@lucca87 Nie mówię, że dobre czy niedobre. Po prostu śmieszą mnie i tyle. Ciekawe ilu z tych szeryfów musiało wycierać ekran bo go opluli jak to zobaczyli.
@Worny Nie najgorszy, ale się niemiło zawiodłem, bo myślałem że to trzy sezony i koniec a potem były kolejne, a nie lubię oglądać niezakończonych seriali i gdybym o tym wiedział to bym poczekał na ostatni sezon.
@Borneo Przeludnienie Ziemi to mit. Żeby długo nie szukać źródeł to poszukaj co choćby dr Rożek mówi na ten temat. Poza tym szacunki i modele matematyczne wskazują na spadek dzietności w Afryce i Azji. Wskazywał na to choćby wybitny naukowiec Hans Rosling. Edit - Szacunki ONZ o tych 12 miliardach zostały zmienione i teraz mówi się o liczbie poniżej 9 miliardów
@jeyx77x Jaka spłata człowieku. Pijak ma spłacić swoją rodzinę? O czym ty piszesz - nie podejmuję tu próby obrony pijanych kierowców, a jedynie utrzymuję, że próba rozszerzania odpowiedzialności za jakieś czyny na inne niewinne osoby (do której w niektórych przypadkach może dochodzić) jest błędnym kierunkiem. Tyle.
@Criss18Barca A wiesz, że akurat wczoraj po gali Kanału Sportowego jakoś zacząłem myśleć dokładnie o tym? Dziwny przypadek, że dziś widzę takie pytanie jakie sam sobie wczoraj zadawałem.
@MysticCat Niech zgłaszają - najlepsze jest to, że nie ma w tym przypadku w ogóle obowiązku wydania paragonu "Głos w sprawie zabrała Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu. Instytucja wyjaśniła że ewidencjonowaniu za pomocą kasy fiskalnej nie podlega sprzedaż produktów pochodzących z własnej działalności rolniczej. Będąc rolnikiem można zatem spokojnie sprzedawać produkty samodzielnie wytworzone. Zarówno w gospodarstwie rolnym, jak i na działce czy ogródku." Dziękuję - zamykam temat. Nadgorliwa Beatka tym razem sama się zaorała.
@jeyx77x Ale dalej rozpatrujesz to z punktu widzenia tego pijaka. Nie dość,że on ma to gdzieś bo krzywdzi rodzinę samym swoim nałogiem to teraz jeszcze państwo ma karać tą rodzinę odebraniem im auta? Jest to dla nich niesprawiedliwa kara, bo to oni są ofiarą a nie winnym w tym hipotetycznym patologicznym układzie.
@baartekk97 Ale są mimo wszystko opcje bardziej nieopłacalne i mniej nieopłacalne. Jak kasa ma leżeć bez żadnego oprocentowania to można stracić więcej niż jest gdzieś ulokowana.
@jeyx77x Służbowe auto też? Rodzinie która ma w domu pijaka też? Przecież to debilizm. A po drugie na dwa lata? I gdzie je na ten czas postawić Auto nieużywane zużywa się bardziej niż te używane. Kto to wymyślił?
9
@ranger3120 Ja już sobie przygotowałem fikcyjny adres i dane, które im podam i będę umawiał się na spotkania tylko po to aby tracili ten czas. I tyle.
2
@Kgorecki2500 Daj nam Panie siłę, abyśmy szybko doczekali czasów gdy to się rozleci.
0
@lucca87 Nie mówię, że dobre czy niedobre. Po prostu śmieszą mnie i tyle. Ciekawe ilu z tych szeryfów musiało wycierać ekran bo go opluli jak to zobaczyli.
1
@Borneo W kościołach do których uczęszczam jakoś nie spotkałem się z poparciem bądź wrogością do jakiejkolwiek partii politycznej.
1
@IronSanHybrid Wszyscy politycy są oderwani od rzeczywistości. Bardzo mało jest tam takich, którzy prowadzili jakiś biznes w tym kraju.
1
@tomek8756 Heh. Reakcje szeryfów zawsze bawią. Bardziej niż samo zdjęcie.
0
@patry295 Tutaj jest dużo fanów Realu więc może to był jeden z nich...
1
@clyde Kolejny etap - płatne drogi ekspressowe.
0
@messi564 Stawiam, że to oni sięgną po de Lighta.
0
@Kgorecki2500 Nawet "wolne media" raz na jakiś czas zabłysną mądrą wypowiedzią. Szkoda, że zdarza się to tylko, gdy kogoś cytują...
1
@Dertinho Hehehehe Więcej takich rozwiązań, szybciej się ten kołchoz rozleci.
1
@Janiama Mallorca - Barca 1-1.
1
@Worny Nie najgorszy, ale się niemiło zawiodłem, bo myślałem że to trzy sezony i koniec a potem były kolejne, a nie lubię oglądać niezakończonych seriali i gdybym o tym wiedział to bym poczekał na ostatni sezon.
0
@Pogba Podobne przepisy, które w zasadzie są martwe i niemożliwe do wyegzekwowania powodują, że prawo zatraca swoja powagę i szacunek wśród obywateli.
1
@Abominacja Kwestia tego jaka miałaby to być kara. Bo chyba nie finansowa.
1
@FCMichalo Klasa. Czyli jednak można przekazać pewne treści bez używania wulgaryzmów.
0
@Tollusiek Kwestia skonstruowania odpowiednich skafandrów.
2
@MESSIah16 Nie takie rzeczy ludzie po pijaku robią....
2
@FC1899Barca Ciekawe czy kiedyś uda się człowiekowi tam wylądować...
2
@Borneo Przeludnienie Ziemi to mit. Żeby długo nie szukać źródeł to poszukaj co choćby dr Rożek mówi na ten temat. Poza tym szacunki i modele matematyczne wskazują na spadek dzietności w Afryce i Azji. Wskazywał na to choćby wybitny naukowiec Hans Rosling.
Edit - Szacunki ONZ o tych 12 miliardach zostały zmienione i teraz mówi się o liczbie poniżej 9 miliardów
0
@jeyx77x Jaka spłata człowieku. Pijak ma spłacić swoją rodzinę? O czym ty piszesz - nie podejmuję tu próby obrony pijanych kierowców, a jedynie utrzymuję, że próba rozszerzania odpowiedzialności za jakieś czyny na inne niewinne osoby (do której w niektórych przypadkach może dochodzić) jest błędnym kierunkiem. Tyle.
0
@Criss18Barca A wiesz, że akurat wczoraj po gali Kanału Sportowego jakoś zacząłem myśleć dokładnie o tym? Dziwny przypadek, że dziś widzę takie pytanie jakie sam sobie wczoraj zadawałem.
9
@MysticCat Niech zgłaszają - najlepsze jest to, że nie ma w tym przypadku w ogóle obowiązku wydania paragonu
"Głos w sprawie zabrała Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu. Instytucja wyjaśniła że ewidencjonowaniu za pomocą kasy fiskalnej nie podlega sprzedaż produktów pochodzących z własnej działalności rolniczej. Będąc rolnikiem można zatem spokojnie sprzedawać produkty samodzielnie wytworzone. Zarówno w gospodarstwie rolnym, jak i na działce czy ogródku."
Dziękuję - zamykam temat. Nadgorliwa Beatka tym razem sama się zaorała.
0
@jeyx77x Ale dalej rozpatrujesz to z punktu widzenia tego pijaka. Nie dość,że on ma to gdzieś bo krzywdzi rodzinę samym swoim nałogiem to teraz jeszcze państwo ma karać tą rodzinę odebraniem im auta? Jest to dla nich niesprawiedliwa kara, bo to oni są ofiarą a nie winnym w tym hipotetycznym patologicznym układzie.
0
@hayek Dlatego zawsze mnie niesamowicie cieszy gdy ktoś tak pajacuje i nie strzela karnego. Choćby to był ktoś z drużyny której kibicuję.
2
@barcafan9512 Trochę się chyba potem pogubił w życiu po tym sukcesie.
2
@Herato Filmom Barei i tak nic nie dorasta do pięt.
0
@baartekk97 Ale są mimo wszystko opcje bardziej nieopłacalne i mniej nieopłacalne. Jak kasa ma leżeć bez żadnego oprocentowania to można stracić więcej niż jest gdzieś ulokowana.
0
@Azacca Aha. A jak ktoś po pijaku spowoduje wypadek to stawiają mu pomnik. Coś w tym jest. Czas skończyć z tą bezkarnością...
2
@jeyx77x Służbowe auto też? Rodzinie która ma w domu pijaka też? Przecież to debilizm. A po drugie na dwa lata? I gdzie je na ten czas postawić Auto nieużywane zużywa się bardziej niż te używane. Kto to wymyślił?