0

@Michael24 Nie znam nikogo kogo wymienili przedmówcy poza Sanah i Marylą, więc też obstawiam na Sanah. Ewentualnie "I ciebie też bardzo" z Męskiego Grania.

1

Przebił Sousę zostawiając Maroko na lodzie kilka dni przed turniejem czy jeszcze mu brakuje?

0

@Sysia11 Jakieś szczegóły? Ile ton? Na ilu osiach? Łańcuchowy czy jakiś inny typ? Ilu koni na pokładzie wymaga?

0

@JohnnyBarca Xavi jeszcze o tym nie wie,ale zaraz się dowie.

0

@Pogba Demografia jest bezlitosna.

0

@Rewolucja123 Też czekam z utęsknieniem na tą wiadomość. Mogliby już puścić tą oficjalkę.

0

@JohnnyBarca Nie popieram przymusu i totalitarnych rządów ale dla mnie osobiście wszelkie tatuaże są mało estetyczne. Z tego powodu uważam, że zawsze to lepiej oglądać sportowca bez tatuaży, ale to powinna być w pełni dobrowolna decyzja. Pytanie jeszcze jak w ogóle tatuaże są przyjmowane w kulturze tamtego narodu. Ktoś się orientuje jak to wygląda w Chinach? Jest to tam rozpowszechnione czy nie bardzo?

2

@Peszko07 Ciekawe czasy, gdy to rządy decydują o zasadności i częstotliwości stosowania produktów medycznych. A nie lekarze, naukowcy czy producenci tychże preparatów. No i oczywiście sami pacjenci. Ciekawe ...

0

@KrwawiaceoczyVEB A kto to ten Gustav Maia?

1

@prodigy Jego argumentem są pochwały Laporty i Xaviego. Jeśli mówią o nim w wywiadach, że jest crackiem to dlaczego nie miałby zarabiać jak crack?

0

Ciekawostka z programu kulinarnego - w Nowej Fundlandii miejscowym przysmakiem jest węgorz grillowany. Sekret polega na tym, że wrzucają węgorza do specjalnego grilla żywego. Próbowalibyście? Ja chętnie.

0

@Cwaniak4 W sumie ciekawe jak wygląda jego kariera gdzieś tam w alternatywnym wszechświecie w którym został w Liverpoolu.

1

@Comentateiro Władzy odpowiedzialnej właśnie za takie obrazki. Myślisz, że u nas nie da się doprowadzić do podobnego publicznego linczu na tych którzy łamią obostrzenia covidowe? Odpowiedzialna jest za to władza ale w dużym stopniu także i różne media. Wczoraj w lokalnej gazecie przeczytałem, że kobieta ma problemy z przeprowadzeniem planowych badań w szpitalu z powodu niezaszczepienia. Jeśli to prawda, to gdzie jest jakaś granica? Badania lekarskie to już nie jest kino czy restauracja z których wyklucza się nieszczepionych.

1

@Pawel13sz Szkoda mi tego Ajaxu. Cierpią trochę przez tą swoją ogórkową ligę i ciężko im zachować talenty u siebie ale chciałbym kiedyś doczekać czasów gdy po udanym sezonie nie dojdzie u nich do masowej wyprzedaży.

0

@Comentateiro Może kiedyś dożyjemy czasów, że w podobnym pochodzie przeprowadzimy ludzi u władzy którzy są za to odpowiedzialni. Co sądzicie?

0

@Chaoss Strzelam Ale nie celuję fajerwerków w stronę zwierząt więc co ma jedno z drugim wspólnego?

0

@patrykzmc2000 Ciekawe, czy jest w ogóle taka opcja aby Griezmann tu wrócił. Nie chodzi mi o to czy klub tego chce, ale czy umowa z Atleticojest tak skonstruowana, że istnieje na to jakaś możliwość?

0

@Transu96 Rowling jest w tej chwili obiektem culture cancelled. Traktują ją jak powietrze i udają, że taki człowiek nigdy nie istniał i nie istnieje, za to, że obśmiała publicznie pojęcie "osoby z miesiączką" stosowane obok słów kobiety i mężczyźni.

0

@Kusco15 W ogóle śmieszny wyrok - jakieś przeprosiny na profilu itd. No ale skoro sąd sam się daje ośmieszać zasądzając takie wyroki, które można w banalny sposób obejść to nie mam słów. Niech się potem nie dziwią, że nie mają autorytetu i szacunku skoro sami nie zachowują powagi zasądzając takie wyroki.

2

@HansFCB Na pewno nie za de Ligta. Za Vlahovicia za to od razu.

0

@ProMILs Wirus "zmarłnagle" znowu się objawił.

1

@arcziFCB Jak to kiedyś mawiano - "bramkarz i lewoskrzydłowy muszą mieć coś nie tak z głową" Tomaszewski doskonale ilustruje to powiedzenie.

0

@socha Skoro tak to stawiaj domy - zdobędziesz majątek. Ja jednak pozostanę sceptyczny.

0

@lukaszbrk Litości - to dopiero półmetek.

0

@GeneralXavi A ich ojciec to Figo?

0

@jeyx77x Raczej chodzi o tą kasę za transfer. Agenci uznali, że skoro Barca płaci 55 milionów za tego "cieniasa" to może też zapłacić 20 mln za podpis "przyszłego zdobywcy Złotej Piłki".

0

@Zoker Ale on mial zamiar rozegrać mundial a odejść po turnieju bo wtedy kończyła mu się umowa. Gdy to wyszło na jaw to go zwolnili przed turniejem.

0

@Zoker Lopetegui po pierwsze nie zerwał kontraktu i jego umowa z klubem miała obowiązywać dopiero gdy skończy mu się umowa z reprezentacją. A i tak oberwało mu się po uszach dość mocno. A Koeman nie pamiętam w jakim momencie rozwiązał umowę, ale chyba nie było to w tak decydującej chwili.

0

Za szybko sfinalizowano transfer Ferrana - agenci zwietrzyli kasę i usiłują wyszarpać więcej. Trzeba było poczekać aż Dembele podpisze.

0

@norbi77 Pamiętaj o tym, że lekarze to nie są naukowcy. Oni nie badają składu szczepionek, nie prowadzą badań. Muszą opierać się na tych danych, które opracują i przekażą im naukowcy. Ewentualnie bazują na swoim doświadczeniu i przypadkach które prowadzili. Dodam ze swej strony, że teściową odsyłali chyba dwa razy gdy chodziła na szczepienie, bo z powodu chorób które jej dolegają nie chcieli jej podać szczepionek z innych firm, tylko zalecali w jej przypadku jakąś jedną konkretną (w tej chwili nie pamiętam którą).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?