co z tego? Jak zostanę prezydentem to skieruję tę sprawę do rozstrzygnięcia przez Trybunał Konstytucyjny i wtedy się okaże kto ma rację.
@Comentateiro Skoro już tak się czepiasz słówek to przypominam iż egzekucja oznacza wykonanie wyroku. A wyroki zasądza niezawisły sąd. Więc nie wiem co prawda o jakiej egzekucji piszesz, ale nie możesz jednocześnie pisać o tym, że nie było ku temu żadnych podstaw gdyż taką podstawą jest wyrok niezawisłego sądu. Jeśli takiego wyroku nie było, to nie ma tym samym mowy o żadnej egzekucji.
@NaFazieHitman Łukaszenka ma gotowy hit do białoruskiej telewizji. Pewnie będzie puszczał przed wystąpieniami Emila Cz., Barbary K. Sz. czy Władysława F.
@tomek8756 Hm - nie wiem jak inne, ale OncoArendi jest notowane na GPW i jakoś inwestorzy nie panikują po tych medialnych wysrywach. Chyba wiedzą więcej niż pieniacze z Wybiórczej.
@barcelonaLM Banda epitet-ów - niech się określą jasno z góry a nie najpierw ogłaszają zasady, ludzie rezerwują miejsca, płacą kasę a dzień przed wyjdzie ten "srogi epitet" i wprowadzi zmiany. Normalnie paranoja jakaś.
@david89 Ciekawe wyliczenia tego prawdopodobieństwa - jak niby to wyliczyłeś? A może wchodzą tu jeszcze dodatkowe okoliczności - na przykład zaszczepiony po 3 dawkach, który prowadzi normalne życie, kontra nieszczepiony który unika życia społecznego do maksimum - który ma większe szanse na to aby zarazić siebie i innych?
@Przemek2323 Strasznie mnie zawodzi ta liga a zwłaszcza grupa pościgowa za tymi pastuchami z Paryża. Nawet jak PSG traci punkty to nic w tabeli się nie zmienia na ich niekorzyść.
0
@kazbychu Idiotyzm i tyle. W sensie że ciąganie człowieka po sądach za takie bzdury. Niektórzy próbują wypłynąć na nazwisku Pana Cejrowskiego. A tak w ogóle to zupę z żółwia bym chętnie spróbował.
2
@LUPR Wolę Polskę na mundialu czy Euro.
0
@Kurkmen Właśnie podobno specjalistów to oni mieli w bród, bo ZSRR tworzył swój arsenal nuklearny w dużej mierze na Ukrainie. Finansowo nie było ich stać aby to utrzymać.
3
@FC1899Barca Gra w noża, gdy rysowało się kółko i odcinało kolejne fragmenty wbijając nóż w terytorium przeciwnika
2
@Kamilos84 Deklaracje Rosji okazały się warte tyle samo co deklaracje Zachodu o pomocy Ukrainie.
0
@Maker0 A to znowu jakaś zmiana z tym DVBT?
0
@Fabik87 Pewnie tak Inaczej to by była wielka kompromitacja Tyle,że było już tyle doniesień,które przeczą jak widać rzeczywistości,że wzbudza to pytania i niepewność
0
@Bogan Matijs de Light - ten obrońca z Juve. Jak nie istnieje? Coś tam gra .Ale nie rozumiem tego hypu na niego
3
@MrShakira De Light to wcale nie jest jakiś crack. On tam przygasł niczym Frenkie u nas A po drugie to jestem ciekaw w jaki sposób zarejestrują Torresa skoro mamy problem z limitem La Ligi.
0
@barcelonaLM U mnie przez najbliższe dni ma być na minusie więc fajny zimowy klimat na święta powinien się utrzymać
0
@daniel32778 No i co z tego? Jak zostanę prezydentem to skieruję tę sprawę do rozstrzygnięcia przez Trybunał Konstytucyjny i wtedy się okaże kto ma rację.
1
@Barca1992 Moje odczucie to deja vu - czuję się jakbym przeniósł się rok wstecz
0
@Comentateiro Skoro już tak się czepiasz słówek to przypominam iż egzekucja oznacza wykonanie wyroku. A wyroki zasądza niezawisły sąd. Więc nie wiem co prawda o jakiej egzekucji piszesz, ale nie możesz jednocześnie pisać o tym, że nie było ku temu żadnych podstaw gdyż taką podstawą jest wyrok niezawisłego sądu. Jeśli takiego wyroku nie było, to nie ma tym samym mowy o żadnej egzekucji.
1
@Foro Co tam kawa. Obejrzyj film "W pogoni za szczęściem" to dopiero będziesz miał motywację i ambicję.
0
@Danny Gaucho Owszem - to również ciekawostka godna uwagi.
0
@FC1899Barca Warto przypomnieć przy okazji, że rekord 107 bramek w jednym roku należy do Godfreya Chitalu.
1
@NaFazieHitman Łukaszenka ma gotowy hit do białoruskiej telewizji. Pewnie będzie puszczał przed wystąpieniami Emila Cz., Barbary K. Sz. czy Władysława F.
1
@macio_944 Pewnie dlatego, że użyłeś słowo zakazane na określenie osoby z lewicowym odchyleniem. Innego powodu nie widzę.
0
@tomek8756 Hm - nie wiem jak inne, ale OncoArendi jest notowane na GPW i jakoś inwestorzy nie panikują po tych medialnych wysrywach. Chyba wiedzą więcej niż pieniacze z Wybiórczej.
0
@barcelonaLM Banda epitet-ów - niech się określą jasno z góry a nie najpierw ogłaszają zasady, ludzie rezerwują miejsca, płacą kasę a dzień przed wyjdzie ten "srogi epitet" i wprowadzi zmiany. Normalnie paranoja jakaś.
1
@Dertinho Ale się idealnie wstrzelił na sylwka.
0
@Herato
1. Xavi
2. Iniesta
3. Messi
4. Cristiano
5. Robert Lewandowski
6. Benzema
7. Puyol
8. Zidane
9. Henry
10. Ibrahimović
5
@AssisMoreira Ja tam wolę aby to Polacy wygrali mundial
0
@TheNekro94 Newtonowską teorię grawitacji obaliły wyliczenia dotyczące orbity Merkurego. Teoria Einsteina powstała w celu wyjaśnienia tej anomalii.
0
@maatiixx Niech zarabia jak najwięcej. Nie moja kasa więc co mu żałować?
0
@david89 Ciekawe wyliczenia tego prawdopodobieństwa - jak niby to wyliczyłeś? A może wchodzą tu jeszcze dodatkowe okoliczności - na przykład zaszczepiony po 3 dawkach, który prowadzi normalne życie, kontra nieszczepiony który unika życia społecznego do maksimum - który ma większe szanse na to aby zarazić siebie i innych?
7
@david89 A skąd ta pewność,że nie zarazisz?
0
@Vebrol Nie dla Superligi.
0
@Gomess De Light na bank pójdzie do Chelsea. Ich czeka przebudowa obrony i zapłacą tyle ile sobie zażyczy zarówno Juve jak i zawodnik.
0
@Przemek2323 Strasznie mnie zawodzi ta liga a zwłaszcza grupa pościgowa za tymi pastuchami z Paryża. Nawet jak PSG traci punkty to nic w tabeli się nie zmienia na ich niekorzyść.