@ClassicRock Czyli jednak dostrzegasz tą hipokryzję państwa i fakt, że dość wybiórczo stosuje swoją troskę o obywateli? To już wiele. Problem z palaczami jest taki, że ciężko zwalczać grupę, która przynosi takie dochody lobby tytoniowemu i państwu. Nieszczepieni nie generują takich przepływów pieniężnych.
@Kgorecki2500 W ogóle ta Rosja to strasznie bezczelne państwo. No bo kto im kazał umieścić swoje granice tuż obok baz NATO. Nie mogli inaczej ich rozrysować?
Polecam wszystkim gorąco zapoznać się z tym interesującym materiałem. Zwłaszcza w tym ostatnim dniu mijającego roku, aby zastanowić się co też może nas czekać w tym nadchodzącym roku
@Kusco15 Czytając jego twórczość to on zatrzymał się raczej na Starym Testamencie. Pisał kiedyś, że czczenie Matki z Dzieciątkiem to bałwochwalstwo. Nie nadaje się zatem za bardzo aby uznać go za wzorcowy przykład polskiego katolika. A po drugie nie wiem po co to w ogóle wyciągać? Nie da się krytykować czyichś poglądów czy słów bez odnoszenia się do tego jakiej jest wiary itd.?
Ależ mnie rozłożyła ostatnia scena z Nowego papieża. Z tym dzieciakiem na rowerku który pomyka rowerkiem po korytarzach Watykanu wzorowana na słynnej scenie z filmu Lśnienie. Mistrzostwo aby umieścić takie coś na samym końcu i puścić oko do widza. Edit - scena zaczyna się około 2 minuty
@AmigoBlancos To było w Pitbullu gdy jeszcze trzymał poziom. Gdy pierwszy raz poznałem tą historię to wstrząsnęła mną do głębi. Do dziś nie potrafię tego zrozumieć.
@Michael24 Nie znam nikogo kogo wymienili przedmówcy poza Sanah i Marylą, więc też obstawiam na Sanah. Ewentualnie "I ciebie też bardzo" z Męskiego Grania.
@JohnnyBarca Nie popieram przymusu i totalitarnych rządów ale dla mnie osobiście wszelkie tatuaże są mało estetyczne. Z tego powodu uważam, że zawsze to lepiej oglądać sportowca bez tatuaży, ale to powinna być w pełni dobrowolna decyzja. Pytanie jeszcze jak w ogóle tatuaże są przyjmowane w kulturze tamtego narodu. Ktoś się orientuje jak to wygląda w Chinach? Jest to tam rozpowszechnione czy nie bardzo?
1
@ClassicRock Czyli jednak dostrzegasz tą hipokryzję państwa i fakt, że dość wybiórczo stosuje swoją troskę o obywateli? To już wiele. Problem z palaczami jest taki, że ciężko zwalczać grupę, która przynosi takie dochody lobby tytoniowemu i państwu. Nieszczepieni nie generują takich przepływów pieniężnych.
0
@Kgorecki2500 W ogóle ta Rosja to strasznie bezczelne państwo. No bo kto im kazał umieścić swoje granice tuż obok baz NATO. Nie mogli inaczej ich rozrysować?
0
@Peszko07 No i się zesrało. Coś się pan Bill nie popisał z tą prognozą.
1
@Mizander W przyszłym roku odrobisz to z nawiązką.
0
@Orlik00 Tak była - tym razem temat przeszedł bez większego echa.
0
Polecam wszystkim gorąco zapoznać się z tym interesującym materiałem. Zwłaszcza w tym ostatnim dniu mijającego roku, aby zastanowić się co też może nas czekać w tym nadchodzącym roku
1
@Kusco15 Czytając jego twórczość to on zatrzymał się raczej na Starym Testamencie. Pisał kiedyś, że czczenie Matki z Dzieciątkiem to bałwochwalstwo. Nie nadaje się zatem za bardzo aby uznać go za wzorcowy przykład polskiego katolika. A po drugie nie wiem po co to w ogóle wyciągać? Nie da się krytykować czyichś poglądów czy słów bez odnoszenia się do tego jakiej jest wiary itd.?
0
@Kusco15 Korwin przykładny katolik?
0
Ależ mnie rozłożyła ostatnia scena z Nowego papieża. Z tym dzieciakiem na rowerku który pomyka rowerkiem po korytarzach Watykanu wzorowana na słynnej scenie z filmu Lśnienie. Mistrzostwo aby umieścić takie coś na samym końcu i puścić oko do widza.
Edit - scena zaczyna się około 2 minuty
4
@Kgorecki2500 No więc mają powód aby wkroczyć do Polski i to gruntownie zbadać.
2
@Zoker To zupełnie tak jak w nadleśnictwie. Tam też potężny nepotyzm panuje.
4
@Gaucho Jakby nie patrzeć są nam coś winni za Villę i Suareza.
0
@IronSanHybrid Tzn Probierz czy Ernesto?
0
@IronSanHybrid No bez jaj - tylko Ernesto na selekcjonera.
1
@Peszko07 Są już w tyle - holenderski minister postuluje o 6 dawek. Kto da więcej?
3
@JohnA Dwunastu gniewnych ludzi. Ława przysięgłych. Informator.
1
@AmigoBlancos To było w Pitbullu gdy jeszcze trzymał poziom. Gdy pierwszy raz poznałem tą historię to wstrząsnęła mną do głębi. Do dziś nie potrafię tego zrozumieć.
0
@ranger3120 A o kogo chodzi dokładnie?
2
Jakim cudem to wyszło na jaw to nie potrafię zrozumieć - https://wiadomosci.wp.pl/szokujace-ustalenia-cia-finansowala-w-latach-60-tajne-eksperymenty-na-dzieciach-6720971148856160a
1
@maniak33333 Pacz na to - https://finanse.wp.pl/chiny-wykupuja-swiatowe-zboze-w-efekcie-zywnosc-bedzie-jeszcze-drozsza-6721004239706976a
2
@macio_944 Ja tam zdecydowanie wolę finezyjne amerykańskie "Let's go Brandon" niż to wulgarne i prostackie zawołanie.
1
@VamosRakieta Mejza mnie wyleczył.
Dawno nie było nic o Messim.
0
@Peszko07 To co piszemy petycję do Władimira Władymirowicza?
0
@Michael24 Nie znam nikogo kogo wymienili przedmówcy poza Sanah i Marylą, więc też obstawiam na Sanah. Ewentualnie "I ciebie też bardzo" z Męskiego Grania.
1
Przebił Sousę zostawiając Maroko na lodzie kilka dni przed turniejem czy jeszcze mu brakuje?
0
@Sysia11 Jakieś szczegóły? Ile ton? Na ilu osiach? Łańcuchowy czy jakiś inny typ? Ilu koni na pokładzie wymaga?
0
@JohnnyBarca Xavi jeszcze o tym nie wie,ale zaraz się dowie.
0
@Pogba Demografia jest bezlitosna.
0
@Rewolucja123 Też czekam z utęsknieniem na tą wiadomość. Mogliby już puścić tą oficjalkę.
0
@JohnnyBarca Nie popieram przymusu i totalitarnych rządów ale dla mnie osobiście wszelkie tatuaże są mało estetyczne. Z tego powodu uważam, że zawsze to lepiej oglądać sportowca bez tatuaży, ale to powinna być w pełni dobrowolna decyzja. Pytanie jeszcze jak w ogóle tatuaże są przyjmowane w kulturze tamtego narodu. Ktoś się orientuje jak to wygląda w Chinach? Jest to tam rozpowszechnione czy nie bardzo?